Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frenkie: csak a trágárság folyt belőled. Kitöröltem az egyik mocskolodásodat és már irtad is a következőt. Mindezt azután hogy millioszor le futottuk már azt a kört, hogy be irsz este egy csomó durvát aztán meg elnézést kérsz. Ha a korábbi banok elmaradásából azt szürted le, hogy ez itt oké, akkor épp ideje volt egy esti bannak. A fórumon nincs helye a trágárságnak és a másik sértegetésének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: csak a trágárság folyt belőled. Kitöröltem az egyik mocskolodásodat és már irtad is a következőt. Mindezt azután hogy millioszor le futottuk már azt a kört, hogy be irsz este egy csomó durvát aztán meg elnézést kérsz. Ha a korábbi banok elmaradásából azt szürted le, hogy ez itt oké, akkor épp ideje volt egy esti bannak. A fórumon nincs helye a trágárságnak és a másik sértegetésének.

 

 

Persze hogy nincs helye. Akkor teljesen jogos volt a ban. Különben én amikor ezeket beírom nem gondolkodom azon helyes- vagy sem. Csak írom és mindig valamire. Általában Flóri ír be valami olyat amire jön a trágárság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy nincs helye. Akkor teljesen jogos volt a ban. Különben én amikor ezeket beírom nem gondolkodom azon helyes- vagy sem. Csak írom és mindig valamire. Általában Flóri ír be valami olyat amire jön a trágárság.

 

Szerintem ha részeg vagy akkor ha lehet ne ülj le a gép elé és nincsenek ilyen gondok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azaz részegen lehet fórumozni csak nem szabad beírni csúnya szavakat.

Ennyi a lényeg. Akadt már, hogy magam sem épp színjózanon jöttem fel ide (nem kérkedés, csak tény), egy szülinap után, mégis tudtam kontrollálni mit írok, legfeljebb a szokottnál merészebben. Rád viszont a jelek szerint erősebb hatást gyakorol a pia, mint pl. rám. Ezzel nincs gond, de azt nem értem, ha mindezt tudod magadról, és egy ittas éjjel után bűnbánón kérsz elnézést, mi vesz rá legközelebb, hogy újra megtedd (és nem 3-4 alkalomról van szó)? Legközelebb zárd el a géped tápkábeljét valami olyan helyre, ahol részegen nem férsz hozzá, és máris kevesebb fejfájást okozol magadnak, és a többi fórumozónak. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben én amikor ezeket beírom nem gondolkodom azon helyes- vagy sem. Csak írom és mindig valamire.

Na ez nem fog menni.

Summáztad is, mi a baj. És lehet, hogy Flóri katalizátor (akit már elmondásod alapján letiltottál...), de aztán válogatás nélkül nekiesel bárkinek. Ez is baj, a baromi nagy fajtából. Meg hogy utána semmire sem emlékszel. Szintén baj. És amivel tele a padlás: utána elnézést kérsz. Üres szavak! Hogy bocsássunk meg valamit, amiről tudjuk, hogy menetrendszerűen megismétlődik? Részemről nincs elnézve! Kedvellek, havernak tartalak, de sokat tettünk már érted, sokat elnéztünk már, sokat tartottuk a hátunkat, ám te sz*rsz bele, folyósat, magasról. Folyton folyvást megismétled, egyre durvább vagy, másnap meg letudod annyival, hogy elnézést, nem emlékszem, nem gondolkodom, meg nem fog menni, stb. Mintha ez így jól is lenne. Hát kezdj el gondolkodni, érd el, hogy menjen, ne igyál annyit, hogy ne emlékezz, kiket küldtél el az anyjába, és akkor, egy év múlva, ha úgy látom, el lesz nézve.

Nem azért járok ide, hogy ugyanazzal kelljen szembesülnöm, ami az életemet húsz éve megkeseríti. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt nem értem, ha valaki elmegy buliba, akkor

1. hogy érhet haza éjfél körül, nálam a minimum is esti 1-2 óra volt, ha nem éreztem jól magam, ha meg igen, akkor 3-6... Igaz, 10 előtt nem is nagyon indultunk el.

2. ha jól érzem magam, akkor többet iszom, így az utolsó dolgom lenne még netezni, inkább hazaérve iszom fél liter vizet és azonnal lefekszem. Eddig ahogy észleltem és a többiek írtak a régi dolgaidról, tök mindegy, hogy jól, vagy rosszul sül el a dolog, a végeredmény mindig hasonló.

3. ha itt ilyen vagy, akkor a társaságban milyen lehetsz élőben, lehet hazaérve az első gondod, hogy lemosd a vért a kezedről és elégessed a ruháidat... Azt mondják, ilyenkor az ember őszintébb és felnagyítja az elnyomott képességeit. Jah és az ital nem tesz agresszívvá, amit többen külön kiemeltek ezen a fórumon, holott szegény Dzséjt utolsó hozzászólása még engem is meghatott, annak ellenére, hogy mindenki tudja, nem kedvelem...

