Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Itt van a CD:

http://rapidshare.com/files/136736264/Star_Wars_-_The_Clone_Wars_-_TV_Guide_Exclusive_Sneak_Peek_CD-ROM.part1.rar
http://rapidshare.com/files/136746520/Star_Wars_-_The_Clone_Wars_-_TV_Guide_Exclusive_Sneak_Peek_CD-ROM.part2.rar
http://rapidshare.com/files/136748297/Star_Wars_-_The_Clone_Wars_-_TV_Guide_Exclusive_Sneak_Peek_CD-ROM.part3.rar

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen bár most nincs akkor hype. Azért mondjuk Tibur is írhatna néha, de csak nem akar pedig olvassa a fórumot. :)

 

Tibur már lázban ég, éjjel-nappal a youtube-ot frissítgeti új videók / filmrészletek után, és sajnos az első adandó alkalommal le fogja tölteni a kalózváltozatot. Gyenge, tudja jól, de nem bír várni.

 

Szerencsére a sorozat epizódjainál már nem kell kamerás változatokat nézni, hiszen a premier után pár perccel már a neten lesz a hdtv változat.

 

Hogy mit várok tőle? Ne csak csaták sorozata legyen, hanem jó párbeszédek (nem is fontos, hogy jók legyenek, csak legalább akármilyenek legyenek, ne másfél órán át lőjjék egymást). A trailerek alajpán kicsit féltem, hogy átmegy az egész csihi-puhiba, de a kikerült párpercesek meggyőztek az ellenkezőjéről.

A sorozatban pedig sok Sidious-t és Palpatine-t várok, a jedik nyomozzanak a klónhadsereg eredete után, meg mutassanak sok köztársasági szürkeruhás tisztet.

 

Tegnap volt Lucas az Aktívban, elég furán néz ki az új frizurájával, az elmúlt 3 évben sokat változott, alig ismertem föl.

 

Eddig elég sok a negatív kritika. Bár az összes SW filmnél így volt, a lényeg az, hogy nekünk tetszen, de mégis jobb lenne pozitív dolgokat olvasni a bemutató előtt / alatt. No mindegy, már csak párat kell aludni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali mindenkinek!

 

Nagyon régen írtam már ide, a Star Wars iránti lelkesedésem csöppet sem csökkent, csak éppen a főiskola(s bulik miatt :) ) kevesebb időm jut általában aktívan fórumozni.

De én is nagyon várom már a Clone Wars-t (sztem sose fog rá állni a szám a magyar "A klónok háborúja-ra". Sok mindent fogok tőle várni, és sztem fel is fog nőni az elvárásaimhoz. (Ez OFF egy picit: pedig idén már volt 1-2 csalódásom a mozikban: az új Indy pl. szórakoztatott, de messze nem lett a legjobb epizód, a Batman meghát jójó.....de annyira nem nagy durranás számomra, de még hátra van egy James Bond is :) )

Az elmúlt hetekben-hónapokban állandóan a milleniumfalcon és a theforce.net fórumait bújtam a clone wars morzsák miatt, de olyan idióta vagyok , h mkor látom, h új videó rögötn klikk, majd 1-2 másodperc után kilépek, mert próbálok nem ellőni mindent, de egyre nehezebb :) . Mert emléxem a ROTS-nál MINDENT elolvastam és megnéztem és baromi jó 3 év volt.úristen 3 év :) , de most prálok egy kicsit szelektálni, az eddigiek alapján biztos, h a sztori és minden egy szinten lesz nálam a 6 filmel, és érdekes, h legutóbb, h néztem itthon a ROTS-t, már úgy tekintettem Anakin-ra, mint akinek volt egy Ahsoka nevű tanítványa. Első látásra szégyen nem szégyen vele rgy új nagy kedvenc született :)

Szóval üdvüzlök mindenkit, nem tudom, h van e még egyáltalán aki emléxik rám...

