Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt nem is vitatom, de értelmesebbnek látom annak az érintett pár tagnak az ideiglenes bannolását az egész fórum helyett. 2-3 ember miatt miért kell kiszúrni a többivel?

 

Amúgy Ody, jól leírtad a lényeget. Még most is szoktam néha baromságokat irkálni, ha pl. negyed vagy több liter 40%-os vodka után jövök fel hétvégente. Nem kifogás, ezt már sokszor írtam, de mindenki máshogy kezeli a problémáit. Ezért is sajnálom, hogy két olyan ember, akit különösen kedvelek az ittas ballépéseim miatt ignorál feltűnően látványosan...

Pedig ahogy te is írtad, rengeteget segített a pozitív hozzáállás... és most nem arra gondolok, hogy mindig pátyolgatni kellene vagy hasonlók. Csak ha már egyszer őszintén leírtam a gondjaimat, nem esik jól olyanokat olvasni, hogy "csak sajnáltatod magad, mindenkinek vannak gondjai, stb." Nyilván fogalmatok sincs róla, mennyire nehezemre esik elnyomni az Ahsoka dolgot magamban, mégis igyekszem megtenni... akár azzal, hogy érdemben próbálok hozzászólni némely témákhoz. Nem azért írom, hogy ájuljatok el tőle, de remélem érezhető, mire akarok kilyukadni.

 

:clap: így kell ezt!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számon kérjük majd :evil:

Oké, csak időben. :D

 

Nem tud valaki egy olyan feltöltő oldalt, ahová úgy dobhatnám fel ezt a videót letölthető formátumban, hogy le is lehessen tölteni és ezt még egy emberöltő alatt el lehessen érni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, csak időben. :D

 

Nem tud valaki egy olyan feltöltő oldalt, ahová úgy dobhatnám fel ezt a videót letölthető formátumban, hogy le is lehessen tölteni és ezt még egy emberöltő alatt el lehessen érni?

Oké, igyekszem időben szólni :D

 

Sajnos nem, nekem sem jönne rosszul egy ilyen :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, csak időben. :D

 

Nem tud valaki egy olyan feltöltő oldalt, ahová úgy dobhatnám fel ezt a videót letölthető formátumban, hogy le is lehessen tölteni és ezt még egy emberöltő alatt el lehessen érni?

Mekkora méret?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, csak időben. :D

 

Nem tud valaki egy olyan feltöltő oldalt, ahová úgy dobhatnám fel ezt a videót letölthető formátumban, hogy le is lehessen tölteni és ezt még egy emberöltő alatt el lehessen érni?

 

 

Minek akarod feltenni? A youtube-ról leszedhető Downloadhelperrel. Épp most kaptam le. Különben nagyon jó videó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felrakhatom a szerverünkre is. Rapid és egyéb letöltőoldalak miért nem jók egyébként?

A rapidra valamiért nem megy föl. Háromszor próbáltam, a kapott link végül mindig "file delete" üzenettel végezte. A több meg lassú, mint a tetű, nehogy már hatvan megáért egy órát kelljen várni a mai netsebességek mellett.

 

Minek akarod feltenni? A youtube-ról leszedhető Downloadhelperrel. Épp most kaptam le. Különben nagyon jó videó.

Egyrészt azért, mert nincs mindenkinek dowloadhelpere. Még nekem sincs, az utolsó rendszer-reinstall óta lusta voltam visszarakni. :D Másrészt, a youtube akárhogy konvertál, még mindig rontja a minőséget. Ennél a videónál azért érezhető, mivel nem mai darab (azért az vicc, hogy ha ma vágnám meg ugyanazokból a forrásanyagokból, már háromszoros méretű lenne... fejlődött a codec technika, tömörítés címén jóval nagyobb file-okat gyártanak... :roll: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ha van gmail címed, ott a dokumentumok közé fel lehet ilyen méretű fájt is tölteni, csak meg kell osztani, és a link alapján le tudom tölteni, ha belépek a saját fiókomba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan nagy kérés, hogyha valaki tudja magáról, hogy alkohol vagy egyéb tudatmódosító szer hatása alatt van, maradjon távol a billentyűzettől?