Végül, ha társasággal jársz bulizni, nem értem a hétvégéidet miért mindig a gép előtt ülve fejezed be, ilyenkor az ember lazítani, ismerkedni szokott, aminek az a vége, hogy lefoglalják, így még egy ok, hogy hanyagolja az online dolgokat és az offline koncentráljon. Lehet idősebb vagy nálam, de nem lehet, hogy rosszul csinálsz valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Summáztad is, mi a baj. És lehet, hogy Flóri katalizátor (akit már elmondásod alapján letiltottál...), de aztán válogatás nélkül nekiesel bárkinek. Ez is baj, a baromi nagy fajtából. Meg hogy utána semmire sem emlékszel. Szintén baj. És amivel tele a padlás: utána elnézést kérsz. Üres szavak! Hogy bocsássunk meg valamit, amiről tudjuk, hogy menetrendszerűen megismétlődik? Részemről nincs elnézve! Kedvellek, havernak tartalak, de sokat tettünk már érted, sokat elnéztünk már, sokat tartottuk a hátunkat, ám te sz*rsz bele, folyósat, magasról. Folyton folyvást megismétled, egyre durvább vagy, másnap meg letudod annyival, hogy elnézést, nem emlékszem, nem gondolkodom, meg nem fog menni, stb. Mintha ez így jól is lenne. Hát kezdj el gondolkodni, érd el, hogy menjen, ne igyál annyit, hogy ne emlékezz, kiket küldtél el az anyjába, és akkor, egy év múlva, ha úgy látom, el lesz nézve.

Nem azért járok ide, hogy ugyanazzal kelljen szembesülnöm, ami az életemet húsz éve megkeseríti. :angry:

 

 

Most nem is kértem elnézést. Ugyanakkor megértem az írásodat. Flórit meg visszavettem mert értelmetlen a letiltás, látom úgy is mit írt ha válaszolnak neki. Azt meg ne mondd már hogy bárkinek nekiesek. Flórinak igen de ő meg is érdemli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg ne mondd már hogy bárkinek nekiesek.

"Mass E!ffect 3 ki a f*szt érdekel?"

Beírni ezt egy olyan fórumra, ahol tudod, hogy több rajongója is van a szériának, és a f*sz jelzőt használni, mi, ha nem ok nélküli nekiesés az utadba eső embereknek? És mi lett volna, ha a reflektálásomat ebben a csodás önmagadról bevallottan semmit sem tudó állapotodba olvasod? Megmondom: elküldtél volna olyan helyre, ami nyomdafestéket nem tűr. És ez nem az egyetlen, nem az első példa. Sajnos Frenkie, k*rvára nem válogatsz, ha van benned. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Mass E!ffect 3 ki a f*szt érdekel?"

Beírni ezt egy olyan fórumra, ahol tudod, hogy több rajongója is van a szériának, és a f*sz jelzőt használni, mi, ha nem ok nélküli nekiesés az utadba eső embereknek? És mi lett volna, ha a reflektálásomat ebben a csodás önmagadról bevallottan semmit sem tudó állapotodba olvasod? Megmondom: elküldtél volna olyan helyre, ami nyomdafestéket nem tűr. És ez nem az egyetlen, nem az első példa. Sajnos Frenkie, k*rvára nem válogatsz, ha van benned. :angry:

 

Ez nem személyeskedés. Nem írtam nevet. Abszolút nem akartam senkit se megsérteni még részegen sem. Ezt úgy értettem hogy engem nem érdekel. Persze vulgárisan írtam be ami nem volt szerencsés. Hú de nehéz ezt megmagyarázni. Akkor este pénteken tudtam mindenről csak másnapra eflelejtettem egy részét.

Azt meg már régóta nem igérem és nem is fogom hogy ittasan nem fogok fórumozni mert úgysem tudnám betartani mivel minden nap ezzel foglalkozom. Filmet ugye nem nézhetek mert baromira nem emlékszem másnap miről szólt. Persze lefeküdhetnénk, de 1-2 között szoktam és ezt annyira megszoktam hogy már zavar. És részegen amiket beírok jópofának tűnik akkor ,másnap látom hogy nem volt szép.

Persze ez nem ment fel engem, csak megmagyaráz bizonyos dolgot.

