Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt pedig már említettem többször is, a SW világa hatalmas, kizárt, hogy minden tag minden filmet, játékot, képregényt, könyvet, Yoda alakú WC illatosítót egyformán kedveljen és rajongjon érte.

De mint azt te is tudod, hogy van, akik számára az EU nem létezik, számukra pedig a Saga elsősorban a filmeket és a TCW-t jelenti, kár a többi részét most felemlegetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor sem érzem úgy, hogy minden TCW rész annyira baromi színvonalas lett volna. Amikor kibeszéltük őket, sokan negatív véleményen voltak egyes visszatéréseken, vagy eltűnéseken. Mindenkinek lehet olyan nézete még a filmeken és a sorozaton belül is, ami ellenszenvet vált ki. Mert, számomra az is tény, hogy a régi részeket többre tartom, mivel abban a korban, azzal a technológiával olyat tettek le az asztalra, ami elképesztő és csodálatra méltó. Ennek ellenére szeretem az új részeket és a 2., 3. epizódot bármikor szívesen megnézem, akár kifizetném rá a 3D-s jegyárat is... A másik, hogy ott van a Republic Commando, a KOTOR, Jedi Knight, Forces of corruption, vagy az Empire at War, Battlefront...ezek remekül illeszkednek az SW történetéhez, világához, a Battlefront II. például baromira tetszett, mert jól kiegészítette a III. rész végén lévő Jedik lemészárlását. Ezek ugyanúgy az univerzum részei és én rengeteget játszottam velük, ismertem meg belőle "történelmi" mozzanatokat. Kár lenne a fórumot a sorozat és a filmekre beszűkíteni és ilyen remek, minőségi dolgok felett pedig néhány szóval elmenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor sem érzem úgy, hogy minden TCW rész annyira baromi színvonalas lett volna. Amikor kibeszéltük őket, sokan negatív véleményen voltak egyes visszatéréseken, vagy eltűnéseken. Mindenkinek lehet olyan nézete még a filmeken és a sorozaton belül is, ami ellenszenvet vált ki. Mert, számomra az is tény, hogy a régi részeket többre tartom, mivel abban a korban, azzal a technológiával olyat tettek le az asztalra, ami elképesztő és csodálatra méltó. Ennek ellenére szeretem az új részeket és a 2., 3. epizódot bármikor szívesen megnézem, akár kifizetném rá a 3D-s jegyárat is... A másik, hogy ott van a Republic Commando, a KOTOR, Jedi Knight, Forces of corruption, vagy az Empire at War, Battlefront...ezek remekül illeszkednek az SW történetéhez, világához, a Battlefront II. például baromira tetszett, mert jól kiegészítette a III. rész végén lévő Jedik lemészárlását. Ezek ugyanúgy az univerzum részei és én rengeteget játszottam velük, ismertem meg belőle "történelmi" mozzanatokat. Kár lenne a fórumot a sorozat és a filmekre beszűkíteni és ilyen remek, minőségi dolgok felett pedig néhány szóval elmenni.

Nincs beszűkítve, az EU-nak is megvan a maga helye, mert Ody is tisztában azzal, hogy van egy széles réteg, aki komplexen szemléli és ezt szereti. Ezért is léteznek különböző EU-s topikok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem gondold át még egyszer, Riddick. Van értelme annak, ha lelépsz? Nem sok, gyakorlatilag elfutsz a gondod (jelen esetben Flóri elől), megoldani viszont nem fog semmit. Ellenben a fórum többi tagját megfosztod egy rendes, normális tagtól. Hidd el, az ignorálás csodákra képes, még ha olykor baromi nehéz is. Ha átlép egy határt, úgyis repül innen.

 

Flórinak már le lett írva párszor, hogy nem a véleménykülönbséggel van a gond, egy fórumon ez a természetes. Meglehetősen unalmas lenne, ha mindenki mindenben egyetértene a másikkal (már ha létezik ilyen egyáltalán egy közösségben). A provokatív és személyeskedő stílusával van a fő gond, amin ha változtatna, biztos vagyok benne, hogy jóval kevesebb embert irritálna a jelenléte. Az alkalmazkodással és kompromisszumkészséggel még nem vesztene semmit a személyiségéből, aminek egyedisége nem abból áll, hogy ha kell, ha nem szembemegyünk a tömeggel és szítjuk a feszültséget.

