Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

"- Most értesültem róla, hogy az Uralkodó végérvényesen bannolta Ben -t.

- Ez képtelenség! Hogyan fog ezután működni a fórum?

- A félelem fogja fenntartani a fórum rendjét. A félelem a bantól"

A kedvenc jelenetem a Star Warsból :) Másrészt, talán kicsit túl szigorú voltál. De te vagy az admin. Úgy látszik az Uralkodó nem olyan elnéző, mint én :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most már leírhatom: végre eltűnt az a perverz, idióta, elmegyógyintézeti kezelésre papír nélkül is beutalható marha. :yeah::rock::psycho: Hogy én mennyire utáltam, azt el sem tudjátok képzelni. :fuck2:

Vigyázz, mert mész utána. :P:D

 

Az miért van, ha görgetem a lapot, akkor pár másodpercre a tetején megjelenik egy fekete téglalap kb. 2mp-re? De mindig ez van, ha görgetni kezdek, más oldalon nincsen ilyen hiba!?

Nálam még sose volt ilyen probléma, és tudtommal másnak se. Passz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"- Most értesültem róla, hogy az Uralkodó végérvényesen bannolta Ben -t.

- Ez képtelenség! Hogyan fog ezután működni a fórum?

- A félelem fogja fenntartani a fórum rendjét. A félelem a bantól"

http://www.youtube.com/watch?v=76RrdwElnTU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez most vicces volt! :)

Az is lehet, hogy csak azért írtam olyan dolgokat régebben, hogy engem is utáljatok és ha velem is ez történik majd, még viccesebb dolgokat írhassatok rólam! Ez milyen elmélet? :hehe:

Valami ilyesmire mondtam régebben, máshol, másnak, hogy máshol verje ki. ;) De ő olyan volt mint a bumeráng. De csak egy ideig.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom én a mai napig nem tudtam eldönteni, hogy ez a Ben hónapok óta csak szívat minket ezzel az Ashoka-dologgal, vagy tényleg komolyan gondolja azt amit ír. Akárhogy is, jóllakattuk a trollt. :)

 

Most meg hogy bannt kapott, tökre megsajnáltam. Hülye vagyok szerintem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is Obi Wan és Ben Kenobi...hát... :)

Én amennyit láttam, olvastam belőle az elég fura volt, inkább úgy fogalmazott legtöbbször, mint egy hibásan kódolt program, aminek a magjában az önsajnálat áll. Írt magáról, elképzeltem, hogy egy 40kilós fiú, ül a gép előtt és a tollal rajzolt Ahsoka tetkóiban gyönyörködik, közben bevág egy sört, amitől módosul a tudata és átváltozik azzá akit itt láthattunk. Az meg, hogy mennyire volt szerelmes egy rajzolt dologba...hát láttam én már ennél durvábbakat is, szerintem sok függ attól is, hogy ki hogy adja elő, vagy hogy áll hozzá. Esetleg, hogy néz ki! :D

7b792007cee7ecef639a85376e50bb7c.jpg

 

Őt ki (ne) banolná! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Mit történt... most nézem, hogy bannolva lett Ben.

Szerk: Húha.... megint felrakta a régi lemezt? Pedig én bíztam benne, hogy észhez tér. De úgy érzem ez volt a helyes döntés Ody részéről.

 

Lok, én ezt a kórust (Hallelúja) basszus szólamban nagyzenekari kíséretben énekeltem többször is, amikor még énekkaros voltam. Ne tudd meg mekkora élmény volt ez. Nagyon hiányzik.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy rosszul tudom?! :o

Jól tudod, de írni nem tud, ami a lényeg.

 

Épp kezdtem örülni, hogy az utóbbi időben valamennyire javulást mutatott a fórumozásban értelmi szintet illetően, erre ismét elővette a témát. Esélyt, türelmet, megértést ha nem is mindenkitől, de kapott bőven, úgyhogy jogosnak érzem a bannolását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok, én ezt a kórust (Hallelúja) basszus szólamban nagyzenekari kíséretben énekeltem többször is, amikor még énekkaros voltam. Ne tudd meg mekkora élmény volt ez. Nagyon hiányzik.

OFF

El tudom képzelni :) . Nálunk iskolai karácsonyi koncerten adta elő a suli zenekara és már hallgatni is olyan élmény volt, hogy rossz érzés volt nem részt venni benne(ezt most lehet, hülyén fogalmaztam meg, de szerintem érthető :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nem tudom, mi menti meg őt folyton a banntól, illetve mit tesz le az asztalra, amiért érdemes elviselnünk a baromságait?

Ez engem is érdekelne

 

Szerk: Bocs, mobilról vagyok és nem láttam hogy alapból a 2 oldalra rakott. Mindenesetre örülök hogy egy problémával kevesebb

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.