Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jól esik a ragaszkodásod. :)

Ilyen jó emberek iránt és egy ilyen jó oldal iránt nálam természetes.

Itt nincsenek bunkó, beképzelt és ratyi emberek!

Normálisan ellehet beszélgetni, bármilyen kérdésre értelmes a válasz.

Ezt a weboldalt nekem találták ki! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen jó emberek iránt és egy ilyen jó oldal iránt nálam természetes.

Itt nincsenek bunkó, beképzelt és ratyi emberek!

Normálisan ellehet beszélgetni, bármilyen kérdésre értelmes a válasz.

Ezt a weboldalt nekem találták ki! :)

Hogy ki mennyire jó ember az relatív, mindenesetre ha Te pozitívan érzel irántunk az nagyon jó érzéssel tölt el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Rajtam kívül álló okok miatt mostanában sok dologgal nem tudok foglalkozni, köztük a helyi projektekkel sem. Így némi rámolvasás (:D) hatására az ep5 elemzés és a TCW epizód leírásai kiadásra kerülnek. Aki elég lelkesedést és kitartást érez rá, az viheti egyiket, másikat vagy mindkettőt. Jelentkezni nálam lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajtam kívül álló okok miatt mostanában sok dologgal nem tudok foglalkozni, köztük a helyi projektekkel sem. Így némi rámolvasás (:D) hatására az ep5 elemzés és a TCW epizód leírásai kiadásra kerülnek. Aki elég lelkesedést és kitartást érez rá, az viheti egyiket, másikat vagy mindkettőt. Jelentkezni nálam lehet.

 

TCW epizód leírásait honnan szeded? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja értem :)

 

Csak le kellene írni 2-3 mondatban a történetet és ennyi?

Igen, nagyjából miről szól. Persze nem kell az egészet leírni, és az se árt ha a poénokat se lövöd le. :) Olyasmit kell írni mint amilyet a TV újságban szoktak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És határidős vagy amikor ráérek? :)

Átnézted még mivel jár ez együtt? Nem csak a rész "tartalmát" kell leírni. :) Egyébként jó lenne minél gyorsabban. Az első rész éppen egy hónapos, és az ígérettel ellentétben még nincs róla guide. Tehát ennél rövidebb időintervallumba gondolkodj. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átnézted még mivel jár ez együtt? Nem csak a rész "tartalmát" kell leírni. :) Egyébként jó lenne minél gyorsabban. Az első rész éppen egy hónapos, és az ígérettel ellentétben még nincs róla guide. Tehát ennél rövidebb időintervallumba gondolkodj. :)

 

Hát miért mi kell? :D

 

Író, rendező, helyszínek, történet röviden, meg érdekességek ha írnak valami ilyesmit. Ennyi nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés, a 10.000 miatt: a nevem mellett 9702 hozzászólás látható (most), ha viszont rákattintok a profilomra, ott kevesebbet ír (9600 valamennyi). Most melyik a valós, és miért van eltérés?

Nekem is kevesebbet ír. Ez az indított topikok függvénye is, a véletlenül törölt elemekről nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés:

 

A Darkness on Umbara topikjában próbáltam válaszolni Dzséjt-nek, de a válaszom nem tűnik fel a lapon. Kétszer is próbáltam, de nem. Az évad epizód listájánál az epizód hozzászólásainál és a profilomon is látszik, hogy felkerültek, de magán a lapon nem.

 

Csak nálam sz*rakodik valami, vagy az kavart be, hogy betelt a lap, amin Dzséjt hozzászólása van, de a fórum motor továbbra is beszélgetési láncba próbálja rendezni a hsz-eket?

 

Ha mindkettő felkerülne, légyszíves töröljétek azt amelyiket 20:21-kor tettem fel, és bocsi ha én bénáztam valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés:

 

A Darkness on Umbara topikjában próbáltam válaszolni Dzséjt-nek, de a válaszom nem tűnik fel a lapon. Kétszer is próbáltam, de nem. Az évad epizód listájánál az epizód hozzászólásainál és a profilomon is látszik, hogy felkerültek, de magán a lapon nem.

 

Csak nálam sz*rakodik valami, vagy az kavart be, hogy betelt a lap, amin Dzséjt hozzászólása van, de a fórum motor továbbra is beszélgetési láncba próbálja rendezni a hsz-eket?

 

Ha mindkettő felkerülne, légyszíves töröljétek azt amelyiket 20:21-kor tettem fel, és bocsi ha én bénáztam valamit.

Az utolsót már töröltem, mert lentebb megjelent amit írtál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.