Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A mindig látható (tehát nem csatolt) képekkel és videókkal együtt idézgetőknek javaslom a képek és videók reakciós hozzászólásaikból történő kihagyását. Ha a HSz-ben nincs szöveg akkor szerintem elég egy a HSz témájára utaló meghatározás is az idézetekbe a lereagált képek vagy videók helyére.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mindig látható (tehát nem csatolt) képekkel és videókkal együtt idézgetőknek javaslom a képek és videók reakciós hozzászólásaikból történő kihagyását. Ha a HSz-ben nincs szöveg akkor szerintem elég egy a HSz témájára utaló meghatározás is az idézetekbe a lereagált képek vagy videók helyére.

Én is támogatom! sokszor magam törlöm ki a beidézett videót. Ne legyetek lusták kicsit csinosítani a hozzászólásotokon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Érdekesség a nézettségi adatok világából. :)

 

Külvilág 2074320

Clone Wars 652951

Star Wars Saga 473227

Star Wars Kvíz 361311

Star Wars Fan Art 266990

Star Wars Expanded Universe 263609

Star Wars hírportál 248941

Episode III - Revenge of the Sith 221550

A fórumról 211000

The Clone Wars - 1. évad 169777

The Clone Wars - 2. évad 155734

The Clone Wars - 3. évad 145212

Episode I - The Phantom Menace 104418

Episode II - Attack of the Clones 85992

SimonZ Star Wars honlapja 82591

Episode IV - A New Hope 67584

Episode V - The Empire Strikes Back 65545

Episode VI - Return of the Jedi 62325

Underworld 54000

The Clone Wars - 4. évad 39132

Star Wars szerepjáték 27322

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

FlóriBá örülök hogy idetaláltál közénk, de ha nem veszed sértésnek akkor az user barokat nem ártana levenned :)

Nincs jelentősége, mert hamarosan megszűnik az "aláírás" lehetőség a fórumon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok értelmét nem látom, és néha csak összezavarja a hozzászólásokat. :)

 

Én szívesen megtartanám az enyémet... Szerintem ha egy kicsit halványítanál rajtuk, egyáltalán nem lennének zavaróak.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtettem, megtarthatom?

Szerintem ha nagyon akarnánk, meg lehetne oldani, hogy mindenki aki rak ki aláírást átszínezi magának. De amúgy se hinném, hogy mind a 400 tagnak van aláírása. Ez már csak szőrszálhasogatás illetve az a viselkedés amivel Riddick lett igazságtalanul megvádolva tegnap. De mindegy, nem az én dolgom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha nagyon akarnánk, meg lehetne oldani, hogy mindenki aki rak ki aláírást átszínezi magának. De amúgy se hinném, hogy mind a 400 tagnak van aláírása. Ez már csak szőrszálhasogatás illetve az a viselkedés amivel Riddick lett igazságtalanul megvádolva tegnap. De mindegy, nem az én dolgom...

Hát igen, kár volt úgy rátámadnom, de ezt már megbeszéltem vele. Egyelőre maradnak az aláírások is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórummotor remek, gyors, könnyen kezelhető és a linkelési lehetőségek is igen pontosak, elégedett vagyok. Azonban lenne egy olyan kérdésem, hogy azt, hol tudom megnézni, hogy eddig mely témákhoz szóltam hozzá?

Köszönöm a fórum motor nevében is. :D Profil megtekintés és ott saját tartalom keresése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az aláírásommal gond volt, azért tűnt el? Amúgy, ha elkészítem, megnézem, akkor jó, de ha újból belépek az aláírás menübe, eltűnnek a képek és csak a tag-ek maradnak ott...ez normális?

Törekedj a minél egyszerűbb aláírásra. Ne legyen túl hosszú szöveg, főleg ne több soros. Olyan pedig végképp ne ami elvonja a figyelmet a lényegről; a hozzászólásod tartalmáról. :)

 

Plusz még pár jó tanács. Ha lehet kerüld az ilyen "suna" és hasonló szavakat. Remélem nem nagy kérés. :) Amikor pedig több hozzászólásra reagálsz egyszerre, akkor használd a "multidézés" gombot. Ekkor egy postban tudsz válaszolni mindegyikre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minél többet használom a fórumot, annál jobban tetszik. Chrome böngészővel remekül muzsikál, de azt még mindig nem találtam meg pontosan, hogy az eddigi hozzászólásaim összes topicját hol tudom megtekinteni.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minél többet használom a fórumot, annál jobban tetszik. Chrome böngészővel remekül muzsikál, de azt még mindig nem találtam meg pontosan, hogy az eddigi hozzászólásaim összes topicját hol tudom megtekinteni.

Tegnap leírtam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minél többet használom a fórumot, annál jobban tetszik. Chrome böngészővel remekül muzsikál, de azt még mindig nem találtam meg pontosan, hogy az eddigi hozzászólásaim összes topicját hol tudom megtekinteni.

Ha rákattintasz a bal felső sarokban a nicknevedre egy legördülő menüsort kapsz. Ha itt rámész a "Saját tartalom"-ra ott megkapod az összes topikot amibe eddig hozzászóltál(de beállíthatod azt is hogy hozzászólásonkét mutassa)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.