Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Úgy tűnik, hogy ez a szavazás nem kicsit megosztja a fórumozókat, szinte fej-fej mellett haladnak az igenek és a nemek. Alapjáraton azt mondanám, hogy nem, de a múltkor volt olyan rendes, hogy megszerezte nekem azt a Django torrentet. Még ha annyira nem is kedvelem, attól még segített nekem a dologban, ezért nem akarok hálátlan lenni, de igennel sem tudok szavazni, tekintettel a fórumon időről időre kirobbanó vitákra és arra, hogy viselkedése a fórumozók bizonyos részéből heves reakciót vált ki. Egyelőre tartózkodom, de lehet, hogy ez vasárnap éjfél előttig még változni fog...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd elfelejtettem. Írja be ide mindenki a szavazatát. Az nem érvényes aki eltitkolja.

Akkor nem lett volna egyszerűbb a nyílt szavazás :?

Na mindegy, igennel szavaztam annak ellenére, hogy azért én is vitáztam vele eleget. Néha tud olyan hülyeségeket mondani, hogy szándékosan nem lehetne olyanokat kitalálni, de valahogy mindig élvezem az ezek után történő kiokításokat olvasni (annak ellenére hogy ezek többnyire lepattannak az illetőről :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nemmel szavaztam. Flóri néha nagyon fel tudja cseszni az agyam a negatív hozzáállásával, de nem ezért szavaztam nemmel, mert én jól tolerálom az ilyet, és még azt is mondom, hogy maradhatna, de úgy látom sokaknak, néhány olyan embernek akikkel jóban vagyok, nagyon szúrja a szemét, szóval nem ellene, inkább a többiek mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha tud olyan hülyeségeket mondani, hogy szándékosan nem lehetne olyanokat kitalálni, de valahogy mindig élvezem az ezek után történő kiokításokat olvasni (annak ellenére hogy ezek többnyire lepattannak az illetőről :D )

A Stephen Colbert effektus, ugye? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit még hozzátennék a szavazáshoz, hogy Dick viselkedése elgondolkodtató. Nekem úgy mutatkozott be, mint hithű, nagy Isten fan... pontosan rájuk illik ez, a gyűjtsünk magunk mellé embereket és dobáljuk meg kővel a másikat látásmódja miatt. Mert, Tudor és Alki szavazatát megértem, sőt sejtem ki volt a többi, de ő tipikusan az a személy, akinek, ha beszóltam érdemben nem tudott visszavágni, vagy kislányosan kirohant. Számítottam rá, majd úgy vág vissza, hogy olyanok felé fordul akik nála tehetségesebbek, vagy okosabbak Valószínűsítem, nem is azt akarja bizonyítani, hogy ellenem hányan vannak, hanem inkább azt, hogy mellette ki áll ki... Holnap majd kérdezd meg a főnöködet, hogy ez mennyire etikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem különösebben érdekel, amit mondasz, de azért kicsit pontosítanám a dolgot. Nem vagyok FAN! Istenfélő ember vagyok, aki közel sem tökéletes... sosem hittem magam annak, sőt!

 

Nem érdemes firtatni a miérteket vagy az okokat, magamat is meglepem azzal, hogy mennyire képtelen vagyok elviselni a jelenlétedet, mert alapvetően nem jellemző rám az ilyen viselkedés. De ha a szavazás a javadra dönt én lépek le. Legalábbis huzamosabb ideig felfüggesztem a fórumozást itt. Sajnálni fogom, mert vannak itt jó barátaim, de ez a döntésem. Velük pedig alternatív csatornákon is tudom tartani a kapcsolatot!

 

