Ugrás a kommentre

Part 6 - Far, Far Away


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

11 perccel korábban, Yoda József írta:

Nektek amúgy nem tűnik úgy, hogy Baylan itt akar maradni? Mert nekem tisztára úgy tűnt, hogy úgy beszél erről a helyről, mintha ez lenne itt az új kezdet. És Shin szavaiból is azt hallom ki, hogy nem kéne itt maradni, a boszorkák se véletlen akarják itt hagyni a helyet

Igen, határozottan érezni, hogy Baylan a hívás személyének függvényében akár maradna is. Shin meg abszolút nem. Itt lehet egy törés köztük, ami akár Baylan vesztét is okozhatja egy váratlan pillanatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Yoda József írta:

Nektek amúgy nem tűnik úgy, hogy Baylan itt akar maradni? Mert nekem tisztára úgy tűnt, hogy úgy beszél erről a helyről, mintha ez lenne itt az új kezdet. És Shin szavaiból is azt hallom ki, hogy nem kéne itt maradni, a boszorkák se véletlen akarják itt hagyni a helyet

Szerintem se siet semmivel. Attól független, hogy az a valami hívja, mégse azt keresi hanem Ezra után koslat. De lehet, hogy vele kapcsolatos a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.