 

Persze ezt is vagy jó tanácsnak fogja fel, vagy a személye elleni támadásnak. Rá van bízva, de remélem nem kell magyarázni, melyikről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is. Nem zárom le a szavazást. Meg lett mondva meddig tart, és holnap éjfélig még bármi lehet. Győzelmi tort se kell ülni, mert ez csak egy megerősítés, ami akár egy nap alatt is semmissé válhat. Bár remélem nem így fog történni. Riddick Te pedig maradj, privátban leírtam kicsit bővebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjuk szerintem a drámázást. Döntsük el szépen, hogy Flórit a közösség jelentős része szeretné-e itt tudni, vagy sem, aztán az legyen, amire a többség szavaz. Mindkét végkimenetel megoldható, csak egy minimális alkalmazkodást igényel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FlóriBá: szeretném hinni, hogy a tagok többsége az eddigi 1364 látható (és esetleg az X db törölt) hozzászólásod alapján hozza meg a döntését, nem pedig egy pár órával ezelőtti esemény alapján.

 

 

Azt gondolom, hogy Flóri nem tisztel semmilyen véleményt ezen a fórumon, ami nem az övé, vagy nem egyezik az övével. Ennek logikus következményeként az a véleményem, hogy a tagokat sem tiszteli, legfeljebb elhallgat, ha már nem tud nekik visszaszólni. Büszkén "taktikázik", nem törődve a hosszabb távú következményekkel. De taktikázásra nincs szükség ezen a fórumon. Sem.

Ugyanakkor Flóri egyértelműen kötődik a fórumhoz, még akkor is, ha sok hozzászólása inkább való egy saját blogba, mint egy fórumba.

Ezért mindent egybevéve azt javaslom, hogy Flóri tagságát vonjuk vissza három hónapra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából már nem érdekel a végeredmény. Ha veszítek, akkor aki kezdeményezte az egészet, meg büszkén írogatja, hogy mekkora jót tett, és a kis hiszti trükkje is jól sült el. A végeredménytől függetlenül, azt is tisztázzuk, hogy megváltozni sem fogok, nem nyalok be azoknak, akik mellettem álltak és bántom, akik ellenem. Egyedül azt sajnálom, hogy egy átalam fontosnak tartott kérdésben olyan eredmény születik, ami igen kétséges, ismerve Dick-et. Biztos vagyok benne, hogy megeresztett pár PÜ-t és befolyásolt embereket. Mert, ehhez ért... Egy olyan fórumnak pedig valóban nem akarok részese lenni, ahol az emberek egy fontos kérdésben nem a másik ellen szavaznak, hanem az mellett aki régebben itt van és ezzel képes manipulálni. Kivételesen ez most nem engem jellemez...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az, hogy itt nem választási lehetőségről volt szó, hogy Te vagy Ő menjen, hanem épp ellenkezőleg, mind a ketten maradjatok. A végeredmény előtt muszáj lesz meghajlanom, de az örökös ban biztos nem fog létrejönni. Zoli javaslata tetszik, és esetleg ha úgy alakulna a dolog akkor azt játsszuk meg. Persze semmi nem garantálja, hogy ezek után esetleg majd vissza akarnál jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért jönnék vissza egy olyan közösségbe, ahol hadjáratot indít ellenem valaki és felhasználva a befolyását és régi tagságát megnyer egy szavazást? Az a baj, hogy van egy arca amit felétek mutat, meg van egy amit akkor vesz elő, ha mérges esetleg nem értenek vele egyet. Erre volt jó példa, amikor ígéret ellenére beárult az egyik ellenségemnek, aki utána egyből az információkkal vagdalkozott... Ha ennyi embert meg tud téveszteni és annak ellenére, hogy befolyásolta az embereket és ti mégis úgy látjátok, hogy nem, akkor valóban semmi keresni valóm itt, mert nem csak bizonyos személyeket, hanem a közösséget ismertem félre.