 

Hihetetlen, hogy mennyire megszaporodtak az efféle kirohanások mostanában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan nagy kérés, hogyha valaki tudja magáról, hogy alkohol vagy egyéb tudatmódosító szer hatása alatt van, maradjon távol a billentyűzettől?

 

Hihetetlen, hogy mennyire megszaporodtak az efféle kirohanások mostanában.

Én tudom magamról, milyen vagyok ittasan és ahhoz képest szerintem remekül visszafogom magam - a kedvetekért... de ez még nem változtat a tényeken, amiket írtam. Józanul sem gondolom másként, max nem írom le őket. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Józanul sem gondolom másként, max nem írom le őket. ;)

Igen, pont erre gondoltam a "maradjon távol a billentyűzettől" résznél.

Légy oly szíves, és kímélj meg bennünket az abnormális szerelmi életed részleteitől, mert szerintem nagyon elenyésző százalékunkat érdekel a dolog, viszont annál többünket idegesít.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem várhatom el, hogy mindenkibe szoruljon bizonyos mértékű empátia, de hihetetlen, hogy egyesek mennyire nem képesek megérteni a másikat... ezzel együtt nem akarok balhézni, mert az tényleg senkinek sem kell itt....

Szerkesztve: - Ben
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem ne is várjon empátiát az olyan, aki egy fiktív karakterbe "szerelmes", majd többször is elkezd arról panaszkodni egy nyilvános fórumon, hogy milyen rossz neki, amikor valamelyik másik fiktív karakterrel látja együtt.

Öregem, azt javaslom, hogy kezdj el élni, szerezz egy barátnőt (vagy legalább egy nem fiktív crusht), mert ez így nem lesz jó. És most lehet hogy egy világ fog összetörni benned, de ahogy látom valakinek fel kéne világosítania: Ahsokával akkor sem fog működni a dolog, ha az elefántok képesek lesznek a hiperűrugrásra. Lépj már túl rajta, az Ég áldjon meg!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hidd el én is tisztában vagyok vele milyen röhejes ez a fajta kötődésem a karakter iránt. Talán ez egy betegség vagy mittudomén... a barátnő dologról meg már írtam bővebben is. Az empátia viszont olyan dolog hogy elfogadjuk a másikat még akkor is ha számunkra furcsának sőt betegesnek tűnő érzéseket táplál egy fiktív karakter iránt. Figyelj én láttam tv-ben olyan fickót aki szerelmes az autójába (!), vagy csajt aki a Berlini falba.... beteges, abnormális? Igen. Elítélem? Nem.

Szerkesztve: - Ben
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan nagy kérés, hogyha valaki tudja magáról, hogy alkohol vagy egyéb tudatmódosító szer hatása alatt van, maradjon távol a billentyűzettől?

 

Hihetetlen, hogy mennyire megszaporodtak az efféle kirohanások mostanában.

 

Most azért megvédeném Bent. Semmi olyat nem írt amin nem lehetne túllépni. Lehet hogy ivott. lehet hogy nem. Szerintem a régi énjéhez képest teljesen normális. Az hogy szerelmes Ahsokába? És? Nem bánt ezzel senkit. Persze furcsa, de mindenkinek vannak hülye dolgai. Őneki ez. Persze én is anno nekitámadtam. de mostanság teljesen normálisan viselkedik. Amúgy sem vagyok egy haragtartó ember. 2 napig morgok aztán túllépek rajta és beszélek az emberrel akit eddig k inem állhattam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tudod Frenkie az Ahsoka topik nem arról szól, ki mennyire szerelmes belé. :) Ahsokának a sorozatban betöltött helyét és sorsát kellene ott megbeszélni, nem pedig a szerelmi bánatunkat kiélni ott. Bennel ezt egyszer már megbeszéltük egyébként.

