Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Feltettem egy kérdést, hogy megtudjam, benne vagyok-e a nem kedvelt emberek köreiben.

Erre azt vágjátok a fejemhez, hogy biztos csak szítani akarom a feszültséget, azért kérdezek ilyeneket.

Erről beszéltem.

Mint embert nem ismerünk, így megítélni se tudunk. Mint ahogy Oldie is írta, a véleményeddel kapcsolatban vannak méretes kételyek olyan értelemben, hogy vajon tényleg ez a neked való hely? :) Csak azért kérdezem, mert láthatólag eléggé más az ízlésed mint nekünk. Mi se vagyunk egyformák, de a leglényegesebb dolgokban egyetértünk. Főleg azokban a kérdésekben amik a fórum alapelveit alkotják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltettem egy kérdést, hogy megtudjam, benne vagyok-e a nem kedvelt emberek köreiben.

Erre azt vágjátok a fejemhez, hogy biztos csak szítani akarom a feszültséget, azért kérdezek ilyeneket.

Erről beszéltem.

Azt kérdezted, hogy ki kit kedvel a legjobban. Innen indultál ki. Erre kaptad tőlem azt a választ. Kultúrált ember márpedig ilyen kérdéstől általában fórumokon tartózkodik és ne csodálkozzon ha mások valami hátsó szándékot vélnek felfedezni a kérdése mögött.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint embert nem ismerünk, így megítélni se tudunk. Mint ahogy Oldie is írta, a véleményeddel kapcsolatban vannak méretes kételyek olyan értelemben, hogy vajon tényleg ez a neked való hely? :) Csak azért kérdezem, mert láthatólag eléggé más az ízlésed mint nekünk. Mi se vagyunk egyformák, de a leglényegesebb dolgokban egyetértünk. Főleg azokban a kérdésekben amik a fórum alapelveit alkotják.

Rendben, akkor elnézést kérek, mindenkitől, akinek nem tetszett a hsz-eim jellege.

Viszont az epizódokkal kapcsolatos véleményem nem fog megváltozni, én így érzek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DhenSter, ha úgy gondolod, hogy valóban itt a helyed, akkor szerintem kezd előröl a témákban a gondolatid építését. És többször is nézd át a hozzászólásodat. Próbáld meg építő jelleggel megírni. Légy jó fej, tisztelet tudó és rendes. Ha ezeket betartod, akkor nem lesz gond, illetve a többiek is jobban elfogadnak majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZKipi Padawan én is nagyon örülök, hogy itt vagy! Ahogy lentebb is írták szeretett kollégáim :D pont ilyen embereket várunk erre a fórumra. Én is a többiekkel illetve veled együtt remélem, hogy sokáig maradsz közöttünk! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis érdekesség. A fórumtémák látogatottsága a kezdetektől napjainkig.

 

Külvilág 1.277.562

Clone Wars 397.910

Star Wars Saga 305.818

Star Wars Kvíz 266.983

Star Wars Fan Art 191.370

Star Wars hírportál 189.968

Episode III - Revenge of the Sith 163.720

Star Wars Expanded Universe 144.005

The Clone Wars - 1. évad 135.354

A fórumról 133.221

The Clone Wars - 2. évad 119.143

The Clone Wars - 3. évad 87.182

Episode I - The Phantom Menace 66.369

Episode II - Attack of the Clones 65.033

SimonZ Star Wars honlapja 62.238

Episode IV - A New Hope 52.113

Episode V - The Empire Strikes Back 50.351

Episode VI - Return of the Jedi 49.113

Star Wars TV-sorozat 38.700

Star Wars szerepjáték 19.734

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hello az utóbbi napokban kevesebbet jöttem föl, a témához hozzászólva a következőt szánom: A megbeszélni valók között valószínüleg azért emelkedik ki az ep3, mert itt eléggé sok mindent fejtettek ki vagy hoztak fel az írók.PlDarth Pleugis legendája, vagy esetleg a sok jelentős párbaj, Anakin átállása, csupa olyan amiről csak itt volt szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki itt felhasználó az minden bizonnyal tisztában van a Jedi illetve a Sith rend rangjaival kapcsolatban. Mi lenne ha alkotnánk egy ilyen ranggal kapcsolatos csoportot. Tehát lenne Ifjonc, Padawan, Jedi lovag illetve Jedi mester. Akik frissen regisztráltak azok például lennének az Ifjoncok. Persze később ha úgy alakítják a dolgaikat az oldalon, akkor előrébb léphetnének.

