Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Az lenne a kérdésem hogy azonos topicban hogy lehet több beírásra egy válaszban válaszolni? Konkrétan a videójátékok topicban szeretnék több embernek válaszolni. Rányomtam a multiidézetre, de nem csinál semmit majd az Új válaszra. De csak azon hozzászólás jelent meg mely alatt a multiidézést megnyomtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lenne a kérdésem hogy azonos topicban hogy lehet több beírásra egy válaszban válaszolni? Konkrétan a videójátékok topicban szeretnék több embernek válaszolni. Rányomtam a multiidézetre, de nem csinál semmit majd az Új válaszra. De csak azon hozzászólás jelent meg mely alatt a multiidézést megnyomtam.

Pedig elvileg jól csináltad. A múltidézés gombot kell megnyomni minden olyan hsz-nél, amire válaszolni akarsz. Talán lépjél ki, majd be a fórumra. Hátha az segít. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más nem érzékelt olyat, hogy tekeri fel vagy le az oldalt, és az kissé szétesik? Meg a nevem mellett a kis kép (bal felső sarok) is kicsúszott a bannerre, pedig eddig rendesen állt. Nálam van a hiba, vagy ez is egy olyan rejtély, mint az eltűnő pontok a számokban? Nagyjából múlt hét óta csinálja ezt, viszont én nem változtattam semmit a gépemen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más nem érzékelt olyat, hogy tekeri fel vagy le az oldalt, és az kissé szétesik? Meg a nevem mellett a kis kép (bal felső sarok) is kicsúszott a bannerre, pedig eddig rendesen állt. Nálam van a hiba, vagy ez is egy olyan rejtély, mint az eltűnő pontok a számokban? Nagyjából múlt hét óta csinálja ezt, viszont én nem változtattam semmit a gépemen.

Minimális akadás van, de ennek a fórum nagyobb memória igénye az oka, amit a szerver nem tud kiszolgálni. Nálam gyakorlatilag észrevehetetlen. Sőt! Most már a kezdeti hibák is eltűntek amik az elején voltak. Szóval sajnos azt kell mondjam, nálad lesz a baj. :( Esetleg egy süti törléssel próbálkozhatsz, hátha az segít.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más nem érzékelt olyat, hogy tekeri fel vagy le az oldalt, és az kissé szétesik? Meg a nevem mellett a kis kép (bal felső sarok) is kicsúszott a bannerre, pedig eddig rendesen állt. Nálam van a hiba, vagy ez is egy olyan rejtély, mint az eltűnő pontok a számokban? Nagyjából múlt hét óta csinálja ezt, viszont én nem változtattam semmit a gépemen.

 

Nálam simán megy. Nincs szétesés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak a betöltés pillanatában esik így szét, de aztán minden jó. Lehet, rosszul töltődik e nálad az oldal.

Más böngésző is ezt csinálja?

IE-n nem csinálja, és Firefoxon sem jelentkezik máshol, csak itt.

 

Minimális akadás van, de ennek a fórum nagyobb memória igénye az oka, amit a szerver nem tud kiszolgálni. Nálam gyakorlatilag észrevehetetlen. Sőt! Most már a kezdeti hibák is eltűntek amik az elején voltak. Szóval sajnos azt kell mondjam, nálad lesz a baj. :( Esetleg egy süti törléssel próbálkozhatsz, hátha az segít.

A sütik törlése volt a legelső, amit elvégeztem (amúgy is törlöm őket minden hétfőn). De akkor szerintem a memóriaigény lesz a megoldás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak akkor mindenkinek szétesne. :) A felbontásod mekkora?

Nem feltétlenül.

A felbontásom 1280x1024, és mivel múlt héten is az volt, sőt, múlt hónapban is, és már három éve az, valahogy kétlem, hogy ez lenne a baj, mikor egy hete még semmi gond nem volt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül.

A felbontásom 1280x1024, és mivel múlt héten is az volt, sőt, múlt hónapban is, és már három éve az, valahogy kétlem, hogy ez lenne a baj, mikor egy hete még semmi gond nem volt ;)

De valami mégis elállítódhatott ezek szerint. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magától? Az egyetlen dolog, ami ezen a gépen december óta változott, az a háttér. Merthogy az három óránként változik :D

A dologban az az érdekes, hogy nagyjából akkor kezdődött, mikor a pontok elmentek, azért (is) gyanús, hogy nem az én gépem a ludas.

De mindegy, maximálisan használható az oldal, szóval no problemo.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magától? Az egyetlen dolog, ami ezen a gépen december óta változott, az a háttér. Merthogy az három óránként változik :D

A dologban az az érdekes, hogy nagyjából akkor kezdődött, mikor a pontok elmentek, azért (is) gyanús, hogy nem az én gépem a ludas.

De mindegy, maximálisan használható az oldal, szóval no problemo.

De szétesik? Meg a logók is elcsúsztak? Ez nem tűnik apróságnak. :) Nem tudom mi lehet a baj, de ha mindenhol jó csak nálad nem, akkor valószínűleg a böngészőben kell valamit állítani, ezt diktálja a józan ész. :) Vagy vársz amíg magától megjavul. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.