 

Ja és Mina köszi a rengeteg linket, és a CD-t, le is szedem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Brodie: Szerintem elég sok mindent elárul, hogy amikor megláttam a neved a legutóbbi hozzászólok között, egyből eszembe jutott az egyedi avatarod, szóval emlékeztem Rád. :)

 

ON

 

Ami a CW-t illeti. Engem annyira nem izgat fel. Mármint persze, várom és érdekel, de pontosan tudom, hogy ez nem egy klasszikus értelemben vett SW film lesz, így inkább csak mint érdekességre fenem a fogam, semmint "újabb SW filmre". Nem számolom vissza a napokat, nem háborít fel, hogy máshol már látni lehet, igazából nem mondhatnám, hogy túl nagy Hype van bennem a filmmel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Köszi Donát! :) Pedig gondolkoztam rajta, h lecserélem az avatarom egy saját képre, de akkor egy darabig marad még ez :)

 

ON

 

Én sem úgy tekintek rá, h jön a VII. epizód vagy a 2,5. mert hát mégiscsak 4 rész összevágva, de magát a sztorit a filmekével egyenértékűnek tartom, húú de örül most Dave Filoni ha ezt olvassa :)

 

És azért a hype még nálunk nem olyan nagy mármint Magyarországon, de én piszkosul várom már szept 19-et, mert én akkor tudom megnézni, és kicsit ideges vagyok amikor olvasom az angol fika-kritikát, nekem meg, még több mint egy hónapot kell rá várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kishazánkban bizony "cinkes" dolog rajongani egy filmért, pláne, ha az nem káromkodásból, géppuskaszórásból és szexből áll kizárólag. Azaz nem "coool" film, ahogy hazánkban vélik. Én is kapom ezerrel, amikor felhozom a Star Warst, de nem sűrűn izgat. Én imádom, az meg, hogy az átlag-h*lye-idióta magyar mit gondol erről, azt meg igazából magasról le...om.

Ez már totálisan OFF, de azért egy mondatot (na jó, négyet) a fentiekhez megkockáztatok:

Én inkább úgy mondanám, hogy az a baj, hogy az emberek általában nem rajonganak semmiért. Gyerekkorban még fel-feltesznek egy-egy posztert a falra, meg van kedvenc együttesük, színészük, filmjük stb., de aztán mire felnőnek, max. marad a kedvenc sör, mint rajongás. Egyszerűen kiveszőben van a rajongó, mint különleges állatfajta. Én azt látom pl. a munkahelyemen, hogy megy a törtetés, a karrierépítés ezerrel napi 12 órában, aztán lazításnak meg adódik valami klub némi itallal. Se sport, se kultúra, se család, se semmi, amiért igazán érdemes volna élni, ami megédesíthetné az életet. Ha ezt nézem, én büszke vagyok arra, hogy rajongok valamiért, és az külön jó, hogy ez nem valami debil dolog (legalábbis szerintem, és ugye szerintetek sem ? :)).

ON

 

Én is azt várom egyébként a Clone Wars-tól, hogy jó szövegek legyenek benne, mert hogy akciódús lesz, az nem kétséges. :) Nekem a karakterek kinézete eddig is tetszett, és ami egyetlen kis jelenetet megnéztem még a koraiak közül, az bejött az animáció minőségét illetően. Szóval engem semmilyen negatív kritika nem tántorít el attól, hogy pozitív várakozással nézzek a film elé. El sem olvasom őket . :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off:

Üdv, Brodie! Az avatarodban lévő kép nem egy Ep.3-as Anakin concept art?

 

/Off end

 

off

 

Hali! ez egy ep3-as concept art. Méghozzá azt hiszem, ez a frizura még ki is lett próbálva Hayden-nek, de nem volt túl nyerő. Ami nem is baj végülis, h nem ez lett, de sztem állati jó kép.

Nem gondoltam, h van aki vágja ezt a képet :):)

 

on

 

