Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nyilván azért írtam valamit, mert eddig még senki sem reagált, és lásd, olvassuk, amit írsz :P Rossz szokás, majd akkor ezentúl figyelmen kívül hagyok mindent, amihez érdemben nem tudok mit hozzátenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván azért írtam valamit, mert eddig még senki sem reagált, és lásd, olvassuk, amit írsz :P Rossz szokás, majd akkor ezentúl figyelmen kívül hagyok mindent, amihez érdemben nem tudok mit hozzátenni.

Köszi, csak ilyenkor azt hiszi az ember, hogy valaki tud érdemben válaszolni. :P A többiek se használták még, úgy látszik (de közben kiderítettem, hogy nem is lehet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No és megtudhatom, ki az a két-három ember?

Nem mindegy az neked? Elég ostoba dolog ilyenek után kérdezni. Ilyet csak olyan tesz általában aki "robbantani" akar. Megsúgom, a vitákat eddig mindig rendezték a résztvevők, vagy simán továbbléptek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki melyik fórumozót bírja legjobban? (csak őszintén, ha kérhetem)

Ez megint miért fontos? Itt a mag személyesen is ismeri egymást, de akik ide írnak azok mind jó fejek. Persze volt, hogy átcsúszott a rostán 1-2 eltévedt ember, de ők gyorsan rájöttek (vagy rá lettek vezetve), hogy eltévesztették a házszámot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DhenSter ... hogy én is szóljak pár szót.

 

Én rendkívül örülök annak, hogy létezik ez a fórum és hogy ilyen remek közösség van itt jelen. Igaz, többnyire csak olvasni szoktam, ritkábban írok, de mikor írok ide mindig szívesen teszem.

 

Lehetséges, sőt nyilvánvaló, hogy akad közöttünk is nézeteltérés, de milyen közösség az, ahol nincs ilyen? A legjobb itt az, hogy még ha ilyen is van akkor is meg tudjuk ezt egymás között vitatni és tovább tudunk lépni.

 

Másrészről meg egyetértek Oldie komával a kérdésedet illetően. "Ilyet csak olyan tesz általában aki "robbantani" akar." Nem hiszem el, hogy szűk 1 éve, mióta regisztráltál ide, nem sikerült felmérned és kiismerned az itteni közösséget. Nem akarok valótlanságokat állítani, de elképzelhetőnek tartom, hogy te nagyon is látod, hogy itt egy remek csapat van együtt és azért is bele akarsz ebbe köpni.

 

(Ha nem így van, akkor bocsánat a feltételezésért, de a sorozatos "érdekes hangvételű és tartalmú" kommented erre enged következtetni)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután egyik napról a másikra megkedveltem a Csillagok Háborúját, el kezdtem a neten keresgélni ezzel kapcsolatban weboldalakat. Sokáig nem találtam semmit, de mikor rá akadtam a Star Wars Saga Fórumra, azonnal be tettem a kedvencek közé, hogy könnyen elérhessem. Mielőtt regisztráltam, olvasgattam egy kicsit a fórumokban, hogy mégis milyen színvonalúak az emberek, illetve a gondolataik. Nagyon jól esett látni, hogy itt minden témát meg lehet vitatni. Más oldalakon, ha valaki ír egy hozzászólást akkor arra nem igen válaszolnak normálisan, nem akarják az emberek az agyukat forgatni. El intézik egy egyszerű " nőj már fel " vagy " ez egy hülyeség " válaszokkal. Így a közösség sem olyan amilyennek lennie kellene. De itt más a helyzet, itt lehet beszélni akármilyen felvetésről. Persze a gyökér témákról nem lehet normálisan beszélni