Amint említettem ha nyernék is ugyanolyan maradnék, ez 3 hónap, vagy 5év után sem változna. Amit tudtam megtettem, akinek tudtam segítettem, főleg számítógépek terén, mert ahhoz értek és sosem volt utána leszólás, vagy kijavítás. Akitől kellet bocsánatot kértem és elismertem, ha valamiben jobb nálam. Legalább az én lelkiismeretem tiszta...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy nevezzem azt, aki részegen feljön és olyanokat állít, amin hozzáértő ember síró görcsöt kapna, itt meg el van nézve, mert 1. nem értetek hozzá 2. régi tag. Felebarát? Vagy... jó fej? Itt az a legnagyobb baj, hogy a legtöbb ember már elfogult, azért, mert találkozott a másikkal, vagy, mert régóta ide jár. Amikor volt a Frenkie-s vita, akkor is, ő le lett tudva 3-4 sorral, hogy ejnye bejnye, én meg kaptam a 3 oldalas novellákat, hogy mekkora genny alak vagyok. Mégsem futottam el, mert tudtam, hogy az érvek jók és van igazság alapja a dolgoknak. Ezért kötöttünk egy kompromisszumot Mr. Amerikával és, mint kiderült, ez működik, nem lett belőle utána semmilyen civódás. Riddick technikailag annyira nem képzett, hogy ezt a lépést megtegye, plusz szerintem kompenzációkra van szüksége, amit itt vagy a kis sorozatán él ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie -vel kapcsolatban valószínűleg igazad van, de ő más eset. Neki sok minden el lett nézve, mert tudom, hogy nem taj paraszt, csak néha elveszti az önkontrollt. Minden előnyét élvezi annak, hogy évek óta ismerem-ismerjük. Ez így van, és ez bánthatja is az igazságérzetedet. Viszont magadban is látnod kell a hibát, mert az önbecsapás ha mindent Riddick -re fogsz. Mondjuk én néha észrevettem az igyekezetedet, hogy elfogadd mások véleményét is. Több-kevesebb sikerrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a baj Flóri. Hogy te ezt háborúnak fogod fel és biztos ellened szervezkedünk. Értsd meg hogy itt jó emberek fórumoznak akikben nincs hátsó szándék. Riddick se azért indította a szavazást hogy taktikázzon. Egyszerűen azért mert képtelen vagy elismerni hogy másnak más tetszik mint neked. Pl azt sem bírtad elviselni hogy én szeretem az USA-t. És akkor mi van? Te meg szeresd Franciaországot.

Sajna tipikus mai fiatal vagy aki senkiben nem bízik mindenki az ellensége aki ellentmond neki. Itt nem akarunk ilyen alakot. Nem háborúzni jövök ide fel hanem jól érezni magamat. Azt is fogd már fel hogy ismerjük egymást személyesen is. Ott csak ki bukna az alakoskodás.

És tudod mi a szomorú? Hogy semmilyen kompromisszumra nem vagy hajlandó. Beírod hogy nem fogsz változni? Miért nem tudsz alkalmazkodni? Nem az az erős aki mindenkivel balhézik hanem aki tud kompromisszumot kötni.Majd 15 év múlva megérted ezt ,lehet most még nem.

Azt meg ugye sejted hogy azért írtam neked csúnyákat részegen mert kiprovokáltad. Magamtól sosem tennék ilyet ittasan sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fognék semmit rá, ha nem tette volna azokat, amiket és nem ismerném azt az oldalát, amit felém mutatott, plusz használta volna tegnap egész nap a személyes üzenetküldőt, amiben gondolom nem szerelmes ódákat írt a tagoknak.

Frenkievel kapcsolatban sem az bántott igazán, hogy így bántatok vele, hanem az, hogy voltak olyan állításai ami nem csak rám nézve volt sértő, hanem elég sok emberre, akinek az ízlése különbözött az övétől, mégis én mertem egyedül szólni érte. Persze, maradhattam volna csendben is, de akkor ezt ugyanúgy Dzséjt szemére lehet vetni egyes hozzászólásai miatt. Tehát, amire rámutatnék, hogy én rossz voltam, mert ezeket tettem és szembeszálltam valakivel, mivel tudtam, hogy nincs igaza, de amikor egy old member, vagy egy mod teszi ugyanezt, az nem volt feltűnő, vagy kavart vitát. Sokan nem értik meg, hogy miért reagáltam úgy bizonyos dolgokra, pedig van aki bizonyos filmekért rajong ( nem SW )és olvas el a témában könyveket, meg cikkeket. Addig én a zenével voltam így és sok fórumon, blogon vagyok, voltam tag, de bevallom sehol sem találkoztam olyan, kijelentésekkel, hogy amit én hallgatok az az egyedüli zene, amit meg te, azt percek alatt összedobom otthon, vagy egy link után beírta, hogy mi ez a sz*r? Jah, azt elfelejtem említeni, hogy ezen dolgok 90%-ra törlésre került, így a tagok jó része nem tud róla.

Tehát, nyugodtan ki lehet tiltani, meg eltávolítani azokat, akik nektek nem tetsző módon viselkednek, csak ennek már kicsit a nem látja a fától az erdőt szaga van...