Különben szerinted én erre vágyom? Kurvára szarul érzem magam azóta. Sajna ha ittas vagyok és csúnyát látok akkor arra reagálok(Flóri nekiesése Riddicknek)

Azt meg vallom hogy az alkohol nem annyira hibás. Berúgtam Odynál, Bomarrnál, Ildinél. Megvertem valakit vagy törtem-zúztam? Elküldtem valakit melegebb éghajlatra? Nem. Magammal kell ezt megoldani hogy amikor ittas vagyok lehetőleg mellőzzem a csúnya szavakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem kell mindent rám fogni, meg velem vagdalkozni, meg írhatod itt a szép sorokat, jövő hét végén úgyis rácáfolsz. Ridick meg már nagy fiú, meg tudja magát védeni, ha meg mégsem, akkor kérvényez egy szavazást... Ha iszol, akkor meg, azt hiszed te vagy az új F1000-es széria, akinek a feladata a világ megmentése a gonosztól, ami vagy a személyemben, vagy egy olyan játékban testesül meg, amiről az egyik rajongó azt írta, ha megérkezik hozzá az eredeti változat, akkor napokig nem lesz elérhető. Bennem már ekkor tudatosult, hogy érdekelni fogják a kiegészítő lemezek és történetek...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Mass E!ffect 3 ki a f*szt érdekel?"

Beírni ezt egy olyan fórumra, ahol tudod, hogy több rajongója is van a szériának, és a f*sz jelzőt használni, mi, ha nem ok nélküli nekiesés az utadba eső embereknek? És mi lett volna, ha a reflektálásomat ebben a csodás önmagadról bevallottan semmit sem tudó állapotodba olvasod? Megmondom: elküldtél volna olyan helyre, ami nyomdafestéket nem tűr. És ez nem az egyetlen, nem az első példa. Sajnos Frenkie, k*rvára nem válogatsz, ha van benned. :angry:

Jó, hogy nem olvastad azt amit én töröltem az egyéb fontosból.....

 

Berúgtam Odynál, Bomarrnál, Ildinél. Megvertem valakit vagy törtem-zúztam? Elküldtem valakit melegebb éghajlatra? Nem.

Nem kell annyira berúgni! Régen nem volt ilyen. Ezek a talik nem arról szólnak, hogy üssük ki magunkat. Lehet kellemesen is ellazulni, anélkül, hogy matta részeg lenne az ember. Ráadásul akkor nem is érzi magát kínosnak a delikvens, pedig lehet, hogy már az. És amit tegnap nekem írtál MSN -en azt nem tudom megemészteni. Ilyeneket nekem se részegen, se máshogy ne írjon senki. Főleg ne egy olyan ember, akit a barátomnak hittem. Övön aluli ütés volt, és még az is marad egy jó darabig. Ráadásul a kitiltás szerinted csak úgy jött mert nem volt jobb dolgom? K*rva sok lehetőséged volt és mindig visszaéltél vele Frenkie. :( Dzséjt alább jól leírta. Lehet, hogy vidéki p*raszt vagyok, de azért ennyit még meg tudok ítélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valami ilyesmit kellene bevezetni:

 

- 2 részeg kirohanás fél nap ban

- 3 részeg kirohanás egy nap ban

- 4 részeg kirohanás két nap ban

- stb stb

 

No nem mintha ellened lennék Frenkie csak valahogy már gátat kell szabni ennek.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem kell mindent rám fogni, meg velem vagdalkozni, meg írhatod itt a szép sorokat, jövő hét végén úgyis rácáfolsz. Ridick meg már nagy fiú, meg tudja magát védeni, ha meg mégsem, akkor kérvényez egy szavazást... Ha iszol, akkor meg, azt hiszed te vagy az új F1000-es széria, akinek a feladata a világ megmentése a gonosztól, ami vagy a személyemben, vagy egy olyan játékban testesül meg, amiről az egyik rajongó azt írta, ha megérkezik hozzá az eredeti változat, akkor napokig nem lesz elérhető. Bennem már ekkor tudatosult, hogy érdekelni fogják a kiegészítő lemezek és történetek...

 

 

Pedig rád fogom mert csak te tudod belőlem kihozni az állatot. Még egyszer mondom a te véleményed nem érdekel, mert te vagy a másik aki balhézik itt csak te belőve.

 

Norbi: Nem rossz ötlet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg állj le a baromságaiddal, amíg teheted, vagy megint ittál?

1. sosem voltam belőve

2. amikor nem voltam még itt akkor kibe kötöttél bele, a szellemembe?