Csak egy apró utolsó megjegyzés... én sohasem gúnyolódtam a neveddel! Te viszont sorozatosan az enyémmel, de váljék egészségedre!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondtam, hogy ne tedd, ellentétben veled, én tudom kezelni az ilyen dolgokat. Az sokkal inkább meglep, hogy Frenkie képes volt arra, hogy mellőzze a hozzászólásaimat és mindenki más, aki úgy gondolta, hogy ez szükséges. Azóta nem is volt vele gondom, néha elolvsm amit ír, követem a pályafutását, de nem reagálok rá. Te inkább eljátszod a hattyú halálát és feláldozod magad egy felsőbb akaratért. Részemről pont ezt tartom gyerekesnek és ezért nem tudok benned semmit sem tisztelni, vagy elfogadni. Ha nem tudnám hány éves vagy, arra tippelnék, hogy még az első X-et sem töltötted be. Lehet másokkal is vannak gondjaim, de ha jól emlékszem Donáttól bocsánatot kértem, Dzséjnek elismertem, hogy okosabb és fondorlatosabb nálam. Alapban, Frenkie is, ha józan értelmes és normális dolgokra képes. Te vagy egyedül az, aki nem tud mit kezdeni magával, egyfajta komplexusban szenved és ezt itt próbálja meg kiélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igennel szavaztam, mert számomra sose okozott akkora fájdalmat a gyerek, de ezeknek a veszekedéseknek abba kell maradniuk. Az benne van a pakliban ha valaki kihúzza az egyik fórumozónál a gyufát, de kvázi az összesnél? Ha marad Flóri, akkor változzon.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez így már elég meredek. :roll: Mert hogy ha így áll a dolog, hogy választanom kell két felhasználó között, akkor az egyértelműen Riddick. Sajnálom Flóri, de vele sokkal jobb viszonyban vagyok, mint veled, így a szavazatom: nem. És kár azért bárkit is elítélni, mert hisz Istenben. Jómagam ateista vagyok, ettől függetlenül mégsem vagyok az ellensége. Pedig akár lehetnék is, csak ez a viselkedés, amit leírtál, nem a vallásos emberek, hanem az ostoba, konformista emberek ismérve. Riddickre pedig sok mindent tudnék mondani, csak azt nem, hogy ostoba. Érdekes módon a legtöbb híres tudós és fizikus a kései éveiben hithű keresztény lett. Az ilyen emberek pedig mindenek, csak nem ostobák. Igen, vannak nagyon hülye vallásos emberek, de a nem vallásosok közül is kerül ki legalább ennyi, ha nem több ilyen. Az egyik legbosszantóbb az, aki nagyon ostoba és egyben nagyon hű a vallásához. A hajamat tudom tépni néha azokon, amiket mondanak. >.< Riddick pedig soha senkire nem próbálta meg rátukmálni a vallási nézeteit, legalábbis én ilyet nem tapasztaltam, de nem is nézem ki belőle. Úgyhogy kár őt ezzel támadni, hogy vallásos, nem fair, mellesleg nem a hite teszi az embert. Meg szerintem sokszor csak azért fejezte be a vitákat inkább, mert nem akarta, hogy tovább dúljon a flame war és ne legyen megint egy éjszakai fórum bezárás. Persze minden csak megvilágítás kérdése.

 

Szerk.: Azért ez a komplexusos dolog már durva, Riddick abszolút nem ilyen, csak egyszerűen... Nem jön jól ki veled, ennyi, kár szubjektív benyomásokat objektív érvként előadni.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csak azért dobta be, mert vesztésre áll az elmélete. Eddig szó sem volt róla, hogy menni fog, de látod, téged is tudott ezzel manipulálni. Vagy lehet nem eléggé tehetséges ahhoz, hogy némítson egy felhasználót. Azt meg csak sajnálni tudom, hogy te ennyire bedőltél a kis színjátékának!

 

Privát üzenetből nem idézhetek, így nem tudom alátámasztani, de írt olyan dolgokat és olyan apróságok miatt siránkozott fél oldalakat, hogy még olvasni is fájt. Ezzel is előnyben van, mivel ezen csodálatos irományait nem oszthatom meg, így azok amikre ezeket alapozom sem kerülnek napvilágra... magyarul egyre egyoldalúbb lesz a dolog...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csak azért dobta be, mert vesztésre áll az elmélete. Eddig szó sem volt róla, hogy menni fog, de látod, téged is tudott ezzel manipulálni. Vagy lehet nem eléggé tehetséges ahhoz, hogy némítson egy felhasználót. Azt meg csak sajnálni tudom, hogy te ennyire bedőltél a kis színjátékának!

Nem vagyok egy naiv idióta, akit csak úgy lehet manipulálni, de mint utólag kiderült, már tétje van a dolognak, ezért is adtam le a szavazatom a tartózkodás helyett. Azért ennyire ne legyél elvakult, elhiszem, hogy nem kedvelem, de Riddick nem az az ember, aki aljas terveket szövögetve mozgatja a szálakat mint valami filmbeli főgonosz. Mint azt korábban említette, nem tud elviselni, ennyi. Nem véletlenül indult ez a szavazás. Mit gondoltál, hogy ha mégis maradsz akkor csak szó nélkül duzzog tovább? Számítani lehetett arra, hogy valamilyen lépéseket mindenképpen fog tenni az ügyben. Én meg nem akarom, hogy elmenjen, ennyi, értékes tagnak tartom. Tudom, hogy hajlamos vagy rá, szóval szépen megkérlek hogy ne tartsd benyalásnak amit írok, csak azért, mert ez a véleményem. Nem mindenki szemétláda, aki nem ért veled egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri, azt gondolsz, amit akarsz... ettől függetlenül én tudom miért írtam be, amit beírtam. Eredetileg várni akartam vele vasárnap éjfélig, de amiket most elkezdtél írogatni jobbnak láttam most beírni. Az sem zavar, ha Ody most azonnal lezárja a szavazást, Te maradsz én megyek, és meg van oldva!