 

Frenkie én nem azért nem változom, mert fiatal vagyok, hanem azért, mert így érzem jól magam és szerintem minden közösség akkor igazi közösség, ha képes elfogadni és befogadni. A kutya mérgezős történeted után, meg kérlek ne írj olyat, hogy korral változnak a dolgok, mert ez még egy 10 évestől is szánalmasan hatna, nemhogy egy idősebb embertől már bocs...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fognék semmit rá, ha nem tette volna azokat, amiket és nem ismerném azt az oldalát, amit felém mutatott, plusz használta volna tegnap egész nap a személyes üzenetküldőt, amiben gondolom nem szerelmes ódákat írt a tagoknak.

Frenkievel kapcsolatban sem az bántott igazán, hogy így bántatok vele, hanem az, hogy voltak olyan állításai ami nem csak rám nézve volt sértő, hanem elég sok emberre, akinek az ízlése különbözött az övétől, mégis én mertem egyedül szólni érte. Persze, maradhattam volna csendben is, de akkor ezt ugyanúgy Dzséjt szemére lehet vetni egyes hozzászólásai miatt. Tehát, amire rámutatnék, hogy én rossz voltam, mert ezeket tettem és szembeszálltam valakivel, mivel tudtam, hogy nincs igaza, de amikor egy old member, vagy egy mod teszi ugyanezt, az nem volt feltűnő, vagy kavart vitát. Sokan nem értik meg, hogy miért reagáltam úgy bizonyos dolgokra, pedig van aki bizonyos filmekért rajong ( nem SW )és olvas el a témában könyveket, meg cikkeket. Addig én a zenével voltam így és sok fórumon, blogon vagyok, voltam tag, de bevallom sehol sem találkoztam olyan, kijelentésekkel, hogy amit én hallgatok az az egyedüli zene, amit meg te, azt percek alatt összedobom otthon, vagy egy link után beírta, hogy mi ez a sz*r? Jah, azt elfelejtem említeni, hogy ezen dolgok 90%-ra törlésre került, így a tagok jó része nem tud róla.

Tehát, nyugodtan ki lehet tiltani, meg eltávolítani azokat, akik nektek nem tetsző módon viselkednek, csak ennek már kicsit a nem látja a fától az erdőt szaga van...

 

Frenkie én nem azért nem változom, mert fiatal vagyok, hanem azért, mert így érzem jól magam és szerintem minden közösség akkor igazi közösség, ha képes elfogadni és befogadni. A kutya mérgezős történeted után, meg kérlek ne írj olyat, hogy korral változnak a dolgok, mert ez még egy 10 évestől is szánalmasan hatna, nemhogy egy idősebb embertől már bocs...

 

 

Jaj, ne már. Ember, imádom az állatokat soha nem lennék képes megölni egyiket sem. Amit írtam az az volt hogy részegen egy haveromnak megírtam hogy kinyírom a kutyáját. Szerinted ezt komolyan kell venni? Vonatkoztass már el attól hogy az ember mit ír részegen és mit józanul. Óriási különbség van közte. Persze nem volt szép .3 hét múlva egy barátnőm elutazik nyaralni és rám bízta a 3 macskáját hogy etessem őket. Szerinted rám bízta volna ha utálnám a macskákat? Te még sosem mondtál olyat részegen amit nem kellett volna?

 

Tényleg nem érted a lényeget mi? Nem az a baj hogy milyen vagy, hanem az hogy nem tiszteled az embereket. Nincs benned meg az alapvető tisztelet irántunk mert más filmet nézünk más zenét hallgatunk. Nekem lenne egy szerelmem aki szereti az operát tuti hogy elmennék vele megnézni pedig utálom a műfajt. Kompromisszumkészség. Itt tényleg sok mindenben nem értünk egyet de senki nem b*sztatja a másikat mert a kelkáposztát szereti.

Neked az agyadban van az hogy itt mindenki színlel. Szó sincs róla. Öszinték vagyunk egymással, és te a külvilágból jöttél ahol csúnyán átvernek. Na itt nem. Ezt értsd már meg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, ha úgy nézzük, akkor te sem érted a lényeget, mert az egy dolog, hogy részegen f*szságokat írsz, de te utána egyetlen egyszer sem kerestél fel, hogy bocs, baromságokat írtam, vagy bocs, de ebben nem volt igazam, esetleg félre értettem a dolgot. A részeg beírásaidat figyelve pedig légyszíves ne papolj a kompromisszum készségről, mert lehet rá fogni a dolgot, akkor ha úgy nézzük a pécsi gyilkos sem tett semmi rosszat, mert ivott előtte... Plusz, nekem nem kell bizonygatnod, hogy már milyen érett vagy, ez kiderül abből, hogy elmész szórakozni, hazatalálsz 2-3körül és utána elolvasva a HSZ-eket vagdalkozol, meg trágárkodsz. Ez valóban egy érett embert jellemez.