Jelenleg a rottentomatoes-on, csak 60%, de ez még bármennyi lehet, hisz ez csak 5 kritika alapján van, de végülis ha azt nézzük ott, a TPM 64%, szóval kb olyan jó film a kritikusok szerint? Nekem az jó lenne. Amúgy sem érdekel a kritikusok véleménye ellentétben a rajongókkal, akiknek eddig potitív volt, és ez jó hír :)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó jel, hogy a Hollywood Reporter lehuzó kritikájához eddig három pozitiv és egy negativ kritika társult a rottenen... ha igy jönnek majd a pozitiv kritikák, akkor viszonylag jó lesz a százaléka. Per pillanat a recenziók alapján az rajzolodik ki, hogy aki a helyén tudja kezelni a filmet (föleg grafika terén) az jól fog szorakozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibur már lázban ég, éjjel-nappal a youtube-ot frissítgeti új videók / filmrészletek után...
Elértem a célom, hisz megszólalásra késztettem a szuperkémet. :) Nem hittem volna, hogy ennyire érdekel a dolog. Amúgy nekem is kb. hasonló érzéseim vannak. A Clone Wars -ra úgy tekintek mint egy hiánypótló alkotásra ami az SW történelem egyik nagy fejezetét mutatja be. Erről szinte semmi képanyag nem volt, és most ezért is örülök duplán, hogy egy minőségi művel egészül ki ez a korszak. Nyilván nem lesz egy súlycsoportban a filmekkel, de nem is kell hogy így legyen. Szórakoztasson! Ebben mindig is nagy volt az SW.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali mindenkinek!

Üdv Brodie!! Már hogyne emlékeznénk rád! Örülök, hogy visszatértél. Azért jó látni hogy eme 'filmecskének' sikerült pár rejtőzködőt előcsalnia. :) Örülnék ha a továbbiakban is aktív lennél, szerintem itt mindenki kíváncsi a véleményedre.

 

Tervezed majd a sorozatot is figyelemmel kísérni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Brodie!! Már hogyne emlékeznénk rád! Örülök, hogy visszatértél. Azért jó látni hogy eme 'filmecskének' sikerült pár rejtőzködőt előcsalnia. :D Örülnék ha a továbbiakban is aktív lennél, szerintem itt mindenki kíváncsi a véleményedre.

 

Tervezed majd a sorozatot is figyelemmel kísérni?

 

Helló! Köszönöm szépen, ezt a nagyon kellemes fogadtatást! :)

 

Hogy tervezem-e? Húúú már nagyon várom :D , tök jó lesz hétről-hétre követni, minden hétre jut egy kis SW, (nem olyan kevés a 22 perc, bár 10szer ennyi is kevés lenne :) ). Pedig amúgy nem vagyok egy nagy sorozatos, 3-at nézek aktívan a House-t, a Született feleségeket, és a Smallville-t, ennyi inkább mozis vagyok.

Igazából nekem már olyan problémáim vannak, h nálunk, hogyan és mikor fog megjelenni DVD-n, mert elég sok sorozatnál úgyvan, h amíg nem volt magyar csatornán addig nem lehet kiadni :D

A régi CW is megvan DVD-n, Svájcból, de mégis jobb lenne, itthon megvenni, meg magyar lenne meg minden :)

Szóval várom és követni is fogom, és tudom, h itt lesz kivel kibeszélni az aktuális epizódot

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Remek! Köülön szekció lesz a sorozat epizódjainak, amiket olyan formán beszélhetünk majd ki, mint pl. a LOST fórumán vagy a SG.hu -n. No de ha még csevegünk erről, akkor azt majd a sorozatos topikba tegyük, mert ez csak a mozifilmnek jött létre. :D Most megintem magam!. :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem pedig hetedik sw lesz.Egyszerűen nem tudok különbséget tenni a filmek és ez között.Nem érdekel, hogy ezek rajzfigurák.Nekem ők Anakin és Obi-Wan.

A kritikusokmeg nem érdekelnek ,a nem rajongó kollégák, barátok meg főként nem.Ők nem értik ezt a csodálatos világot.Ők szegényebbek ezáltal nem én.

Ne tudjátok meg mit kaptam 3 éve a kollégáktól, hogy vártam az EP 3-mat.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg ez a nyolcadik SW filmem. Még pár éve megnéztem a remek Holiday Specialt-t, ami nem mondom, hogy jó volt, de elment.

 

Interjúk:

Star Wars:The Clone Wars Crew Profile-Catherine(Producer)

 

Video:

Clone Wars: Villains

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg ez a nyolcadik SW filmem. Még pár éve megnéztem a remek Holiday Specialt-t, ami nem mondom, hogy jó volt, de elment.

Azt még a film kategóriába is merész dolog sorolni :)

 

Én majd a mozi után döntöm el, hogy beveszem-e a mozifilmek közé, vagy csak érdekesség lesz, mint a sima Clone Wars.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg ez a nyolcadik SW filmem. Még pár éve megnéztem a remek Holiday Specialt-t, ami nem mondom, hogy jó volt, de elment.

