Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én már elolvastam a kritikákat...és elképesztő hogy eddig mindenki méltatta. SŐŐŐT! Nem hogy méltatták, de a kritikusok szerint jobb mint az előzmény részek. Nem tudom, ez a Lucas iránti ellenszenvből fakad e, de mindenki gratulált, hogy átadta a rendezést egy új embernek.
Nyomathatnál pár linket ezekről a kritikákról, mert én eddig 2-őt olvastam. Az egyik 5/3 volt a másik meg 5/5 csillag. A rottentomatoes -on eddig egy írás sincs fenn. A TFN -en olvastam egy 8 és fél éves skac írását. :D Neki bejött. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag érdemes a teljes vége főcímet kivárni, mert utána meglepi van.

 

Na az ilyen dolgokat szeressük. :D (így vagyok a DVD-nél is. Nem szeretem a kis 990 Ft-os csak filmeket tartalmazó DVD-ket. Inkább költök többet de legyen rajta audiokommentár meg hasonló. Ha csak audiokommentár van, akkor már vevős a cucc, mert azok sok érdekességet mondanak el a filmről)

Szeretem ha a mozi nemcsak magából a filmből áll, hanem adnak egy kis pluszt. Bakikat TS-nél meg a Csak szexnél, jó kis részleteket a Karib tengernél, exklúzív előzetest a Mátrix 2 végén.

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nagyon értem mire ez a türelmetlenség, igaz fiatalon én is mindent egyből akartam, de aztán úgyis ugyanazt látom mint más, nem maradok le semmiről sem. :D

Megszólalt a vén trottyos... látszik rajta a kor, nem tud már mással dobálózni, csak közhelyes bölcsességekkel :D

 

Star Wars filmnél amúgy is hajlamos vagyok végigülni a stáblistát, de most legalább a zene mellett lesz más okom/okunk is. Szerintem egy cliffhanger lesz a következő epizódra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszólalt a vén trottyos... látszik rajta a kor, nem tud már mással dobálózni, csak közhelyes bölcsességekkel :D

 

Star Wars filmnél amúgy is hajlamos vagyok végigülni a stáblistát, de most legalább a zene mellett lesz más okom/okunk is. Szerintem egy cliffhanger lesz a következő epizódra.

 

Akár közhelyes, akár nem, de így igaz. :P Nem mutatnak többet a premiernapon, se torrenten mint pár nappal későbbi előadáson. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akár közhelyes, akár nem, de így igaz. :P Nem mutatnak többet a premiernapon, se torrenten mint pár nappal későbbi előadáson. :D

Hát, kamerás az lehet, hogy kevesebbett is mutat :D

Ha meg DVD-n látod először, lehet, hogy már többet fogsz látni.

De vegyük az ep2-t. Ha premieren én sima moziban néztem meg, te meg három héttel később digitálisban láttad először, akkor megintcsak mást láttál :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, kamerás az lehet, hogy kevesebbett is mutat :D

Ha meg DVD-n látod először, lehet, hogy már többet fogsz látni.

De vegyük az ep2-t. Ha premieren én sima moziban néztem meg, te meg három héttel később digitálisban láttad először, akkor megintcsak mást láttál :D

 

Tamáska, így rosszban leszünk ha feleselsz a Vén Csonttal. :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rottentomatoes-ra kikerült az első kritika a Hollywood Reportertől. A kritika elég negativ. Az animáció gyengeségére hivja fel a figyelmet föleg, illetve arra hogy a "szereplők ugy mozognak mintha marionett-bábuk lennének", de a dialogusoktól és a történettől sincs elájulva. Viszont megjegyzi, hogy azért "vannak pillanatai". Bővebben ITT

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tamáska, így rosszban leszünk ha feleselsz a Vén Csonttal. :D :D

Csak megvilágítottam világi bölcsességeinek gyenge pontjait :P

 

Én tuti nem töltöm le, amíg nem láttam moziban. Egyrészt, mert nem szoktam filmet kamerásan nézni (még mozi után sem nagyon, csak ha nagy hatással volt rám a film), másrészt, még csak ne is kísértsen engem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgyse tudok várni szeptemberig, ahogy ismerem magamat.... csak egy eseménytelen délután kell, és nem tudom megállni, hogy ne nézzem meg... Bár eddig még jól bírom, a kritikákat se néztem meg, csak itt olvasgatom, h miket írtok. Meg mondjuk hétfő óta időm sincs ezzel foglalkozni, mert melózok :D Viszont 15. körül már nem lesz ilyen hajtás... (remélem, m már tropára ment a lábam)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos letöltöm, de majd csak akkor ha R5 vagy DVD-rip lesz, mert rossz minőségű elveszi a kedvem. Persze amíg meg nem nézem a mozikba, addig gépen se fogom megnézni, csak azért veszem le, hogy nagy legyen a kísértés és hogy így ellen tudjak állni a Sötét Oldal delejes csábításának. Plusz nemcsak 1x szeretném látni a DVD megjelenéséig

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen videók után nehéz várni.Eszméletlen jó lesz.A csaták nagyon jók.Sidious is benne lesz, és remélem az ellen folyó nyomozás is.

Természetesen eszem ágában sincs letölteni.Ezt moziban kell látni először mint minden SW-filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor kaptunk egy újabb negatív kritikát amit betehetünk a sorba a többi közé? :lol:

Ez még inkább a sornyitó, mert hivatalos forrásból ezaz első kritika. De nemrég befutott egy újabb "nem annyira hivatalos" cucc is a kreape.com-on. Az illető 35%-ra értékeli a filmet. ITT bővebben. Ez kevésbé riasztó mint a másik abból a szempontból hogy szinte végig arról szól, hogy 'Lucas a pénzért csinálja' ahelyett hogy arról beszélne hogy mi is a baja vele konkrétan (az ilyenekre mindig lehet számitani).

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.