Megint ezzel a baromsággal jössz, hogy más filmeket nézek, mint a legtöbben. Egyáltalán nem így van, a legtöbb most moziban futó filmet láttam, rengeteg klasszikust ismerek és egy időben megnéztem az IMDB alapján 50 legjobbnak ítélt filmet. Attól, hogy érdeklődöm és kedvelem a gore és trash stílust még nem azt mondom, hogy 0-24ben ezeket töltöm le és nézem megállás nélkül.

A kutyás dologról meg annyit, hogy azoknak akik ismernek biztos nem volt megrázó, hogy valaki részegen megfenyegeti, hogy kinyírja a kutyáját, de egy külső szemlélő azért adna neked egy tockost és megkérdezné, Öreg, te most hány éves is vagy valójában? Mert, lehet gond van az értékrendemmel, de ez akkor is gyerekes és elítélendő, még ha módosult is volt a tudatod, főleg, hogy sokak szerint akkor legőszintébb az ember...ezen meg te gondolkodj el!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak halkan jegyszem meg Flóri, hogy Te a múltkor drogosan írtál hülyeségeket. Akkor miről is beszélünk?

 

Éjfélig van időtök lerendezni ezt itt, utána nem akarok olvasni róla. Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy oldalakon keresztül ezt a hülyeséget fogjátok tolni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, ha úgy nézzük, akkor te sem érted a lényeget, mert az egy dolog, hogy részegen f*szságokat írsz, de te utána egyetlen egyszer sem kerestél fel, hogy bocs, baromságokat írtam, vagy bocs, de ebben nem volt igazam, esetleg félre értettem a dolgot. A részeg beírásaidat figyelve pedig légyszíves ne papolj a kompromisszum készségről, mert lehet rá fogni a dolgot, akkor ha úgy nézzük a pécsi gyilkos sem tett semmi rosszat, mert ivott előtte... Plusz, nekem nem kell bizonygatnod, hogy már milyen érett vagy, ez kiderül ebből, hogy elmész szórakozni, hazatalálsz 2-3körül és utána elolvasva a HSZ-eket vagdalkozol, meg trágárkodsz. Ez valóban egy érett embert jellemez.

Megint ezzel a baromsággal jössz, hogy más filmeket nézek, mint a legtöbben. Egyáltalán nem így van, a legtöbb most moziban futó filmet láttam, rengeteg klasszikust ismerek és egy időben megnéztem az IMDB alapján legjobbnak ítélt 50 legjobb filmet. Attól, hogy érdeklődöm és kedvelem a gore és trash stílust még nem azt mondom, hogy 0-24ben ezeket töltöm le és nézem megállás nélkül.

A kutyás dologról meg annyit, hogy azoknak akik ismernek biztos nem volt megrázó, hogy valaki részegen megfenyegeti, hogy kinyírja a kutyáját, de egy külső szemlélő azért adna neked egy tockost és megkérdezné, Öreg, te most hány éves is vagy valójában? Mert, lehet gond van az értékrendemmel, de ez akkor is gyerekes és elítélendő, még ha módosult is volt a tudatod, főleg, hogy sokak szerint akkor legőszintébb az ember...ezen meg te gondolkodj el!

 

 

