Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Gratula a 200 ezredikhez! :clap:

 

Én :D Nem emlékszel, még a Katicában is megünnepeltük :)

Én az ünneplésre emlékszem, de Donát kérdésére nem tudok válaszolni, csak találgatva: kb. két éve lehetett, talán áprilisban. Phobos biztos jobban emlékszik. :)

 

Reméltem, hogy így a születésem napján az enyém lesz a 200000., de hát nem jött össze :D

Az bizony szép ajándék lett volna. :) Így utólag, és rendhagyóan most ebben a topikban kívánok boldog szülinapot! :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, mikor írtad meg a 100ezrediket?

2009.04.10 17:08

http://www.swsaga.hu/topic/203-vicces-es-kedves-dolgok/page__view__findpost__p__101339

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

110 nap van még hátra, naponta 4,2 hozzászólást írtam eddig, de az elmúlt években ennél picit kevesebbet (4,0), úgyhogy olyan 108-109 napra lesz szükség szerintem (dec 29-30). Hát ennyi. :D

Átlag szerint valóban, de ez változhat a jövőben. Ki tudja? Lehet, hogy aktívabb leszel valami miatt, vagy éppen inaktív (ne adja az ég). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Hogyan lehet témán belül keresni? Konkrétan a Filmek topicban szeretnék rákeresni az x-men-re, és szeretném ha azon hozzászólásokat jelenítené meg ahol erről szó volt. Persze visszafele haladhatnék, egészen júniusig(akkor volt a film mozikban), de reggelig nem végeznék.

A keresőt használtam de csak a fórumokat jeleníti meg ahol az x-men kifejezés megtalálható, nekem viszont a hozzáaszólások kellenének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyan lehet témán belül keresni? Konkrétan a Filmek topicban szeretnék rákeresni az x-men-re, és szeretném ha azon hozzászólásokat jelenítené meg ahol erről szó volt. Persze visszafele haladhatnék, egészen júniusig(akkor volt a film mozikban), de reggelig nem végeznék.

A keresőt használtam de csak a fórumokat jeleníti meg ahol az x-men kifejezés megtalálható, nekem viszont a hozzáaszólások kellenének.

Nagyon egyszerű. Belemész a témába, és beírod a keresőbe a szót. Ekkor hozzászólásonként dobja ki a találatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.