( ki kivel kavarna a Star Wars-ból stb. ), hisz aki felteszi az valószínűleg szintén gyökér. Száz szónak is egy a vége, nekem nagyon be jön az oldal, és szeretnék nagyon sokáig tag lenni! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZKipi Padawan! Intelligens ember vagy, és ezt nem csak azért gondolom így, mert most ezt írtad, ez alapból látszik a tropikjaidon is. Pontosan a hozzád hasonló emberekre "vadászunk". Örülünk, hogy ránk találtál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután egyik napról a másikra megkedveltem a Csillagok Háborúját, el kezdtem a neten keresgélni ezzel kapcsolatban weboldalakat. Sokáig nem találtam semmit, de mikor rá akadtam a Star Wars Saga Fórumra, azonnal be tettem a kedvencek közé, hogy könnyen elérhessem. Mielőtt regisztráltam, olvasgattam egy kicsit a fórumokban, hogy mégis milyen színvonalúak az emberek, illetve a gondolataik. Nagyon jól esett látni, hogy itt minden témát meg lehet vitatni. Más oldalakon, ha valaki ír egy hozzászólást akkor arra nem igen válaszolnak normálisan, nem akarják az emberek az agyukat forgatni. El intézik egy egyszerű " nőj már fel " vagy " ez egy hülyeség " válaszokkal. Így a közösség sem olyan amilyennek lennie kellene. De itt más a helyzet, itt lehet beszélni akármilyen felvetésről. Persze a gyökér témákról nem lehet normálisan beszélni

( ki kivel kavarna a Star Wars-ból stb. ), hisz aki felteszi az valószínűleg szintén gyökér. Száz szónak is egy a vége, nekem nagyon be jön az oldal, és szeretnék nagyon sokáig tag lenni! :)

 

Jó olvasni az írásaidat, nem a fikázók táborát gyarapítod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó olvasni az írásaidat, nem a fikázók táborát gyarapítod.

 

Ha valami nem tetszik, akkor inkább nem szólok hozzá. De ha valami rettentő dologról váltig állítják, hogy jó akkor kénytelen vagyok hozzászólni, de akkor sem fikázós formában.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mielőtt regisztráltam, olvasgattam egy kicsit a fórumokban, hogy mégis milyen színvonalúak az emberek, illetve a gondolataik. Nagyon jól esett látni, hogy itt minden témát meg lehet vitatni. Más oldalakon, ha valaki ír egy hozzászólást akkor arra nem igen válaszolnak normálisan, nem akarják az emberek az agyukat forgatni. El intézik egy egyszerű " nőj már fel " vagy " ez egy hülyeség " válaszokkal. Így a közösség sem olyan amilyennek lennie kellene. De itt más a helyzet, itt lehet beszélni akármilyen felvetésről.

Többek között ezért is jó ez a fórum, mert ki vannak gyomlálva az egyre "divatosabb" prequel-fikázók. Nem arról van szó, hogy csak szeretni lehet az 1-2-3-as részeket, de amit sokszor olvasni lehet "kritika" gyanánt az tényleg több, mint nevetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mindegy az neked? Elég ostoba dolog ilyenek után kérdezni. Ilyet csak olyan tesz általában aki "robbantani" akar. Megsúgom, a vitákat eddig mindig rendezték a résztvevők, vagy simán továbbléptek.

Valójában magamra lettem volna kíváncsi, hogy benne vagyok-e abban a 2-3 emberben, de örülök, hogy te döntöd el mi ostoba dolog és mi nem. Illetve a többiek részéről is, hogy egy félreértés alapján ítéltek meg embereket (jelen esetben engem). ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valójában magamra lettem volna kíváncsi, hogy benne vagyok-e abban a 2-3 emberben, de örülök, hogy te döntöd el mi ostoba dolog és mi nem. Illetve a többiek részéről is, hogy egy félreértés alapján ítéltek meg embereket (jelen esetben engem). ;)

Nem, nem félreértés alapján, hanem a beírásaid alapján.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem félreértés alapján, hanem a beírásaid alapján.

Feltettem egy kérdést, hogy megtudjam, benne vagyok-e a nem kedvelt emberek köreiben.

Erre azt vágjátok a fejemhez, hogy biztos csak szítani akarom a feszültséget, azért kérdezek ilyeneket.

Erről beszéltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.