Mint mondtam nem vagyok rá büszke. Meddig kell ezt ragozni? Megtörtént 3 éve kész. Ennyi. De papolok kompromisszumkészségről, főleg veled kapcsolatban. Az utóbbi 1 hónapban sokszor írhattam volna neked csúnyákat mégsem tettem. De magában a való életben is teszek ilyeneket. Sőt egy olyan ember is tett akinek szintén nagy az egoja(mondjuk neki van is mire). Na most ha ő megtette akkor te miért nem tudod? Csak annyit kell tenni hogy ha beírja valaki hogy szereti az Transformerst akkor nem írod be hogy az milyen marhaság. Ugye milyen egyszerű? Persze beírhatod hogy neked nem jön ,de nagyon kell hangsúlyozni hogy neked aki a 7 milliárd emberből vagy egy. Ugyanakkor el kell fogadni hogy másnak igen, és nem olyan példákat hozni a film ellen hogy Rambo ami szintén olyan egyszerű mint a Transformers lévén akciófilm és nem mélyenszántó gondolatok a lényeg. Írj ide úgy hogy nekem nem jön be ennyi és ne egyetemes igazságként vezesd elő. Nem Írtam hogy csak Trasht nézel de a március óta létező fórumtevékenységedben rengetegszer tanúbizonyságot adtad hogy a mainstream filmek nem jönnek be inkább a trash. Pl nem érted mikért szeretik az enberek a Doctor Whot, és nem fogod érteni azt sem hogy vasárnaptól sokáig a Filmek topicban csak Batman beírás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öreg, te most hány éves is vagy valójában? Mert, lehet gond van az értékrendemmel, de ez akkor is gyerekes és elítélendő, még ha módosult is volt a tudatod, főleg, hogy sokak szerint akkor legőszintébb az ember...ezen meg te gondolkodj el!

Szerintem meg éppen az különböztet meg minket az állatoktól, hogy ezt a bennünk lakozó szörnyeteget nem engedjük ki és önuralmat tanúsítunk, hogy nem tesszük meg, amit a bennünk lakozó állat megtenne. (Most vonatkoztassunk el attól, hogy a legtöbb állat jóformán többet ér, mint az ember és hogy ez rájuk nézve sértés, a lényeg a fontos.) Nekem is megfordulnak olyan dolgok néha a fejemben, amitől még magam is megijedek, hogy ilyen hogy fordulhatna az eszembe. Például ha a tó partján járkálna egy alig pár éves kisgyermek és egyszer csak átfut az agyamon, hogy ha lendületből megrúgnám milyen messze esne a vízbe. És nem tudatosan gondolok erre, csak átfut az agyamon és én csak így értetlenül meredek, hogy: WTF? Ugyanez, ha valakit felhívják vezetékes telefonon és zaklatják mindenféle ajánlatokkal, pár másodperccel a kagyló letétele után elhangzanak ilyenek, hogy "rohadjatok meg" és hasonlók, pedig nem gondoljuk komolyan. Mert ha a szavaink egy csapásra megtörténnének, akkor azonnal megbánnánk, ha megtörténne. Mellesleg nem véletlenül mondják, hogy ha a vonal még élne néhány másodpercig a kapcsolat bontása után, a kapcsolatok 75%-a megszűnne. Emberek vagyunk, vannak ostoba, irracionális és olykor megrettentő gondolataink, de az tesz minket emberré, hogy ezeknek nem engedünk. Szóval bizonyos értelemben igen, őszintébbek vagyunk az alkohol hatására, de az nem jelenti azt, hogy alkohol hatására lesz "igazi" a valónk. Bizonyos értelemben véve igen, de az elfojtás és a rossz gondolatok elvetése az emberi természet része. Lehet emiatt bárkit képmutatónak nevezni, de annyi idő alatt, amióta itt vagy a fórumon, igazán rájöhettél volna, hogy mindez nekünk nem kenyerünk. Senkinek nem áll érdekében a képmutatás, ahogy nekem sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tévedsz, mert a bosszúállók igenis bejött, meg a John C. is, de ettől függetlenül a többi vagy nem tetszett, vagy nem jött még ki DVD-n, esetleg, olyan jelentéktelen volt, mint a 21 jump street. Az új Batmant én is meg fogom nézni, ahogy a Pókember filmet is. De már előre tudom, hogy jó lesz, mivel lesz TÖRTÉNETE! Amint a filmes topicban pedig olvashattad, igenis van aki számára fontos, hogy egy film ne arról szóljon 2 órán át, hogy robbantanak és villogtatnak, meg autócsodák...Az sem jutott el a tudatodig, hogy én a Transformest képregényben olvastam és kifejezetten szerettem, még az animációs filmet is, amiben az egyik Monty Python tag adta egy robot hangját...ezek minőségi alkotások voltak, élvezhetőek, mert volt egy szál ami izgalmassá tette és elvitte a hátán a story-t. A filmek közül, talán az első rész mondhatja el magáról, hogy felmutatott valami érdemlegeset a CGI orgián kívül.

