Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A megoldás megszületett, reméljük ezzel lezáródik ez a fejezet. :) Kár lefutni ugyanazokat a köröket ebben a vitában. Nekem FlóriBával semmi bajom, szerintem jó fej, a zenei ízlését meg maximum nem osztom, de elfogadom :)

 

Én nem vagyok a klasszikus értelemben vett "kemény mag" része, de kár ilyen hülyeség miatt szétbomlasztani egy jó közösséget. A SW Saga a hazai viszonyok között még így is az egyik legszínvonalasabb, legkiegyensúlyozottabb fórum, ahol a trollkodásnak már az elején sikerül véget vetni. Kár lenne ezt a színvonalat kútba dobni ilyen pitiáner dolgok miatt. Én inkább tűkön ülve várom a 4. évad "díjkiosztóját"t :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig mint, kiderült, nem értek az SW-hez és azt sem tudom, hogy a te nicked megtestesítője és én én avataromon szereplő személy utálta egymást. :) Tehát, tudni kell a dolgoktól elvonatkoztatni.

 

A kiosztót én is várom, főleg a legjobb hajó és droid részt, no meg a mellékszereplőket is... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odyval értek egyet. Frenkie: ha nem tetszik FlóriBá képe, akkor tiltsd le, és ennyi. Van ilyen beállítás, hogy tagok mellőzése, és akkor nem látod a beírásaid. Én speciel nem örülnék, ha lelépnél, úgyhogy inkább ezt válaszd, kérlek.

Csatlakozom. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs már baja veled, csak VOLT. Ezen a VOLTon van a lényeg. Ne sértődj be ezért :)

A lényeget én is vágtam csak sajna hajlamos vagyok jobbára a múltbeli kellemetlenebb dolgaimmal foglalkozni ahelyett hogy inkább előre néznék pedig jobb lenne ha mégis azt tenném. Emiatt a mostani eset miatt például rámjött néha ma a szorongás. Nem volt kellemes főleg úgy hogy szinte mindig elég nyomott lelkiállapotban vagyok. Amúgy azzal nincs semmi problémám hogy baja volt velem. Nekem is volt néha itteniekkel bajom. Példálózni akkor se példálóznék velük főleg úgy hogy az adott álláspontról azt lehessen hinni hogy mindenki úgy gondolja. Nem tudhatja mindenki mindenkiről hogy ki hogy viszonyul a másikhoz. Van amikor jobb ha mindenki a saját nevében beszél.

 

 

Neki azért sokat segített, hogy nincs annyit b*szogatva. ;) Hidd el ha meglenne irányába az a feeling ami néha előjött itt,most is ugyanúgy reagálna.

Én is így gondolom. Ha nem érzem támadva magam akkor nyugton maradok. Odáig már eljutottam hogy a felém irányuló viccellődéseket úgy-ahogy viccnek is tudjam venni de például a rágalomszerűségek miatt mégis ugrok. Balgaságnak tartom Frenkie-től hogy úgy példálózott hogy szerintem tudta milyen vagyok. Benne lehetett volna a pakliban hogy nem hízelgésnek fogom venni a kijelentését. Plusz ő se egy mintagyerek így nem igazán érzem részéről jogosnak azt hogy kiállhatatlan vagy ex-kiállhatatlan egyénekre hoz fel példákat. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gyorsan eltelt egy hónap. :D Újra itt vagyok. Ody felvilágosított hogy le lehet tiltani embereket. FlóriBá már le is van tiltva, persze nem örökké(az esélyt azért meg kell adni a javulásra, anno én is megkaptam) május elején megnézem miket irkált és ha számomra ok akkor nem ignorálom tovább. Igy nem lesz konfliktus, nem látom a beírásait és nem húzom fel magam rajtuk. Hátha májusig én is megengedőbb leszek.

 

Donát köszi és meg is leptél. Mármint hogy ne menjek el. Semmi okosat nem irkáltam az utóbbi időben ide(kb 1 év) és sosem tudtam megoldani a számteches problémáidat. :D

 

Rog. Mélységesen elnézést kérek. Az írásomat dicséretnek szántam. Lehet hogy a kiállhatatlan rossz szó volt. Lényeg hogy semmi bajom veled és pozitiv példának hoztalak fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki letilt egy illetőt, az mit lát az adott személy hozzászólásai helyén?

 

Ezt:

 

Ezt az üzenetet elrejtettük, mivel azt választottad, hogy figyelmen kívül hagyod a következő felhasználó üzeneteit: FlóriBá.

 

Köszi Bomarr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek igyekszem meghálálni a bizalmat.

 

Annyi még azért a tisztesség kedvéért hozzátartozik hogy az utolsó két alkalommal én kötöttem bele Flóribá-ba, ő azokban ártatlan volt. Emiatt elnézést is kérek tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mélységesen elnézést kérek. Az írásomat dicséretnek szántam. Lehet hogy a kiállhatatlan rossz szó volt. Lényeg hogy semmi bajom veled és pozitiv példának hoztalak fel.

