Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ahsoka nem fog harcolni Dooku-val ezt biztosra veheted. :D aztán meg ki tudja milyen képességei vannak a togrutának. :P

 

Én elhiszem, hogy nagyon jó padawan, de akkor is kicsit túlzottnak érzem, hogy gyerek fejjel ilyen ellenfelekkel szálljon szembe. Túl sokat kötözködök.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elhiszem, hogy nagyon jó padawan, de akkor is kicsit túlzottnak érzem, hogy gyerek fejjel ilyen ellenfelekkel szálljon szembe. Túl sokat közötködök.

Lehet, hogy igazad van, majd meglátjuk miként mutat ez a vásznon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy felháborodást váltana ki, ha esetleg egy héttel később, tehát 09.27. -én néznénk meg a filmet? Sajna nekem úgy néz ki közbejön valami huszadikán. :D De addig még biztos tisztul a dolog, csak már most érdekelnek a reakciók. :P Még elég messze van ahhoz, hogy mozgassuk az időpontot, bár rögtön premier után illene megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nekem valószínűleg nem jó, mert 25-én azon a héten szintén megyek Pestre, amit nem tudok elrakni, így nem hiszem, hogy egy hétre két mászkálás belefér. Nagyon-nagyon kell ahhoz valami, hogy én elhalasszam egy héttel a nézést, főleg, ha előzőleg meg Pesten leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most pár napig nem voltam, igy csak most futottam össze a Battle of Christophsis videóval. Eszméletlen!!

 

Ahogy a kamera megy a klónokkal miközben jópárukat kilövik, vagy a három lábú óriási-droid elleni csata... valahogy pont ezt vártam a CW-től! Durva jó!

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rog, jó poszterek!

 

Bomarr!!! Örülök, hogy visszatértél. :D Nézd meg 1080p -ben is (bár lehet, hogy alapból úgy nézted). :D

 

Sajna az én monitoromnak az 1080p már sok, de 480p-ben is iszonyat jól fest! Egyébként mostanában láttam az idei animációs film felhozatalt (Kung Fu Panda, Wall-E) és egyre kevésbé érzem azt, hogy a CW-nek szégyenkeznie kéne. Az biztos, hogy a karakter-animációban -koncepció ide vagy oda- lemarad, de ugyanakkor akció szinten olyat nyujt, amit más hasonló technikával készült alkotások nem igen. Engem most ez a 4 perc meggyőzőtt arról, hogy ennek a filmnek igenis moziban a helye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem most ez a 4 perc meggyőzőtt arról, hogy ennek a filmnek igenis moziban a helye.

Pedig eléggé féltünk ennek ellenkezőjétől. :D Most már csak az a kérdés, hogy a sorozat is hozza-e ezt a szintet mert ha igen, az nagyon ütős lesz! A zenét hallottad már?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képek a Clone Wars Visual Guide-ból:

http://www.collectinghq.com/im/0014120.jpg

 

http://www.collectinghq.com/im/0014121.jpg

 

http://www.collectinghq.com/im/0014122.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.