Mit gondoltok erről a feltevésről?

Ha viszont már volt ilyesmiről szó, akkor bocsánat amiért nem voltam körültekintő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lenne ha alkotnánk egy ilyen ranggal kapcsolatos csoportot.

Rang van, be lehet írni a profilba :) Aki Jedi mester azak lenni, az azt írja be, aki Tök király, az azt :D

Amúgy tudom mire gondolsz, de az felvetne pár kisebb konflikutust meglátásom szerint. Mégpedig, hogy ki döntse el, hogy mikor lép rangot az illető? Hozzászólás szám? Nem jó, mert van aki sokat pofázik és néha jó nagy hülyeségeket (pl. én :D ), van aki kevesebbet, de annál jobb a mondókája. Ha meg a megítélésből adódna, akkor meg mint írtam konfliktusok születnének.

Nekem mindegy, ez csak egy személyes vélemény, rajtam ne múljon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégpedig, hogy ki döntse el, hogy mikor lép rangot az illető?

A Moderátorok, nekik van itt szerintem a legnagyobb szavuk. A rang lépés pedig abból következhetne, hogy ki mennyire értelmesen viselkedik, ami nyilván a hozzászólásokon is meglátszik. Aki meg dumálna, hogy " hát ez csalás, én 1000 hozzászólás írtam és nem léptem rangot " az csak saját maga alatt vágná a fát, mivel egyértelműen elárulná annak az okát, hogy miért is nem érdemes a rang lépésre.

Hisz a Jedi rendben is ez van, az a Padawan aki nem áll készen abból nem lesz Jedi lovag.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rangot hsz szám alapján szoktak, de én nem láttam egy helyen se hogy probléma lett volna belőle.

Egy celebes fórumon tapasztaltam régebben ilyet, ott ment a vita, hogy ez meg az miért nem kapja meg a jobb rangokat és ezzel együtt jobb jogosultságokat (tárhely, avatar létrehozás, aláírás... stb.)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez így, ahogy van, minek kéne más? Szkipi, ha rang kell, állíts be magadnak valamit. Az egész rangosdi a fórumokon legfeljebb poénnak jó, poénként viszont így funkcionál a legjobban, ahogy nálunk van. Aki akar, az beállít magának valami humorosat, aki meg nem akar, az meg nem. Ennyi. Minden egyéb szempont ökörség.

 

Egy celebes fórumon tapasztaltam régebben ilyet, ott ment a vita, hogy ez meg az miért nem kapja meg a jobb rangokat és ezzel együtt jobb jogosultságokat (tárhely, avatar létrehozás, aláírás... stb.)

Na, annak is meglehet az elmebeli kapacitása, aki virtuális rangokon veszekszik. Bár egy celeb fórumon ez annyira talán nem is meglepő. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nincs értelme a rangoknak - amit leginkább hozzászólás számhoz szoktak kötni - mert arra ösztökéli az újakat, hogy minél több hozzászólást írjanak, ami egy ponton túl idegesítő, mert tartalom nélkül kezdenek el születni bejegyzések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hiába, DhenSter nem a Világos Oldal ösvényét követte, így nincs helye a Jedi rendben. Engedett a Sötét Oldal csábításának, és azt tűzte ki feladatának, hogy Donát nevű Jedi Mesterünket az őrületbe akarta kergetni. De ez szerencsére nem sikerült, mert győzött a Fény Serege. Yoda Mester illetve a többi Jedi leszámolt vele.

 

Komolyra fordítva a szót. Először azt hittem, hogy DhenSter lány, aki kiszemelte magának Donát-ot. Akkor kezdtem aggódni Donát miatt, mikor megnéztem ennek a kitiltott egyénnek az adatlapját, ott az volt írva, hogy " Férfi " .

Húú ha mondom, ez nem is vicces, itt valami komoly gond van, mert lehet, hogy DhenSter esetleg...

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.