Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, ezt elsőre is megértettem, de van egy kis gond, mivel ma 6-7 témába szóltam hozzá és itt 4et jelenít meg...

Összesen 4 elem FlóriBá által

(Keresési időintervallum 2011.03.03 )

Szóval így számomra elég érdekes a dolog. Amiket említettél menüpontok, azokat is megtaláltam, de így sem sokkal jobb a helyzet, kivéve az utolsó menüpont, akkor kihozza az eddigi hozzászólásaimat, de nem látom, hogy írtak-e hozzá, vagy sem, mivel magát a szövegeket mutatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt hátha nem lesz off

 

OFF

Megint nem vagy képben, de már megszoktam. :D Leírtam már ezerszer, de akkor leírom még egyszer a kedvedért. Lehet negatív kritika, de amit Te csinálsz az már rég túlment ezen. Kis túlzással azért jársz ide, hogy minden héten beírd miért is volt rossz az adott rész. Persze írsz pozitívumokat is, olyan 80-20 arányban. :D Amit írtam, az meg az utolsó kijelentésednek szólt, hogy végeztél a sorozattal. Nincs ezzel semmi gond, csak akkor ide ne írj. Egyébként a következő OFF hozzászólásokat törlöm itt, még mielőtt kis litániába kezdesz, hogy mennyire szemét vagyok. :)

 

Komolyan csak röhögni tudok rajtad. Van valami konkrét definíció arányokkal, meg pontos szabályokkal a negatív hsz írásra? Mutasd már meg! Vagy csak ami a te ízlésedbe nem fér bele az már túl van azon? A heti egy vagy még ritkább negatív véleményem nem fér el a négy oldalnyi dicsérő hsz között. Nagyon demokratikus hozzáállás egy nyílt fórumon. Értem én, hogy a tied, de ha ennyire kényes a gyomrod más - nem a barátaidtól származó - véleményre, akkor talán zárt fórumot kéne működtetni, meghívásos alapon előzetes szűréssel. Aki kellően pozitívan nyilatkozik, az jöhet, a többi meg még csak ne is olvashassa.

Sosem írtam, hogy szemét vagy kár durcizni. Max azt, hogy idétlen, és gyerekes ez a nem tetszik a véleményed és majd törlöm a válasz hsz-ed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te egy negatív ember vagy Llew. Ha csaj lennél azt mondanám, be vagy savanyodva. Ez süt az írásaidból mert olyan szögletesek, hogy rossz olvasni. A többi meg úgy hülyeség ahogy van, kár is reflektálni rá. :) Egyébként hol van leírva, hogy ide kell járni? Ha nem tetszik ami itt van akkor ne gyere ide. És igen, én alapítottam a fórumot, de ettől független egy rakat ember munkája van benne. Te mit tettél le az asztalra az örökös morgolódáson kívül? Az pedig, hogy röhögsz rajtam nem igazán tud érdekelni. :) Ha csak ennyire futja akkor jó röhögést. :)

 

Egyébként fel is lehet tenni a kérdést nyugodtan, hogy legyen-e váltás a fórum életében? Ha sokaknak nem tetszik a mostani rendszer akkor csinálja más. És ez nem durcáskodás, hanem reális lehetőség. Nyilván amíg én vagyok a moderátor, az én "kézjegyemet" viseli az oldal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm az alapos és mélyenszántó elemzést. Teljsen magamba is zuhantam.

Nincs leírva sehol, hogy ide kell járni, de miért ne jöhetnék ide az egyik vagy a legnagyobb sw fórumra, amit ráadásul régóta ismerek? Hol van leírva, hogy csak áradozni lehet?

Ha nem tetszik amit írok nem kell elolvasni.

Ilyen komoly érveket én is tudok hozni.

Beszélsz itt a a magas lóról, mikor annyi történt, hogy leírom a véleményemet a részről, erre elkezdesz oltani, meg személyeskedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg kellene férnie az érvekkel alátámasztott negatív véleményeknek is a fórumon, akár minden héten is. A negatív vélemény is ösztönöz némi gondolkodásra, minimum ennyit elér. És amíg a stílusában nincs sok kivetnivaló (Llew esetében erről nem igazán van szó), addig bőven belefér a fórumba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, tudom, hogy néha első felindulásból írok és nem kellene. Sokszor meg tudom állni, hogy ne tegyem de most nem jött össze.

Van ez így velem is. Viszont most okot sem adtam rá. Legutóbbi nézetletérésből kiindulva nem írtam egy szót sem, hogy baj a te vagy más pozitív véleménye, csupán leírtam a sajátomat, erre nekem ugrottál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos az verte ki a biztit, hogy elástad a sorozatot. :) De már elfogadtam, és megértettem a dolgot. Nem lehetünk egyformák. A gyűlölködésnek meg nem sok értelme van, ráadásul itt nem is volt divat. Ok, néha voltak eldurvult viták, de elég ritkán hála égnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, szerintem kössetek békét. A Clone warst mindenki a szívén viseli, ki ennyire, ki annyira, próbáljunk finoman fogalmazni, amikor kritizálunk - egyik oldalról - és próbáljuk elfogadni a másik nézőpontot is - a másik oldalról. Szerintem nincs itt semmi hiba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is belefér ha valakinek negatív érzései támadnak valamelyik résszel, jelenettel, motívummal kapcsolatosan. Csodát ne várjunk, egyhangú vélemény még sose született semmiről sem. :) Ott kezd, kezdene ellenszenvessé válni az egész amikor valaki egy tudvalévő ismeret tetejében elkezd fröcsögni ( lásd múltkori írásom egy másik sorozattal kapcsolatosan kialakult jelenségről), hogy az aztán nem úgy van és......stb, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről nincs harag, és Llew -et is én hívtam meg anno.

Rendben, ássuk el újra a fénykardot a következő alkalomig. :)

 

Ha már szóba került. Lwew szerintem te túl sok logikát keresel a TCW-ben. Kicsit lazulj el úgy nézd.

Szerintem is túl szigorú vagy. Persze kell a negatív hang is, de attól még pozitívakat írni sem tilos. Akkor azt is könnyebb lenne elhinni, hogy szereted ezt a sorozatot.

Ez van, ha egy sorozat epizód nem ránt be teljesen - és a TCW egyre kevésbé teszi -, akkor fennakadok a legkisebb - szerintem - logikátlan részleten is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.