Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nálam három kategória van: az "öregek", a hozzám hasonló rutinos, de nem olyan régi fórumozók, és az újoncok.

Azt azért sajnálom, hogy nem találtam ide korábban, de jobb későn, mint soha. :D Szerintem aki tényleg SW fan, az előbb-utóbb idetalál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi meg már a senior kategóriában indulunk :D

Te is új hús vagy. Legalább is hozzánk képest. :P

 

Remélem tényleg be van hűtve a sör. Ugyanis úgy szeretem. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam három kategória van: az "öregek", a hozzám hasonló rutinos, de nem olyan régi fórumozók, és az újoncok.

Szó szerint is az első kategória része volnék :evil:

Na de viccet félretéve, jó pár év van már mögöttünk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzászólásokban behozta a lemaradását. :D

Sokat járatja a lepénylesőjét. :D

 

Szó szerint is az első kategória része volnék :evil:

Na de viccet félretéve, jó pár év van már mögöttünk :)

Igazi törzstag vagy Te is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam három kategória van: az "öregek", a hozzám hasonló rutinos, de nem olyan régi fórumozók, és az újoncok.

 

Azért ez talán attól is függ, hogy milyen intenzíven kommentel valaki. Én 2006. 02. 20 -tól vagyok regisztrált tag a fórumon, emlékszem még Ody invitált a starwars.hu fórumáról. :) ... és annak ellenére, hogy szinte napi szinten több ízben nézek föl a fórumra igencsak nagy hányadában csak olvasgatni... hozzászólásaimat tekintve még csupán most közelítek az 1000-hez. (Ez a 845. kommentem).

 

Vagyis akkor melyik kategóriába sorolnátok? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez talán attól is függ, hogy milyen intenzíven kommentel valaki. Én 2006. 02. 20 -tól vagyok regisztrált tag a fórumon, emlékszem még Ody invitált a starwars.hu fórumáról. :) ... és annak ellenére, hogy szinte napi szinten több ízben nézek föl a fórumra igencsak nagy hányadában csak olvasgatni... hozzászólásaimat tekintve még csupán most közelítek az 1000-hez. (Ez a 845. kommentem).

 

Vagyis akkor melyik kategóriába sorolnátok? :D

Én a regisztráció időpontjára gondoltam főleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos fórumokon "öröm nézni", ahogy megy a szinkronok igencsak durva utálása és oltása... és persze azokat is durván fikázzák, akik nem vetik meg és tiporják sarkukkal a szinkronokat!

Én ezért nem nagyon járok más fórumokra, főleg olyanokra, ahol csak a fröcsögés megy. Itt legalább normális emberek normális véleményével találkozom (na jó, szökő évente idetéved egy DhenSter, de ennyi belefér), úgyhogy felőlem lehet még tucatnyi SW vagy bármi mást gyűlölő fórum, magasról... ;) Próbáld te is így nézni, mert szerintem tényleg nem érdemes időt és nyugalmat pazarolni az ilyenekre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezért nem nagyon járok más fórumokra, főleg olyanokra, ahol csak a fröcsögés megy. Itt legalább normális emberek normális véleményével találkozom (na jó, szökő évente idetéved egy DhenSter, de ennyi belefér), úgyhogy felőlem lehet még tucatnyi SW vagy bármi mást gyűlölő fórum, magasról... ;) Próbáld te is így nézni, mert szerintem tényleg nem érdemes időt és nyugalmat pazarolni az ilyenekre. :)

Nagyon illik ide Qui-Gon mondása. "Amire fókuszálsz, az a világod".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.