 

Ami pedig a benyalást illeti... határozottan visszautasítom azt, hogy nekem bárki "benyaljon" de ismerem az ittenieket annyira, hogy nem fognak nyalakodni senkinek!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megbocsáss Riddick, de ez így rohadtul nem korrekt. Kvázi érzelmi alapon zsarolod a szavazókat, hogy elküldjék Flórit. Úgy tisztességes lett volna, ha a szavazáz eredménye után jelented be, hogy maradsz, vagy lelépsz, de ezzel most befolyásolod a döntésüket.

Én eddig is igennel szavaztam volna, mert nem érzem úgy, hogy Flóri ártana a fórumnak. Úgyhogy hiába kedvellek téged jobban Riddick, nem fogom megmásítani a döntésemet emiatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig azt nem értem, hogy a némítás funkció számára miért nem opció. Én pontosan ezt a vergődős, mártíros, nincs véleményem, így hisztizek oldalad ismerem és látom most is, ha másoknak nem tűnik fel, mert régi tag vagy, akkor az szerintem nem az én hibám...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megbocsáss Riddick, de ez így rohadtul nem korrekt. Kvázi érzelmi alapon zsarolod a szavazókat, hogy elküldjék Flórit. Úgy tisztességes lett volna, ha a szavazáz eredménye után jelented be, hogy maradsz, vagy lelépsz, de ezzel most befolyásolod a döntésüket.

Én eddig is igennel szavaztam volna, mert nem érzem úgy, hogy Flóri ártana a fórumnak. Úgyhogy hiába kedvellek téged jobban Riddick, nem fogom megmásítani a döntésemet emiatt.

 

Lok elsiklottál a felett, hogy azt mondtam, Ody MÁR MOST zárhatja a szavazást és akkor nincs befolyásolás. Elegem van... ennyi. Legyen vége Most!

Nem akartalak se Téged se Mást befolyásolni, hogy elhiszed-e / elhiszitek-e ezt nekem az arajtad/rajtatok áll.

 

Én lezártnak tekintem a szavazást innentől kezdve!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri: Nagyon jól látod a helyzetet. El szoktam olvasni az írásaidat, mert az idézetekből úgyis látom meg kiváncsi vagyok min megy a vita. Ma le is veszem az ignorálást mert értelmetlen. Hálistennek nincs köztünk balhé kb 1 hónapja. Pedig volt hogy nehéz volt megállni a válaszadást. :D Nekem annyi a bajom veled, hogy egyszerűen nem tudod elfogadni mások izlését. Ok, szeresd a zenédet(szándékosan nem írok stílust, te ezt jobban tudod), a filmjeidet, de miért kell ráerőltetni a többiekre? Vagy miért kell fikázni a többiek által kedvelt filmeket, zenéket? Ha ezt meg tudnád állni szerintem nem lenne veled gáz. Azt sem szégyen elismerni ha valamit jobban tud a másik. Nem tudhat mindent mindenki. Pl közgazdaság témában Donát, Bomarr és Pildi verhetetlen. Katonaiban meg Dzséjt. Én rengeteget tanultam tőlük és mindig válaszolnak a legidiótább kérdéseimre is.

A másik hogy eléggé szapultad az előzmény-trilógiát(főleg az EP1-et) ami szíved joga csak ez egy olyan közösség ami egyformán szereti mind a 6 filmet. Gondold el milyen lenne ha én tagja lennék egy Alien- fórumnak és nekiállnék szapulni mondjuk az Alien3-at.

Különben azt észrevettem hogy te is péntek vagy szombat este "hülyülsz" meg, amikor az emberek nem éppen vizet isznak. Másnap viszonylag már normálisakat irkálsz.

Ezeket azért írtam le mert nagyjából Riddicknek is ez a baja veled. Én nagyon kedvelem Riddicket, jó szívű tisztességes ember. Azaz amiket írtál hogy miért kezdeményezett a szavazást nem igaz. Ő nem ilyen típus, nem képes alakoskodásra, sem emberileg, sem a hite miatt. Egyszerűen a fentiek miatt nem kedvel.