Ugyan már, tök felesleges ámítanod magad, igenis gondjaid vannak, amit lehet kezeltetni kéne, nem itt és nem másokon levezetni. Ha meg csak az oldschool, magyar gyógyszert találod rá, akkor meg felesleges mindig bocsánatot kérned, mert minden hétvégén úgyis beadod magadnak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem rám hárítaná a dolgait, hanem elismerné, hogy milyen, akkor azt mondom ok. De így mindenkinek utólag benyal, engem meg szapul, azért néha magába is nézhetne, mielőtt beszól... Jah, meg tévesen baromságokkal dobálódzik. Engem ugyanis kifejezetten zavar, ha hazudnak rólam, meg baromságokat állítanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem rám hárítaná a dolgait, hanem elismerné, hogy milyen, akkor azt mondom ok. De így mindenkinek utólag benyal, engem meg szapul, azért néha magába is nézhetne, mielőtt beszól... Jah, meg tévesen baromságokkal dobálódzik. Engem ugyanis kifejezetten zavar, ha hazudnak rólam, meg baromságokat állítanak.

 

Te hazudsz mindenkiről. Fogalmad sincs milyen vagyok, a többiek viszont igen. Március óta mióta ideevett a fene csak a gáz van veled. Úgyhogy húzd meg magad te kis csíra. Mától befejeztem veled. De ha még egyszer Riddicket szapulod hát azt nem teszed zsebre amit kapni fogsz. Engem meg persze kitiltanak. Azt megfogadom ha végleg elhúzol innen akkor abban az évben nem iszok alkoholt te drogimádó.

Ja és engem is zavar az ha valótlant állítanak rólam ezért fejezd is be. Persze ez mehetett volna privibe ha lenne benned annyi becsület hogy nem küldöd el mindenkinek. Így ezzel is megelőztelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hagyjátok egymást békén, akárhányszor vitáztatok mindig holtpontra jutottatok, most se lesz ez másképp. Flóri tudom hogy nem hagyod magad én is ilyen vagyok sokszor de szerintem muszáj lesz visszalépned ahogy Frenkinek is. Frenkie, téged meg ha zavar Flóri akkor tiltsd le, pár hónapja még f*szán működött a módszer, akkor most miért nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, nem igaz, hogy csak Flóri vált ki belőled ilyen reakciókat, mert tegnapelőtt az egyik topikban Dzséjt időjárással kapcsolatos megjegyzésére egy másikban meg egy Mass Effectesre reagáltál elég alpári módon. Flórinak ahhoz köze se volt.

Nem hárítani kéne a felelősséget, meg elintézni azzal, hogy "én már csak ilyen vagyok" meg "nem igérek semmit, mert úgyse fog menni".

Én is volt, hogy részegen feljöttem a fórumra, és nekem is támadtak már vicces ötleteim, hogy beszóljak valakinek, de mindig volt bennem annyi önkontroll, hogy átgondoltam a következményeket és végül nem tettem meg.

Ha fontos neked ez a fórum, szerintem te is erőt vehetnél magadon, csak sajnos én azt látom, hogy meg se próbálod, mert úgy gondolod, mivel törzstag vagy, úgyis el lesz nézve neked.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy Flórit akkor is rühellem emberileg, de nagyon. Egy hazug jellemtelen gazembernek tartom aki csak pusztítást hozza egy közösségre. Ennyi. Innentől vége.

Fogalmam sincs miért estem Dzséjtnek pénteken, nem tudom visszaidézni, pedig őt kedvelem. Persze hogy én vagyok a hibás. Most igérgessem hogy majd vigyázok? Dzséjtnek igaza van sokszor megtettem , párszor bejött de nem mindig. Részegen teljesen máshogy fogom fel a világot, nem is fogom fel hogy ezt hiba beírni. Jópofának tartom. Persze nem az.

Sajna szeretem a sört, tuti hogy fogom még fogyasztani.

Az meg csúnya feltételezés hogy majd arra számítok hogy engem nem raknak ki, mert rég itt vagyok. Százszor leírtam már hogy rám ugyanúgy vonatkoznak a szabályok. Nekem is ki lehet tenni a szűrömet. Pénteken csak azért örjöngtem(sajna Odynak emiatt nagyon durvákat írtam msn-en, és ezt szégyellem a legjobban), mert nem bírtam Flórinak írni, merthogy bannolva lettem. Ott álltam hogy jól megmondom neki, de levették a lehetőséget. A részeg agyam nem fogta fel hogy mi van csak 1 bit ment hogy Flórit elküldeni a francba. Semmi más nem érdekelt. Természetesen másnap már jogosnak véltem a bant,

Na mindegy megtörtént nem árulok zsákbamacskát volt már ilyen a civil életemben is. Egyszer még egy kocsiból is kiraktak mert úgy szidtam a sofört mint egy sofört. Egy rossz mondatot mondott amit a szívemre vettem és akkor nekiálltam.

Szerintem lépjünk túl rajta ha legközelebb lesz ilyen rakjatok ki, sajna nem igérhetek semmit főleg míg Flórika itt van.

 

Még annyit hogy azt nem fogom hagyni hogy Flóri bárkinek itt nekiessen. Ez egyfajta igazságérzet, itt ez sosem volt divat(más fórumokon az), ne is legyen.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.