Részemről béke. Azt vágtam hogy pozitív példának hoztál fel és ha nem lett volna a helytelen szóhasználat akkor még jó képet is vágtam volna hozzá. A lényeg hogy a dolog tisztázásával máris rózsaszínűbben látom a szitut. :peace:

Amúgy klassz hogy maradsz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király ez a lehetőség, de ki tudja mi minden van még ezen a honlapon? Hiszen ha már maga Ody sem ismerte ezt a lehetőséget, akkor mi minden lehet itt? Egyik eldugott menüpontban akár a rák ellenszere is ott lehetne és sohasem jönnénk rá. :D

 

De ezzel a cuccal már tudnánk mit kezdeni, igaz, Sky? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király ez a lehetőség, de ki tudja mi minden van még ezen a honlapon? Hiszen ha már maga Ody sem ismerte ezt a lehetőséget, akkor mi minden lehet itt? Egyik eldugott menüpontban akár a rák ellenszere is ott lehetne és sohasem jönnénk rá. :D

 

De ezzel a cuccal már tudnánk mit kezdeni, igaz, Sky? :D

Nem tudom, miért fedte ezt az opciót homály, hisz már korábban is javasoltam, mint lehetőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezzel a cuccal már tudnánk mit kezdeni, igaz, Sky? :D

Fura, de én is csak most fedeztem fel ezt az opciót.

 

Az biztos, ha legközelebb nekem nem tetsző módon "kóstolgat" az illető, azonnal kipróbálom rajta ezt a a lehetőséget. Nem ezért járok ide. Bár - nem akarom elkiabálni - az utóbbi időben aránylag normálisan képes irkálni, így egyelőre még várok vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura, de én is csak most fedeztem fel ezt az opciót.

 

Az biztos, ha legközelebb nekem nem tetsző módon "kóstolgat" az illető, azonnal kipróbálom rajta ezt a a lehetőséget. Nem ezért járok ide. Bár - nem akarom elkiabálni - az utóbbi időben aránylag normálisan képes irkálni, így egyelőre még várok vele.

Akkor jó. :) Amúgy én vagyok az élő bizonyítéka, hogy részegen is lehet normálisan fórumozni. :) Bánatomban sajnos legurítottam némi rumot és elméletileg nem látszik azon, amit írok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jó. :) Amúgy én vagyok az élő bizonyítéka, hogy részegen is lehet normálisan fórumozni. :) Bánatomban sajnos legurítottam némi rumot és elméletileg nem látszik azon, amit írok. :)

Nekem nem tűnt fel. :)

Egyébként nem akartam "dicsekedni" vele, de Húsvét alkalmából nálam is lecsúszott egy kis meggyes- epres pálinka, sör, vodka kombó - ami azért nem gyenge, de így sem fordulok ki magamból annyira, hogy megbántsak másokat, vagy túl nagy hülyeségeket írjak... legalábbis remélem. :)

Ezért is adok igazat azoknak, akik szerint legfőképp nem az alkohol a hibás az itteni balhék kirobbanásában. De szerencsére megoldódott az ügy, így nem is igazán szeretném feltépni ezeket a sebeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről béke. Azt vágtam hogy pozitív példának hoztál fel és ha nem lett volna a helytelen szóhasználat akkor még jó képet is vágtam volna hozzá. A lényeg hogy a dolog tisztázásával máris rózsaszínűbben látom a szitut. :peace:

Amúgy klassz hogy maradsz. :)

 

 

Köszi neked is.

 

 

Donát: Azt hittem anno azt érted ignorálás alatt hogy ne válaszoljak az írásaira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye nem szoktál nézni híreket, és a kezdő lapot még hírből se ismered? :D

Ismerni ismerem, de a fórum kezdőlapja nálam nem a híroldal, hanem a főoldal. A híreket meg a topicban olvasom, de mivel fentről lefelé haladok az új hsz-ek olvasásával, azt csak az ide beírt kérdés után olvastam. Aztán itt meg elfelejtettem jelezni, hogy meglett a kérdésre a válasz. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, ha legközelebb nekem nem tetsző módon "kóstolgat" az illető, azonnal kipróbálom rajta ezt a a lehetőséget. Nem ezért járok ide. Bár - nem akarom elkiabálni - az utóbbi időben aránylag normálisan képes irkálni, így egyelőre még várok vele.

Így kell elkiabálni dolgokat. Kénytelen vagyok megjátszani ezt a lehetőséget, mert finoman szólva is ro*adtul unom már ezt a nevetséges témát. Meg lett értve a tag, számtalan lehetőség lett neki adva, amikkel nem tudott élni. Tényleg nem tudom, mi menti meg őt folyton a banntól, illetve mit tesz le az asztalra, amiért érdemes elviselnünk a baromságait? De mivel nem én vagyok az admin, kénytelen vagyok alkalmazkodni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"- Most értesültem róla, hogy az Uralkodó végérvényesen bannolta Ben -t.

- Ez képtelenség! Hogyan fog ezután működni a fórum?

- A félelem fogja fenntartani a fórum rendjét. A félelem a bantól"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan. Napokig nem jön, aztán beesik részegen és csinálja az egyszer már lezárt cirkuszt előröl? Végleges ban. Vége a szórakozásnak. A szép szavak megvoltak, a jó indulat meg volt, a türelmi idő lejárt. Ezután sokkal szigorúbb leszek, és vágom ki innen a francba aki bomlasztja a közösséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.