Az alkohol is drog, ezt sem bízom hangsúlyozni, aki nem hiszi el, az vegye már észre a magyar valóságot és azt, mi folyik a kocsmákban. Nem tudom, azt, hog egyszer úgy írtam be, miért kell mindig felhozni, azt meg elnézni, hogy valaki minden hétvégén leissza magát és erre még büszke is...azért, mert ilyen a népünk mentalitása még mindig tartom magam ahhoz, hogy az alkoholizmus veszélyes más emberekre nézve, főleg a családokra, míg a könnyű drogok sem testi függőséget, sem agressziót nem okoznak. Ezek tények, attól, hogy nem veszitek figyelembe még azok maradnak. Amúgy ez okozza a legtöbb gondot, hogy szemet hunytok a tények felett, csak azért, mert pl. az ivás társadalmi szokás és kultúránk része.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkor láttuk milyen jótékony hatása volt a könnyű drognak rád. Egyáltalán nem kell szedni semmit. A tudatmódosító szerek eleve nem lehetnek hasznosak. Azt, hogy Te magadat mivel nyugtatod amikor füvezel vagy bármit csinálsz az az önbecsapás egy olyan formája, amivel nem lehet mit kezdeni.

 

Kérdeznék valamit. Abban, hogy egy napja csak ezen a szavazáson pörögsz, meg idegeskedsz és jól megmondod a magadét, ebben mi a jó? Komolyan kérdezem. Megy a folyamatos utálkozás, a negatív energiák áradata. Tulajdonképpen mit szeretsz ebben a fórumban amiért érdemes ide járni?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tévedsz, mert a bosszúállók igenis bejött, meg a John C. is, de ettől függetlenül a többi vagy nem tetszett, vagy nem jött még ki DVD-n, esetleg, olyan jelentéktelen volt, mint a 21 jump street. Az új Batmant én is meg fogom nézni, ahogy a Pókember filmet is. De már előre tudom, hogy jó lesz, mivel lesz TÖRTÉNETE! Amint a filmes topicban pedig olvashattad, igenis van aki számára fontos, hogy egy film ne arról szóljon 2 órán át, hogy robbantanak és villogtatnak, meg autócsodák...Az sem jutott el a tudatodig, hogy én a Transformest képregényben olvastam és kifejezetten szerettem, még az animációs filmet is, amiben az egyik Monty Python tag adta egy robot hangját...ezek minőségi alkotások voltak, élvezhetőek, mert volt egy szál ami izgalmassá tette és elvitte a hátán a story-t. A filmek közül, talán az első rész mondhatja el magáról, hogy felmutatott valami érdemlegeset a CGI orgián kívül.

Az alkohol is drog, ezt sem bízom hangsúlyozni, aki nem hiszi el, az vegye már észre a magyar valóságot és azt, mi folyik a kocsmákban. Nem tudom, azt, hog egyszer úgy írtam be, miért kell mindig felhozni, azt meg elnézni, hogy valaki minden hétvégén leissza magát és erre még büszke is...azért, mert ilyen a népünk mentalitása még mindig tartom magam ahhoz, hogy az alkoholizmus veszélyes más emberekre nézve, főleg a családokra, míg a könnyű drogok sem testi függőséget, sem agressziót nem okoznak. Ezek tények, attól, hogy nem veszitek figyelembe még azok maradnak. Amúgy ez okozza a legtöbb gondot, hogy szemet hunytok a tények felett, csak azért, mert pl. az ivás társadalmi szokás és kultúránk része.

 

 

De te is piálsz ember. Te is megiszod a sörödet a borodat. Kinyírtál valakit utána? Nem. Azért az utóbbi időben volt pár retardált aki drog hatása alatt ölt. Szerintem emberfüggő az egész. Ha megnézed akkor az emberek söröznek akár naponta is a németeknek meg ez nemzeti ügy. Mégsem gyilkolnak. Nem a piától gyilkolnak hanem mert amúgy is nem százasok.

Csak nézd meg hányan isznak sört. Ha mind gyilkolna nem lenne már ember a Földön. Mindketten próbáljuk védeni a saját tudatmódosítónkat. Persze nyilván a marihuána nem tesz agresszívé, de normálissá sem akár a sör.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretem magát a SW világát, mivel kiskoromban meghatározó filmnek számított az első 3 rész... Aztán az 2. gépemen ott volt a Jedi Knight amit baromi sokszor végigvittem, utána a KOTOR és Jedi Acamedy-k következtek. Az előzmény filmek is 66% ban nagyon tetszettek és közben olvasgattam képregényeket, novellákat.