 

Azt még hozzá tenném skacok, hogy ez nem kocsma! Ne rontsuk már le a színvonalat. Jól néznénk ki ha mindenki ide öntené a baját, és már az se számíz a végén, hogy melyik topikba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most azért megvédeném Bent. Semmi olyat nem írt amin nem lehetne túllépni. Lehet hogy ivott. lehet hogy nem. Szerintem a régi énjéhez képest teljesen normális. Az hogy szerelmes Ahsokába? És? Nem bánt ezzel senkit. Persze furcsa, de mindenkinek vannak hülye dolgai. Őneki ez. Persze én is anno nekitámadtam. de mostanság teljesen normálisan viselkedik. Amúgy sem vagyok egy haragtartó ember. 2 napig morgok aztán túllépek rajta és beszélek az emberrel akit eddig k inem állhattam.

 

Jéé :D Amúgy egyetértek, mi a tosznak kell bántani Ben-t? Ha egyszer neki ez a problémája akkor ez a problémája... mindenkinek megvan a baja. Az lenne a legegyszerűbb ha békén hagynátok. Ha nem érdekel amiket ír, akkor lapozzatok tovább, ne kössetek bele, mert ő nem fogja hagyni magát, ezt eddig is láthattuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben:

Mindenkinek vannak problémái, de nem hiszem, hogy ezeket egy Star Wars fórumon kéne megvitatni. Rohadt szánalmas dolog arról panaszkodni, hogy "jaj, engem senki se szeret, de szar az életem".

És itt nem empátiáról van szó. Hidd el, hogy tényleg sajnállak, de az, hogy minden második hozzászólásod arról szól, hogy "jajderosszneked", vagy erre utal, az már rohadt idegesítő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok, meg sem próbálom neked elmagyarázni, mert érzésem szerint az utánad kommentelő kedves illetővel együtt már elkönyveltetek engem, így akár a fejem tetejére is állhatnék az sem számítana semmit. Tudom, hogy szánalmas dolog ilyennel fárasztani az embereket, de tartottam olyan értelmes és együtt érző emberek közösségének ezt a fórumot, hogy néhányan megértenek, ne adj isten segíteni is tudnak valamit. Persze nem meglepő, hogy valaki kéznyújtás helyett inkább jól belerúg az emberbe, de nem vagyunk egyformák...

Az meg erős túlzás, hogy minden második hsz-em erről szól... főleg az utóbbi időben igyekeztem "normális" lenni, de ahogy írtam a fejem tetejére is állhatok, sokaknak az se lesz elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

így akár a fejem tetejére is állhatnék az sem számítana semmit.

 

Nem kell hogy a fejed tetejére állj, csak annyi hogy hanyagold ezt a témát

 

Persze nem meglepő, hogy valaki kéznyújtás helyett inkább jól belerúg az emberbe, de nem vagyunk egyformák...

Ami engem illet, én leírtam mit csinálj már nem először, de ahhoz hogy valaki felkeljen a padlóról, nem elég egy segítséget nyújtó kéz, hanem kell valaki, aki fel is akar állni.

 

ÉS akkor még egyszer elmondom, hogy elkerüljünk minden félreértést: Nem érdekel milyen fétised van. Tőlem akár még az újszülöttek iránt is érezhetsz vonzalmat, az sem foglalkoztatna. Viszont ez a fórum nem az ezen gondolatok kifejtésére alkalmas hely, és hogy téged idézzelek: "HA TÉGED CSAK E FÉLE HAJLAMOK VEZÉRELNEK, MENJ MÁSHOVA! AZ INTERNET HATALMAS."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tudod Frenkie az Ahsoka topik nem arról szól, ki mennyire szerelmes belé. :) Ahsokának a sorozatban betöltött helyét és sorsát kellene ott megbeszélni, nem pedig a szerelmi bánatunkat kiélni ott. Bennel ezt egyszer már megbeszéltük egyébként.

 

Azt még hozzá tenném skacok, hogy ez nem kocsma! Ne rontsuk már le a színvonalat. Jól néznénk ki ha mindenki ide öntené a baját, és már az se számíz a végén, hogy melyik topikba.

 

 

Persze igazad van. Mindent a megfelelő topicba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.