 

Interjúk:

Star Wars:The Clone Wars Crew Profile-Catherine(Producer)

 

Video:

Clone Wars: Villains

 

Huhhh ez a Villains videó nem volt semmi. Hát Mina Te nem könnyíted meg a helyzetemet, mert egyre jobban fel vagyok csigázva :hehe:

 

Jójó hát akkor ennyi erővel 9 rész van, mert a holiday special mellett ott van a 2 ewok film is, és igen én is végig néztem ezt a 3. Ttriógiát is :) Sőt büszkén őrzöm a elehtő legjobb minsőségben a az ewoks és droids rajzfilmekkel. (na ezeket már tényleg nem tudtam végignézni :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj mondtam, h nem érdekel a kritikusok véleménye, de azért a rottentomatoes-on lévő jelenlegi 38% nagyon elkeserítő. Pedig tudom, h nekem tetszeni fog (érzem), és ez a szám biztos nem is tükrözi a valóságot, de azért elkeserítő :)

44% -on állt de az egyik pozitív eltűnt, nem tudni miért. Tehát most nyolc kritikából 3 pozitív és 5 negatív. :) Az egyik negatív írásban pl. azt írja a tisztelt úr, hogy Luke Skywalker (!) mennyire béna. A kommentben az egyik user felvilágosította, hogy az Anakin Skywalker. :hehe: Plusz azt rója fel, hogy bár elég jól megcsinált a film, de nem illeszthető be a mozifilmek sorába. Nem is ez volt a cél bakker!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44% -on állt de az egyik pozitív eltűnt, nem tudni miért. Tehát most nyolc kritikából 3 pozitív és 5 negatív. :) Az egyik negatív írásban pl. azt írja a tisztelt úr, hogy Luke Skywalker (!) mennyire béna. A kommentben az egyik user felvilágosította, hogy az Anakin Skywalker. :) Plusz azt rója fel, hogy bár elég jól megcsinált a film, de nem illeszthető be a mozifilmek sorába. Nem is ez volt a cél bakker!

 

Hát Ody ezzel megnyugtattál, h ennyire "komolyak" a kritikák :hehe: én magam nem olvastam bele, de ezek szerint leeht, h megéri.

 

Más: arról van infó, h Samuel L Jackson és Cristopher Lee a mozifilmben szinkronizálnak ugyebár, de csak abban, vagy a többi részben is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit off de mivel most ezt a topikot olvassák a legtöbben:

 

Megjelent külföldön a The Force Unleashed KÉPREGÉNY...szóval figyeljétek a netet, mostatól bármikor jöhet a scannelt változat. És EZ TÉNYLEG CANON! Az EpIII és IV közötti történések krónikája. Ha valaki látja a scannt, linket azonnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem túl jó hír, de végülis én is erre tippeltem. Csoda is lett volna, hogy Lee-t és Jackson-t az eglsz sorira megnyerik. Bár azért Hayden nem értem, h nem lett a moziban Anakin hangja. Sztem elvállalta volna.
Na ezt én se értem! Szerintem is pont ő az, aki a legszívesebben elvállalta volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem túl jó hír, de végülis én is erre tippeltem. Csoda is lett volna, hogy Lee-t és Jackson-t az eglsz sorira megnyerik. Bár azért Hayden nem értem, h nem lett a moziban Anakin hangja. Sztem elvállalta volna.

Én eltudom képzelni Jacksonról és Lee-ről is, hogy a sorozatban is adják majd a hangjukat, mivel nekik még az sem derogált, hogy videójátékokhoz adják a hangjukat (Lee a GyU játékokhoz, Jackson meg a GTA San Andreasban szinkronizált).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van! McGeregor tuti, h nem, sztem Natalie sem (de azért még szeretem :hehe::)). De Hayden-nek annyira nem is jött össze eddig az SW utáni karrier. Szóval ez érthetetlen, és sztem nem is hasonlít annyira az új Anakin hang az övére, ellentétben az Obi-Wan hangal.

 

Viszont ha mégis ők adják a hangjukat, azt már vajon föl kellett venni? :)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.