Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Moderátori változás történt. SimonZ -t Donát váltja a moderátori székben. Donát a kezdetektől aktív és oszlopos tagja a fórumnak, így már nagyon megérdemelte a címet. Hosszas vajúdás, és két alternatíva közül választva döntöttem így. Fogadjátok szeretettel az ifjoncot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is gratulálok Donátnak!

Ody: azért megköszöntem volna, ha erről írsz egy üzenetet nekem is. A döntéssel ettől függetlenül egyetértek, már régóta készültem rá, hogy különböző okokból lemondjak a moderátori címről, és Donát nagyon jó választás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, talán írni kellett volna valóban. Gondoltam is rá, csak hát...én is vártam volna anno visszajelzést pár dologban, de mindhiába. Közrejátszott még a némaságomban, hogy úgy véltem nem fog mélyen érinteni a dolog. De ettől független úgy lett volna fer ha írok, ezt beismerem. Adalékként még hozzá tenném, hogy nem is Te voltál az első számú jelölt, csak az utolsó pillanatokban merült fel az ötlet közöttünk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, hogy a kért képek elkészítésében sose voltam túl gyors, amint azt előre jeleztem. Elismerem, hogy tisztább lett volna, ha lemondom az egészet, de azt nem akartam, mivel nem volt határidő, és fennállt az esélye, hogy valamikor megcsinálom. A két dolog ilyen összekapcsolását furcsának találom, de mint írtam, a végső döntéssel egyetértek, és akárki is lett volna az első számú jelölt, így a jobb. Csak a közlés hiányát kifogásoltam, részemről ennyi volt az egész.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Tudom, nem a legjobb topik arra, hogy megkérdezzem, de mégis megteszem. A jövő hét hétfői vizsgám után úgy tervezem, hogy elkezdem fejlesztgetni azt a Star Wars témájú blogomat, amit annyira rég óta meg akarok csinálni és ha esetleg kész lesz, akkor esetleg lehetne-e szó egy kölcsönös reklámozásról? :) Mármint... Én is kapok egy gombot itt bal oldalt és ti is kaptok egy szép nagyot. :) De persze szigorúan csak akkor, hogy ha a honlapom elér abba az állapotba, ahol azt mondom, hogy na mehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mi a helyzet a regisztrációval? Továbbra is nyíltan működik a dolog, vagy csak egy tag ajánlása után bocsátható be az újonc? Csak mert az utóbbi időben kifigyeltem pár "megerősítendő" státuszban lévő illetőt, de mint látom, még mindig az 1 hónapja regelt zillosárkány a legújabb felhasználó. Furcsállnám, ha mind robotok lennének, mert egyikük még barátkérőt is küldött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.