Március eleje óta vagy itt, szerintem ideje rájönni hogy itt ez a stílus nem fog menni. Alkalmazkodj, ennyi.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm, hogy valaki tisztában volt a zsarolás fogalmával és értelmesen le is írta mi az! Én már a mai első HSZ óta, erre próbáltam utalni, mivel akármilyen hihetetlen, de a hozzászólásokból, privát üzenetekből egy idő után megismerem az embereket. Előre sejtettem, hogy Riddick nagy fába vágta a fejszéjét, csak kicsit ingerelnem kellett, hogy Ti is meglássátok, velem, hogy szokott viselkedni. Persze, Ody zárhatta volna a szavazást, miután rávilágítottam a tényre, hogy a tiszta játék ténye lehetetlenedig el.. Lehet, hogy ez gusztustalan dolog volt, de én inkább taktikának hívom. Magyarul, ha felülről támadunk előnyben lesznek, így átmegyünk a sziklákon!

 

Frenkie, először is én megértem, hogy az itt lévő emberek 80% az olyan zenét szereti amiben gitároznak, vagy 20-30 évnél idősebbek az együttes számai. Ezt elfogadnom. Azzal volt bajom, hogy TE olyanokat állítottál, hogy a ROCK az egyetlen zene, ami jó és létezik, a Techno és a DnB ugyanaz, te is bármikor összeraksz otthon egy ilyen stílusú zenét stb. stb.... Ezek számomra idegesítően hatottak és mivel senki nem homályosított fel arról, hogy amit írsz az téves és egyben baromság, magamra vállaltam a feladatot. Függetlenül attól, hogy mióta vagyok tag, ha igazságtalannak érzem a dolgokat, szólok érte.

 

Ezt a szeressük mind a 6-ot, pedig akármilyen durva is de, elítélem. Én egy filmet nem azért szeretek, mert töb évvel ezelőtt megismertem, egy rekem trilógiát és utána készítettek egy előzményt, ami ugyanezen címen fut. Nekem ez nem elég, számomra az is fontos, hogy mint film megállja a helyét. Arról sem tehetek, hogy az Avatar annyi embernek bejön, közben engem a hideg ráz, ha úgy emlegetik, mint egyedi és jó film. Egyszerűen, ha valamiért pénzt adok ki, és olvastam róla könyvet, képregényt, láttam az régi filmeket, akkor elvárok egy színvonalat és ha ezt nem kapom meg, akkor bizony kimondom, hogy ez így nem jó.

 

Végül, akkor annyit, hogyha te tudtál alkalmazkodni és metetted amit kell, akkor ő miért váltott át manipulatív üzemmódba és ha annyira fontos neki a fórum, akkor miért nem tud ignorálni és továbbra is maradni? Vagy most megint ellent mondok magamnak?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó se róla, azt én sem értem, minek kell a nagy mártír halál (bocs Riddick, az ilyet én sem bírom különösebben, nem csípem, ha valaki elszalad a gondok elől) és pláne nem értem, hogy a felhasználó tiltása gomb miért nem opció. Frenkie-nek is teljesen jól bevált.

 

De a nem mellett továbbra is kitartok, mindenki - Flóri is - tudja, miért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor, hogy világos legyen.

 

Odynak mindjárt küldöm a privátot, hogy zárja a szavazást, egyébként sem értük volna el azt az eredményt, ami miatt indult a szavazás. A nevemet adtam a szavazáshoz, a minimum az, hogyha elbukok legalább egy időre háttérbe húzódók, ha nem is lépek le véglegesen + kaptam több privátot is, hogy ne menjek el, nekik külön köszönöm. Még átgondolom. Ami biztos, hogy innentől kezdve egy időre a háttérbe húzódok.

 

Dzséjt, abszolút igazad van! Ennek ellenére ezt tartom jónak... jelen állás szerint egy ideig biztosan nem fogok kommentelni MOSTANTÓL kezdve!

 

FlóriBá, először is a tisztesség azt kívánja, hogy bocsánatot kérjek tőled mindenért, de egyúttal megkérnélek arra, hogy próbálj valóban értékes tagjává válni ennek a közösségnek, mert nem akár milyen közösség ez!

 

Üdv!

 

Szerk: Odynak elment az üzenet! A szavazás innentől kezdve semmis!

