Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

KisKósával nem voltam fair múltkor, pedig ő mindig rendes volt velem, de ahogy mondtam: megbeszéltük. Csak azt nem szeretem, ha ok nélkül vagy a múltbeli hibáim miatt provokálnak (nem akarok nevet mondani)...

 

Ha megbeszéltétek akkor jól van :D

 

Ha valaki provokál ne foglalkozz vele :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Basszus, csak az egyéb fontosban nem tudok hozzászólni, vagy ide sem?

 

Szerk.: Jó, ide hozzá tudok.

 

Az egyéb fontoshoz továbbra sem enged hozzászólni. Ezt írja ki miközben automatikusan kivág:

 

[#20310] A biztonsági kulcsod amely a témán belüli üzenetküldés megerősítéséhez kell nem egyezik a megadottal. Kérlek, menj vissza, töltsd újra az űrlapot és próbáld újra.

 

Minden más topichoz enged.

 

Szerk. 2: a CTRL+F5 mindenre gyógyír. :D Most már hozzászólni enged. Szerkeszteni még nem.

 

Szerk. 3: és már szerkeszteni is enged az egyéb fontosban. Yipi-ká-jé-jo mother... :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Ha egy topikban sokáig van bent válasz ablakkal, akkor automatán kidob.

Azt tudom, elsőre nem is volt szokatlan. Azonnal léptem is vissza (és szokás szerint az eredeti szöveget CTRL-C-vel visszahelyeztem, ami egy pillanat). De utána bármit beírtam abba a topicba, még ha csak annyit, hogy "Basszus, nem tudok hozzászólni!", aminek begépelése tart vagy öt másodpercig, azután is kidobott. Ilyet viszont máskor még nem csinált. És jó pár próbát tettem, majd nyomtam egy CTRL+F5-öt. Utána hagyott már rendesen gépelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudom, elsőre nem is volt szokatlan. Azonnal léptem is vissza (és szokás szerint az eredeti szöveget CTRL-C-vel visszahelyeztem, ami egy pillanat). De utána bármit beírtam abba a topicba, még ha csak annyit, hogy "Basszus, nem tudok hozzászólni!", aminek begépelése tart vagy öt másodpercig, azután is kidobott. Ilyet viszont máskor még nem csinált. És jó pár próbát tettem, majd nyomtam egy CTRL+F5-öt. Utána hagyott már rendesen gépelni.

Ilyenkor lépj ki a topikból, majd vissza. Akkor jó lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai napon a szerverrel problémák adódtak, mely következtében a hétvégén született hozzászólás mennyiség elveszett. Arra kérlek benneteket, hogy aki tudja, az próbálja pótolni a törlődött hozzászólásait! Főleg a Friend in Need topikra gondolok, ahol pl. az egész tartalom elveszett. Köszönöm.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na végre lehet már írni ide. Komolyan aki ezért felelős annak shoti. De ahogy látom 2 nap hozzászólása elveszett.

A szerver felmondta a szolgálatot. Ez volt az utolsó mentés. A f*sz kivan komolyan. És akkor ne menjen el az ember kedve ettől az egésztől. Főleg a TCW topikot sajnálom...oda lett az egész. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szerver felmondta a szolgálatot. Ez volt az utolsó mentés. A f*sz kivan komolyan. És akkor ne menjen el az ember kedve ettől az egésztől. Főleg a TCW topikot sajnálom...oda lett az egész. :fuckoff:

 

És nincs felelős, mint ebben az országban semmiért. Jobb helyeken aki miatt ez volt azt kirúgnák. 2 szerver kell és akkor nincs probléma. Tényleg nagy csalódás az egész. Tök jót beszélgettünk az új rész topicban erre most sehol semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nincs felelős, mint ebben az országban semmiért. Jobb helyeken aki miatt ez volt azt kirúgnák. 2 szerver kell és akkor nincs probléma. Tényleg nagy csalódás az egész. Tök jót beszélgettünk az új rész topicban erre most sehol semmi.

Legalább 300 hozzászólás veszett el mert mind a két nap nagy forgalmú volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondd. jelenleg próbálok magamon erőt venni hogy újra beírjak véleményt az új részhez,

Én be se tudok nézni oda. ÉS annak a zöme vissza se kerül. Llew nem fogja beírni újra és még egy jó páran.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez f*sza... :roll: ...tegnap este azt hittem, csak valami "sima" (1-2 órás) szerver hiba lesz, erre még délután sem volt sehol semmi...

Pedig a 4x14 topikjában tényleg remek hozzászólások születtek, amiknek ezzel annyi. :fuckoff:

Pótolni szinte lehetetlen őket... :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez f*sza... :roll: ...tegnap este azt hittem, csak valami "sima" (1-2 órás) szerver hiba lesz, erre még délután sem volt sehol semmi...

Pedig a 4x14 topikjában tényleg remek hozzászólások születtek, amiknek ezzel annyi. :fuckoff:

Pótolni szinte lehetetlen őket... :angry:

 

Elvileg lehetne csak már erőltetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg lehetne csak már erőltetett.

Én kizárt, hogy megint le tudnám írni azt a "néhány" oldalas kis szöveget, amit a rész kapcsán írtam - gondolom nem vagyok egyedül ezzel. Persze nagy vonalakban talán, de az már nem ugyanaz.

Sajnos ez van, nem tudunk sokat tenni, csak továbblépni és folytatni a fórumozást. Minden esetre kár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg lehetne csak már erőltetett.

Hát, ha már elindították, akkor maximum a töredékét lehet visszahozni. Ahogy megindul az adatforgalom, cseszhetik, meg mi is. Ha meg még vinyót is cseréltek... Eh... Tényleg nem értem, mibe kerülne ilyenkor ha nem is egy másik szerver, de egy-két tükrözött vinyó mindenképpen, ami valós időben menti az adatokat. Így lenne tartalék, amiről vissza lehetne azonnal állítani a hibakor eltűnő adatokat (legfeljebb nagyon csekély adatvesztés lenne, a hiba jelentkezésekor éppen másolás alatt álló adatok megsérülhetnek).

Az, hogy heti egy-két(?) alkalommal mentenek, ilyen helyen nem elégséges. A miénk is nagy veszteség, de képzeljetek el egy céget, aki mondjuk könyvelési adatokat raktak rá a hétvégén, és azok is elszálltak.

Majd én is újraírom a kritikát, de szerintem akkor kihasználom az alkalmat, és újra megtekintem a részt. Hátha itt-ott csiszolódik kicsit a véleményem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.