Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megjelent külföldön a The Force Unleashed KÉPREGÉNY...szóval figyeljétek a netet, mostatól bármikor jöhet a scannelt változat. És EZ TÉNYLEG CANON! Az EpIII és IV közötti történések krónikája. Ha valaki látja a scannt, linket azonnal.

 

Ezt örömmel hallom és az biztos, hogy én rajta leszek. Amúgy milyen szintú? G, C vagy S?

Amúgy a TCW is egy G canon, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt örömmel hallom és az biztos, hogy én rajta leszek. Amúgy milyen szintú? G, C vagy S?

Amúgy a TCW is egy G canon, nem?

Ha csak nem George Lucas írta, vagy nem csak és kizárólag a jegyzetei alapján íródott, akkor maximum C szintű lehet.

A TCW, legalábbis a moziban kerülő része G szintű, mivel azt Lucas jegyzi. A többi valószínűleg "csak" C szintű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak nem George Lucas írta, vagy nem csak és kizárólag a jegyzetei alapján íródott, akkor maximum C szintű lehet.

A TCW, legalábbis a moziban kerülő része G szintű, mivel azt Lucas jegyzi. A többi valószínűleg "csak" C szintű.

T szintű, van a televízióra egy külön kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, szerintem túléled. Legfeljebb maradnak a filmek. :oops:

Amúgy picit talán rezeghet a léc abból a szempontból, hogy amerikaországban a Trópusi viharral együtt mutatják be. Bár ez inkább majd a box office adatokban mutatkozhat be, hogy melyik a látogatottabb a premieren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár óra és angol honba is bemutatják. Aztán megint pár óra és (szerencsés esetben) már mi is láthatjuk, igaz nem moziban :)

Én már aludni se nagyon tudok, annyira várom. Ilyen voltam 2005-ben is. :oops:

Én se aludnék, ha nem kéne mennem dolgozni holnap, mert nagyon várom! :) Kiv vok Ahsokára XD 2005-ben szintén vártam a filmet, de nem előtte nap, m akkor jobban érdekelt, h eljussak az infó könyv végére, hogy másnap, érettségi előtt a buszon már ne kelljen sokat olvasnom...

 

Anakin új hangja nekem nem nagyon tetszik. Obié viszont tényleg eléggé hasonló ^^ Ewan meg nem ér rá szinkronizálni, mert etióp kisgyerekeknek segít :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órája a sorozatnak 2 millió dollár. ÉS a mozis debütálása önmagában vissza fogja hozni a sorozat összköltségét. Nem beszélve a DVD és Blue Ray megjelenésről. Egy mozifilmen megtérül az egész sorozat.

 

Meg kell jegyezni, hogy a mozifilm ha csak önmagában készül, akkor nem jött volna ki ilyen "olcsón"...az egész sorozatra fordított összeget osztva jön ki ez a 2 milla. Nagy pénzügyi beruházás volt ez a Lucas részéről, hiszen létrehozta a Lucas Animationt, teljes gépparkjával és személyi álományával együtt. Nem kizárt, hogy az egész befektetés többe került mint egy nagyjátékfilm. Persze Lucas megteheti....van mit a levesbe aprítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehetetlen.

Azért örülök ha ilyen kritikákat is olvasok (köszi Pildi a fordítást!).

 

"Szörnyű dolgokat hallottam erről a filmről, de elmentünk a fiammal és a legjobb barátjával, és fantasztikusan jól szórakoztunk! Csak elképzelni tudom, milyen lehetett a szüleimnek elvinni engem először egy Star Wars filmre, de ha valami ilyesmi volt, akkor nagy élmény lehetett. A gyerekek épp a megfelelő helyeken nevettek és nem hiszem, hogy akár egyszer is pislogtak volna közben. Kijöttek a moziból és azt kérdezték: "Mikor jövünk újra?" Ne higgyetek azoknak a "rajongóknak", akik ezt rossz SW filmnek mondják, mert ők nem értik, hogy ez olyanoknak készült, akik nem kritikusok, nem a tökéletességet keresik, hanem csak remek animációt, néhány jó kis akciót szeretnének látni és igazán jót szórakozni. NAGYON ajánlott!"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell nagy várakozásokkal beülni rá, és akkor nem okozhat csalódást - hiszen SW! Valahogy nem tudom átérezni az aggódást, hogy mi lesz, ha nem lesz ilyen vagy olyan jó... :P Mihez képest? Hiszen már annyi részletet ismertek a filmből, hogy abból szinte kitalálható, milyen lesz az egész egyben, nem? :oops::) Nagy csalódást nem okozhat...

Én nem hasonlítom semmihez, és kb. azt várom tőle, amit a lenti amerikai (?) apuka is írt: jó animáció, jó akciók, jó poénok - s mindez SW feelinggel körítve. Ennyi, és ez épp elég is lesz. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért örülök ha ilyen kritikákat is olvasok (köszi Pildi a fordítást!).

 

"Szörnyű dolgokat hallottam erről a filmről, de elmentünk a fiammal és a legjobb barátjával, és fantasztikusan jól szórakoztunk! Csak elképzelni tudom, milyen lehetett a szüleimnek elvinni engem először egy Star Wars filmre, de ha valami ilyesmi volt, akkor nagy élmény lehetett. A gyerekek épp a megfelelő helyeken nevettek és nem hiszem, hogy akár egyszer is pislogtak volna közben. Kijöttek a moziból és azt kérdezték: "Mikor jövünk újra?" Ne higgyetek azoknak a "rajongóknak", akik ezt rossz SW filmnek mondják, mert ők nem értik, hogy ez olyanoknak készült, akik nem kritikusok, nem a tökéletességet keresik, hanem csak remek animációt, néhány jó kis akciót szeretnének látni és igazán jót szórakozni. NAGYON ajánlott!"

 

Na igen.Persze nekem is vannak fenntartásaim.Pl Ashoka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy aggodalmam van, de azt már elfogadtam, mert segíteni úgysem lehet rajta. De innét nézve - az apuka véleménye alapján -, ha ugyanúgy ülnék neki, mint egy normális Star Wars filmnek, akkor sem csalódnék. Ám mivel még annyit sem várok tőle, így azt hiszem, osztom Pildi véleményét: "jó akciók, jó poénok - s mindez SW feelinggel körítve. Ennyi, és ez épp elég is lesz." :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.