 

Szerk2: FlóriBá, ne tartsd ellenségeidnek azokat, akik nem-et nyomtak... vállalom az ő szavazataikat is, ne őket vesd meg emiatt, hanem inkább engem!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha annyira bujkálni akarsz és kivársz addig míg hibázom, akkor javaslom a Tatooinet. Obi elég sokáig el volt ott és jól érezte magát.

A másik, hogy aki mindenkivel egyetért és bólogat, vagy eltitkolja ha mást gondol, az nem értékes tag, hanem birka. Egy közösség, nem attól közösség, hogy mindenki ugyanarra gerjed és egy szent célt követ, akár halálig. Azt úgy hívják szekta. Ezt pedig már említettem többször is, a SW világa hatalmas, kizárt, hogy minden tag minden filmet, játékot, képregényt, könyvet, Yoda alakú WC illatosítót egyformán kedveljen és rajongjon érte. A kultisták nem képesek fejlődésre és előre lépésre, mert nincsenek viták, nincsen véleménycsere. Ezáltal nincsenek egyéniségek és önálló gondolatok.

 

Nem kell bocsánatot kérni, azért, mert volt egy elved és kiálltál mellette, ezért írtál a fő bossnak, ez becsülendő és szép dolog. Az már sokkal inkább elítélendő amit utána tettél, a zsarolás és most a mártírkodás. Ha annyira szeretsz ide járni és jól érzed magad itt, akkor amit teszel, az hibás és rossz lépés, amivel magad bünteted. Én ettől nem érzem jobban magad, ha erre lennél kíváncsi. Pontosan erről beszéltem, ezt tartom gyerekesnek és jellemtelennek, ha nem akarod alám adni a lovat, akkor pont az ellentettjét kell tenned annak, amit lentebb ígértél.

 

Lehet, hogy főellenség vagyok, és sokan nem kedvelnek, de az élet nem habos torta és nem kedvelhetünk mindenkit, csak azért mert beregelt egy fórumra. Jah és még egy tény van ami mellettem áll! NYERTEM! :) (Gonosz nevetés) Mátyás királyt is utálták a saját idejében, mert mindenféle adót vetett ki és kemény kezű volt, ma pedig már mesék és mondák főhőse...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az egész szavazás teljesen értelmetlen volt. Nem ilyen módon kell megoldani a vitás helyzetet. Sajnos, Flórinak több pontban is igaza volt, amit lentebb írt. Riddick nem tudott megfelelően visszavágni, érvelni, és ehhez a lépéshez folyamodott. Továbbá nagyon gyerekes azzal érvelni, hogy ha ő nem megy, akkor én. Kövesd Frenkie példáját, ő ignorálta Flóri ténykedését és kész. Csak téged fog jellemezni, ha ezt te is megtudod csinálni vagy sem.

 

Viszont, Flóri, neked is el kell gondolkoznod azon, hogy ha három hónap alatt kivívtad a fórum egy prominens részének az ellenszenvét, akkor vajon jó úton jársz-e? Néha süt a hozzászólásaidból, hogy provokálod és élvezed a vitát. Azt hozzátenném, hogy érzésem szerint Dzséjt is szívesen kontráz rá erre és élvezettel, pontról-pontra cáfolja meg a marhaságaidat. Ezeket az összezördüléseket én szeretem olvasni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te kevered itt a szezont a fazonnal. Nem az a baj veled hogy más véleményen vagy, hisz igen színes az itteniek ízlése, még se lett abból kitiltás mert valakinek nem jön be a Transformers. Az a baj, hogy makacs vagy, nem bírsz megalkudni, nem ismersz olyat hogy csendben maradás, vagy olyat hogy okos enged.. Muszáj minden egyes alkalommal leírni ugyanazt, és még azt is a legszélsőségesebb, legkevésbé polkorrekt stílusban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sem igaz, mert már kértem bocsánatot és leírtam azt is többször, hogy tisztában vagyok, hogy kik azok akik egyes témához jobban értenek, mint én, vagy valamit félreolvastam és ez miatt volt gond. A legszélsőségesebb sem igaz, mivel én ez alatt a káromkodást, meg a megalázó dolgokat értem. Én ha jól tudom, ilyen a fórumon belül nem tettem. Ha meg annyira szélsőséges akarnék lenni, akkor németül postélnék és horogkereszt lenne az avatarom, vagy oroszul és sarló meg kalapács...a francba, a legnagyobb elnyomókat kihagytam, tehát amerikaiul és sas, meg csillagok! (irónia, a gyengébbek kedvéért)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.