Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miért jönnék vissza egy olyan közösségbe, ahol hadjáratot indít ellenem valaki és felhasználva a befolyását és régi tagságát megnyer egy szavazást?

Csak merő aljasságból kicsit átírnám a kérdést: miért vagy még mindig egy olyan közösség tagja, ahol szerinted hadjáratot indítanak ellened, és felhasználva a befolyásukat és régi tagságukat, megnyerik a szavazást? :? Lehet velem van a baj, de ahelyett, hogy órákat ölnék el az életemből, már hetekkel korábban leléptem volna. Kivétel, ha szereted, hogy balhét generálhatsz, hogy balhéznak veled. Ez esetben viszont egy troll vagy, akit el kell tüntetni.

 

Biztos vagyok benne, hogy megeresztett pár PÜ-t és befolyásolt embereket. Mert, ehhez ért..

Hát nem én vagyok az ördögi kekszárus? :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp írni akartam, hogy sok mindenre számítottam, csak döntetlenre nem, erre csak-csak elbillent valamerre a mérleg serpenyője. Bár a délelőtti vita után nem láttam fent Flórit, csak nem hagyott itt minket csalódottságában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy vélem, hogy nem szavazásnak kellene ezt a problémát megoldania. Flóribá írásainak többségét én sem kedvelem, de megtanultam egyszerűen átugrani (beállított ignorálás nélkül), és nem törödni velük. Igaz, így most már az sem jut el hozzám, amit pedig néha talán érdemes lenne elolvasni, de ezt a kockázatot vállalom.

Abszolút osztom egyébként Ody véleményét, miszerint ide azért kellene mindenkinek járnia, hogy jól érezze magát, és nem azért, hogy folyamatosan konfrontálódjon. Mint láthatjuk, ez ilyen képtelen helyzetekhez vezet. De az is igaz, hogy "partnerek" nélkül nehéz lenne ezt a helyzetet fenntartani. Ebben mindenki önmérsékletére szükség lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepő eredmény született, az eddigiek után nem erre számítottam. SimonZ szépen megfogalmazta az én gondolataimat is lentebb, így nem fűznék hozzá sok mást.

Azt azért sajnálom, hogy egy egész fórumnak kell alkalmazkodnia egy emberhez, nem fordítva. Szerintem az alkalmazkodás címszó alatt egyáltalán nem kértünk sokat az illetőtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért sajnálom, hogy egy egész fórumnak kell alkalmazkodnia egy emberhez, nem fordítva. Szerintem az alkalmazkodás címszó alatt egyáltalán nem kértünk sokat az illetőtől.

Eddig se alkalmazkodott senki Flórihoz és vica-versa. Épp ez a dolgok rákfenéje. Remélem a jövőben ez változni fog.

 

A hivatalos eredmény 10:10 lett, hiszen az utolsó szavazatot nem írta be senki. Döntetlennél javaslom, hogy a moderátorok döntsenek.

Flóri marad. A kérdés arra irányult, hogy távozzon-e. Ez nem kapott megerősítést, így a továbbiakban nincs miről beszélni. Ezennel a témát lezárom, további jó fórumozást.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Ody és mások is, hol ebben a topicban hol privátban maradásra bírtak úgy döntöttem, hogy mégis újra mérlegre teszem ezt a döntésemet és maradok. + bármilyen furcsa örülök a szavazás eredményének is (hogy Flóri marad), mert ha másra nem is talán egy dologra mégis csak jó volt ez az egész... méghozzá arra, hogy igenis fontos mindenkinek lépéseket tenni annak érdekében, hogy alkalmazkodni tudjon a másikhoz. És én ezen az úton szeretnék tovább haladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nagy a baj, ha nem érted az okát. Majd talán leírják a többiek mit csináltál.

 

 

Tuti hogy valami csúnyát írtam be Flórinak. De ez már máskor is volt. Valami ennél durvábbat érzek de nem emlékszem rá. Na akkor kedves többiek írja már le valaki mit csináltam ami banra adott okot. Azért vagyok rá kiváncsi hogy nehogy elkövessem még egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.