A SW önmagában az egyik legkiterjedtebb és legkidolgozottabb univerzum. Azért jöttem ide, mert érdekelt a dolog és sok kérdésre kerestem választ. De rájöttem, hogy a tagok többsége olyan, mint a filmbeli karakterek, vagy teljesen jók és mindenki ezt gondolja róluk, vagy teljesen gonoszak és el kell őket távolítani, vagy pusztítani.

Azért zavar, hogy szavazásra kellett bocsájtani a dolgokat, mert úgy érzem más bánásmódban részesülök, nem csak a viselkedésem, hanem a többi tag megnyilvánulásai és tettei miatt. Ha a szavazás tiszta és korrektül lerendezett lenne, akkor nem írnék ide dolgokat, elfogadnám. De, az, hogy jöttök itt ezzel a drogos dologgal is, közben azt nem veszitek figyelembe, hogy pont az alkeszek az erőszak elkövetők, gyilkosok és családokat szétrohasztók, az megint más dolog. Persze, úgy megint könnyű ítélkezni, hogy nektek nem kellett, vagy kell hasonló emberekkel együtt élni, ahogy a szomszédaitok sem lopnak meg titeket, WC-znek az udvaron, vagy télen égetnek el gumit, ami miatt nem tudsz kimenni az utcára köhögés nélkül. Észre kéne venni, hogy nem mindenki a magyar álom részese...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretem magát a SW világát, mivel kiskoromban meghatározó filmnek számított az első 3 rész... Aztán az 2. gépemen ott volt a Jedi Knight amit baromi sokszor végigvittem, utána a KOTOR és Jedi Acamedy-k következtek. Az előzmény filmek is 66% ban nagyon tetszettek és közben olvasgattam képregényeket, novellákat.

A SW önmagában az egyik legkiterjedtebb és legkidolgozottabb univerzum. Azért jöttem ide, mert érdekelt a dolog és sok kérdésre kerestem választ. De rájöttem, hogy a tagok többsége olyan, mint a filmbeli karakterek, vagy teljesen jók és mindenki ezt gondolja róluk, vagy teljesen gonoszak és el kell őket távolítani, vagy pusztítani.

Azért zavar, hogy szavazásra kellett bocsájtani a dolgokat, mert úgy érzem más bánásmódban részesülök, nem csak a viselkedésem, hanem a többi tag megnyilvánulásai és tettei miatt. Ha a szavazás tiszta és korrektül lerendezett lenne, akkor nem írnék ide dolgokat, elfogadnám. De, az, hogy jöttök itt ezzel a drogos dologgal is, közben azt nem veszitek figyelembe, hogy pont az alkeszek az erőszak elkövetők, gyilkosok és családokat szétrohasztók, az megint más dolog. Persze, úgy megint könnyű ítélkezni, hogy nektek nem kellett, vagy kell hasonló emberekkel együtt élni, ahogy a szomszédaitok sem lopnak meg titeket, WC-znek az udvaron, vagy télen égetnek el gumit, ami miatt nem tudsz kimenni az utcára köhögés nélkül. Észre kéne venni, hogy nem mindenki a magyar álom részese...

 

 

A szomszédaid hányan vannak? Mivel cigányok legyenek 50-en. Te ebből levonsz egy olyan következtetést hogy minden cigány ilyen életmódot folytat. Akkor magyarázd már meg hogy Radics Gigi miért nem ilyen? Én sem szeretem a cigányság bizonyos fajtáit. Pl akik megölték Cozmát. De ezért mindegyiket ki kell nyírni? Magyarban is van szemétláda. Soós Lajos sem volt cigány, Rákosi, Horthy, Kádár sem. Mégis rengeteget ártottak a nemzetnek.

Az hogy te magyarnak születtél csak egy dolog, te ezért semmit nem tettél. Születhettél volna cigánynak is nem?

Én Újpesten lakom ahol elég sok a cigány. Csütörtök este sz*rrá ázva értem haza a biciklivel és egy cigány srác segített a liftnél. Nekem itt semmi bajom velük.

Azt meg te nem veszed észre hogy nem mindenki aki szereti a sört agresszív családrontó barom. Hány linket hozzak hogy drog hatása alatt öltek? Természetesen nem veszélytelen az alkohol, elismerem de nehogy azt mondd már hogy a drog annyira ok. Különben én nem tartalak drogosnak ahhoz túl normálisan írsz, de nehogy már te lenézd az alkoholt mikor fogyasztod, Ez így elég hiteltelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.