Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Néha nálam is lassan tölt be, de ne mindig, időnként jön elő a probléma. Annyit jelent, hogy ha rákattintok egy-egy fórum altémára, vagy topikra, nagyon lassan reagál a fórum.

Értem. Kattints közvetlen a témára, akkor gyorsan bejön. Ez az egyetlen megoldás. Vagy a szerver váltás, de megmondom őszintén se kedvem se energiám nincs váltani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell váltani, nem igazán zavar, addig nyitni szoktam másik ablakot, és megnézem a mailjeimet :)

A közvetlen kattintást nem szeretem, mert onnan nem látom elsőre, hogy melyik topikokban van új hozzászólás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell váltani, nem igazán zavar, addig nyitni szoktam másik ablakot, és megnézem a mailjeimet :)

A közvetlen kattintást nem szeretem, mert onnan nem látom elsőre, hogy melyik topikokban van új hozzászólás.

De a topikból gyorsan ki tudsz menni a témába :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beleolvastam az első egy-két oldalba :) Érdekes, hogy hányan "odébbálltak". Velük vajon mi lett?

Váltottak. :) Vagy már nem érdekli őket az SW úgy mint régen, vagy csak elfeledték az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt csak megerősíteni tudom. Az SW volt a stabil alap, de ma már azért járok ide, mert jól érzem itt magam, minden más témát is szívesen olvasgatok (politikát kivéve), mégha sokszor nincs is már energiám írni is valamit. Esténként belenézni a fórumba egy kis időre igazi kikapcsolódás egy fárasztó nap után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beleolvastam az első egy-két oldalba :) Érdekes, hogy hányan "odébbálltak". Velük vajon mi lett?

lokatelli emlékeim szerint a Clone Wars miatt lépett le "a Star Warsról vagy jót vagy semmit" elv alapján.

 

Lamorak-ot sajnálom, hogy eltűnt. Igaz hogy az aktiv korszakában is ritkán szólt hozzá, de akkor nagyon érdekeset. Ráadásul ő szokot még netezni plusz amennyire tudom a Clone Wars is tetszik neki.

 

Egyébként sokaknál szerintem az ep.3 után még egy darabig tartott a rajongás, de aztán új SW film hiján elült a dolog és mással foglalkoznak. Sokan fórumtalira se jöttek, így a társaság nem annyira köti le őket... ilyesmi gondolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként sokaknál szerintem az ep.3 után még egy darabig tartott a rajongás, de aztán új SW film hiján elült a dolog és mással foglalkoznak. Sokan fórumtalira se jöttek, így a társaság nem annyira köti le őket... ilyesmi gondolom.

Összetett dolog ez, nyilván sok minden befolyásolja az embert. De amint az ábra is mutatja, nem feltétlen kell időmilliomosnak lenni, hogy fórumozzon az ember. Ráadásul a fórum lassan abba a korba lép, hogy már el lehet mondani róla, hogy átélt egy generáció váltást. Talán ez így kissé sarkos, de a kezdeti fórumozók közül már jó páran lemorzsolódtak. Én őket csak EPIII -asoknak hívom, mert ahogy Te is írtad, a hype lecsengése után fokozatosan kikoptak. Emlékezzünk csak arra az ausztráliai magyar srácra, aki dolgozott az EPIII-on. Akkoriban ő is sokat járt ide.

 

Lamorak véleményére én is nagyon kíváncsi lennék, főleg a Mortis kapcsán. :D Lehet, hogy majd egyszer megkeresem. Persze voltak negatív élmények is, elég ha Boss Nass -ra gondolunk...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boss Nass mondjuk egyedi eset volt. Ő a Baljós Árnyaktól lett óriási fan. Neki az volt a tökéletes film. A Klónok támadása pedig csalódás volt neki. Először ezt még alig-alig vallotta be de aztán végül eltűnt meglepő módon még az ep.3 elött. Mondjuk ezzel együtt is fura volt a felkeresés utáni reakciója...

 

Lamorak szerintem szimplán nem tartotta fejben annyira ezt a fórumot. Néhányszor ide feljött, de volt egy rakás dolga és közben valahogy kimaradt hogy van ez a hely is. Gondolom én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boss Nass mondjuk egyedi eset volt. Ő a Baljós Árnyaktól lett óriási fan. Neki az volt a tökéletes film. A Klónok támadása pedig csalódás volt neki. Először ezt még alig-alig vallotta be de aztán végül eltűnt meglepő módon még az ep.3 elött. Mondjuk ezzel együtt is fura volt a felkeresés utáni reakciója...

Nem igazán emlékszem rá, hogy miként is állt az EPII -höz. De mintha tetszett volna neki. De mindegy ez most már. A jog száraz világa őt is kiszárította. :)

 

Lamorak szerintem szimplán nem tartotta fejben annyira ezt a fórumot. Néhányszor ide feljött, de volt egy rakás dolga és közben valahogy kimaradt hogy van ez a hely is. Gondolom én.

Valószínű ez lehet a háttérben. Ő aztán tényleg mozgalmas életet él. :)

 

Aztán ne is beszéljünk yodamesterről vagy Wallatosról. No és persze Lenci is sokat volt akkoriban. Érdekes Tibur esete, mert ő a mai napig feljön, igaz elég ritkán, de ha van valami esemény mindig látom itt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lamorak szerintem szimplán nem tartotta fejben annyira ezt a fórumot. Néhányszor ide feljött, de volt egy rakás dolga és közben valahogy kimaradt hogy van ez a hely is. Gondolom én.

Pár évvel ezelőttről tudom azt, hogy még az MTT-s hivatalos dolgait is lepasszolta egy időre, szóval biztosan megvolt az oka mindennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.