Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon klassz (lesz) az új kezelőfelület még ha nincs is teljesen kész.

Pár dolgot feletnék, bár lehet hogy azok egy részével kapcsolatban is van tervbe véve korrekció.

- A HSz-ek szövege szerintem valamivel világosabbb árnyalatú is lehetne. A fehér könnyebben olvasható volt.

- Nem tudom hogy a "Média fájl beillesztése" funkció a későbbiekben Youtube-os videókon kívül más videómegosztók videóit is képes lesz-e ablakos formában megjeleníteni, de ha nem, akkor azt is jelezni lehetne hogy csak Youtube videókat lehet vele úgy beilleszteni.

- A videolejátszás egy teljes képernyőre nagyítás funkcióval is rendelkezhetne.

- Az "Előnézet" a "Válasz" módban "El?nézet" formában szerepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy az Abydos Gate fóruma is ezzel a motorral működik, de itt jobban szuperál.

Ez már egyel újabb. :P

 

 

Nagyon klassz (lesz) az új kezelőfelület még ha nincs is teljesen kész.

Pár dolgot feletnék, bár lehet hogy azok egy részével kapcsolatban is van tervbe véve korrekció.

- A HSz-ek szövege szerintem valamivel világosabbb árnyalatú is lehetne. A fehér könnyebben olvasható volt.

- Nem tudom hogy a "Média fájl beillesztése" funkció a későbbiekben Youtube-os videókon kívül más videómegosztók videóit is képes lesz-e ablakos formában megjeleníteni, de ha nem, akkor azt is jelezni lehetne hogy csak Youtube videókat lehet vele úgy beilleszteni.

- A videolejátszás egy teljes képernyőre nagyítás funkcióval is rendelkezhetne.

- Az "Előnézet" a "Válasz" módban "El?nézet" formában szerepel.

Köszi Rog. Mindjárt világosítok a szövegszínezeten. A youtube tag annyiban módosult most, hogy igaz, hogy nincs kiírva konkrétan, hogy youtube, ellenben most már elég a teljes linket beilleszteni. :)

 

 

Pofás lett :D

Köszi neked is! :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Törölni azért lehet nem kellett volna. :D Na mindegy, már nálam is jónak tűnik minden.

Itt a hozzászólásoknál bal oldalt volt még hibás, pl. a június, de már javítottam.

 

Támogatott média formátumok:

- YouTube / Google Video

- MySpace video

- GameTrailers

- Flickr képszett

- MP3

- Flash videók / játékok

 

Úgyhogy kb minden videót le tud játszani, mindenféle tagek nélkül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik! :) Technikai dolgokhoz, hogy mit lehetne javítani, valószínűleg én nem fogok hozzászólni. :P

Köszi Pildi. :D

 

 

Nagyon klassz lett srácok :P Egy apró megjegyzés: Bal oldalt kicsit kilóg a "lóláb" :P Néhány pixel belefolyik a szélső bolygós háttérbe.

Köszi. :P A Mustafarra gondolsz? Eddig még senkinél nem lógott bele a széle. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgyhogy kb minden videót le tud játszani, mindenféle tagek nélkül. :P

Én legelőször kíváncsiságból Tube-os videón kívül Indás, Videás és Dailymotion-ös videókkal próbálkoztam és azokat nem hozza elő ablakban a videót tartalmazó oldal linkjének a beillesztése után. Első blikkre azok jutottak eszembe amikor próbálgatni támadt kedvem. A felsorolt videomegosztók közül a MySpace videok ablakos megjelenítésével (nálam) még problémázik de a többi felsorolt videomegosztó anyagaival simán boldogul.

Ettől függetlenül persze nagy fejlődés hogy nemcsak Tube-os videót tud lejátszani. :)

 

 

A youtube tag annyiban módosult most, hogy igaz, hogy nincs kiírva konkrétan, hogy youtube, ellenben most már elég a teljes linket beilleszteni. :P

Igaz ami igaz a teljes link beillesztésével felhasználóbarátabb lett a videobeillesztés. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én legelőször kíváncsiságból Tube-os videón kívül Indás, Videás és Dailymotion-ös videókkal próbálkoztam és azokat nem hozza elő ablakban a videót tartalmazó oldal linkjének a beillesztése után. Első blikkre azok jutottak eszembe amikor próbálgatni támadt kedvem. A felsorolt videomegosztók közül a MySpace videok ablakos megjelenítésével (nálam) még problémázik de a többi felsorolt videomegosztó anyagaival simán boldogul.

Ettől függetlenül persze nagy fejlődés hogy nemcsak Tube-os videót tud lejátszani. :)

 

Igaz ami igaz a teljes link beillesztésével felhasználóbarátabb lett a videobeillesztés. :D

Jó, hogy kipróbáltad ezeket. :P Én csak a dailymotion-t és a videát néztem meg, de azok nálam se működtek. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :) A Mustafarra gondolsz? Eddig még senkinél nem lógott bele a széle. :D

Pl ha a belső oldalakra lépek, akkor meg a szélső bannerek lógnak bele a fórumkeretbe. A felbontásom pedig ugyanaz maradt. Itt, a felső szinten pedig a "Profilod" nevezetű kis jelvényszerűség lóg ki főleg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl ha a belső oldalakra lépek, akkor meg a szélső bannerek lógnak bele a fórumkeretbe. A felbontásom pedig ugyanaz maradt. Itt, a felső szinten pedig a "Profilod" nevezetű kis jelvényszerűség lóg ki főleg.

Hmmm.. Nem tudom mi lehet a baj, nálam teljesen jól működik. Az a kis jel (szenátusi jel :) ) alapból kijjebb van, de ez nem hiba. Viszont a bannerek belógása érthetetlen. Felrakhatnál ide egy screenshotot a problémáról.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már egyel újabb. :)

Aha! Klafa! Akkor itt nem fog idegesíteni az, ami ott az agyamra megy (az utolsó hozzászólás gomb az esetek nagy többségében az első hozzászóláshoz repít...).

 

Csak jelzem, hogy a bannerek nálam is rendesen működnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm.. Nem tudom mi lehet a baj, nálam teljesen jól működik. Az a kis jel (szenátusi jel :) ) alapból kijjebb van, de ez nem hiba. Viszont a bannerek belógása érthetetlen. Felrakhatnál ide egy screenshotot a problémáról.

swsaga.jpg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.