Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

OFF

Nekem is volt többször, hogy nem jöttek meg levelek, amiket pedig elküldtek. Ennyire vacak a freemail?

ON

 

Nem is a levelezőrendszerekkel van a baj(pl freemail, citromail stb..) hanem a spamszűrőjükkel. Ha ez a szűrő úgy itéli meg hogy az érkezett levél spam akkor oda teszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ilyen swsagas dolgokra, mint most a TCW-s szavazás is, remek lenne (innét nézve, a freemailnél bármi jobb már). :)

Ezzel egyetértek én is, a fórumos dolgokra jó lenne egy swsaga.hu mail cím. Nekem is van egy hivatalos meg egy nem hivatalos úgymond, nem tart sokból mindkettőre ránézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit mond erről a szabályzat? :D

Megtaláltam :)

"2005 nyarán a 'Sith-ek bosszúja' bemutatását követően alapítottuk meg a fórumot. Az a cél vezérelt minket, hogy olyan helyet alakítsunk ki ami valóban a Star Wars filmekről, és azok szeretetéről szól. A negatív felhangokat kiszűrve igazi öröm olyan helyre járni és fórumozni, ahol mindenkit az SW iránti rajongás hajt. Tehát javaslom csak akkor regisztrálj, ha valóban építő jelleg vezérel, és nem az utálat. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak dicsérni lehet, de az agyatlan fikázásnak itt nincs helye."

 

Valamint ezt is :D"Ha valami nem szalonképes, azt úgy is töröljük."

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtaláltam :)

"2005 nyarán a 'Sith-ek bosszúja' bemutatását követően alapítottuk meg a fórumot. Az a cél vezérelt minket, hogy olyan helyet alakítsunk ki ami valóban a Star Wars filmekről, és azok szeretetéről szól. A negatív felhangokat kiszűrve igazi öröm olyan helyre járni és fórumozni, ahol mindenkit az SW iránti rajongás hajt. Tehát javaslom csak akkor regisztrálj, ha valóban építő jelleg vezérel, és nem az utálat. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak dicsérni lehet, de az agyatlan fikázásnak itt nincs helye."

Bingó. :D Ebben minden benne van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.