Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Egy kis érdekesség. :cool:

Star Wars - Filmek részlegben az Episode VII topik több mint 1478 hozzászólással már meg is előzte Episode VI 1459-es komment mennyiségét.

Ezzel feljebb lépett a ranglistán :P

Vajon a premierig túlszárnyalja majd a Episode III tetemes 9377 kommentjét? :):hmm:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha Abrams tartja magát a szokásaihoz, akkor nem biztos. Az Into Darkness-t hamarosan bemutatják, de a sztoriról még mindig csak annyit tudni, hogy "az Enterprise-t visszarendelik, mert a Föderáció belülről pusztul és Kirknek kockára kell tennie a legénysége életét egy háborús zónában." Meg van egy halom kép, amit kivágtak a két előzetesből, és talán tíz másik, ami nem onnan van. A fickó bámulatosan jól tud titkokat őrizni (ami mondjuk nem baj).

Persze, kérdéses, hogy a Disney vagy a Lucasfilm is így viszonyul-e majd ehhez, bár mivel most egy olyan SW trilógia jön, aminek a sztorijáról semmit sem tudunk, lehet jól járnának, ha ők sem szórnák úgy tele a netet, mint anno az ep3 idején (pedig milyen szép idők voltak :)).

Ennek ellenére én is biztos vagyok a tízezerben. Termékeny kis népség vagyunk mi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Egy kis TCW statisztikai érdekesség, aminek csoli egyik "The Jedi Who Knew Too Much"-os hsz-e kapcsán jutott eszembe egy kicsit utána számolni: a sorozat összes epizódja közül ez az első, ami a megjelenését követő hat alatt több mint 200 kommentet kapott (220-at), 21 hsz-el megelőzve az eddigi rekorder "Brothers"-t, ami "csak" 199-et szerzett ugyanennyi idő alatt. :clap:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

A flod az, amikor egyesével válaszol valaki a hozzászólásokra, és mindezt gyorsan. Erre van kitalálva a multidizés, mert úgy egyben lehet reagálni és nem 20 hozzászólásban. Ezáltal sokkal átláthatóbb a fórum, és nem is terhelődik annyira. De erről ne itt, hanem a vélemények részlegben beszéljünk.

Értem, köszönöm. Igyekezni fogok, ha lehet mindig egyszerre válaszoljak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Persze erre csak akkor van szükség, ha mondjuk először belépsz egy topikba és elkezdesz olvasni. Összegyűjtöd mire akarsz válaszolni a multidézés gombra nyomva, majd a végén a válaszra kell kattintani. Akkor egyszerre hozza az összes idézetet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt tőlük kérdezd meg. :) Le is törölheted őket.

Nem tudom megkérdezni, mert még csak az üzenetküldőt sem használhatják. :D Lehet így akarnak bejutni, vagy én nem tudom. Bár igazából ha én nem veszem fel őket, akkor nem jelennek meg a listámon, azt hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos felmerült már korábban is a téma, de van vmi különleges oka annak, hogy a standard "logon" Anakin és Luke mellett Qui-Gon tűnik fel és nem Obi-Wan?

Nem kötözködésből, csak pusztán kíváncsiságból kérdezem. Eddig szinte kizárólagosan az ő triójukat véltem felfedezni a hasonló tematikájú képeken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simon Zoli készítette a bannert, már nem emlékszem igazán miért is Qui-Gon van a képen. Azt hiszem talán Anakin felfedezése miatt, plusz ő volt az első Jedi aki visszatért az Erő honából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simon Zoli készítette a bannert, már nem emlékszem igazán miért is Qui-Gon van a képen. Azt hiszem talán Anakin felfedezése miatt, plusz ő volt az első Jedi aki visszatért az Erő honából.

Mert ő a harmadik úgymond "címszereplő." Szerintem legalábbis. A klasszikus trilógia egyértelműen központi karaktere Luke Skywalker volt, az előzmény trilógiában nem mondanám egyértelműen, hogy Anakin Skywalker, mert ő inkább csak az EPII.-EPIII.-ban dominált igazán. Ha választani kéne egy karaktert az EPI.-ből, akire úgy igazán épült a történet, az Qui-Gon Jinn, szóval helytállónak találom a választást. :)

 

Ha azt vesszük, Obi-Wan Kenobi a deuteragonisták mintapéldája. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ő a harmadik úgymond "címszereplő." Szerintem legalábbis. A klasszikus trilógia egyértelműen központi karaktere Luke Skywalker volt, az előzmény trilógiában nem mondanám egyértelműen, hogy Anakin Skywalker, mert ő inkább csak az EPII.-EPIII.-ban dominált igazán. Ha választani kéne egy karaktert az EPI.-ből, akire úgy igazán épült a történet, az Qui-Gon Jinn, szóval helytállónak találom a választást. :)

 

Ha azt vesszük, Obi-Wan Kenobi a deuteragonisták mintapéldája. :)

OFF:

Azt elismerem, hogy Qui-Gon az 1. rész vezéralakja és az leginkább róla és az ő meglátásairól (leginkább Anakin) szól. Az is igaz, hogy ő az első, aki visszatért az Erő útján, még ha nem is a később látott "klasszikus" módon.

De azért az egész sagát tekintve aligha mérhető a jelentősége Obi-Wanéhoz. Ő végig lett vezetve az egész szálon, tanította Anakint és Luke-ot is.

 

ON:

Tetszik ez a köpenyes megoldás, valahogy így jobban közvetíti a SW hangulatát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tegnap a TCW-topicban észrevettem hogy senki nem tette fel a TCW-kaszából következő legrettenetesebb kérdést. Azt írtam ha ma sem lesz senki akkor én felteszem. Hát ime: Mi lesz ezzel az oldallal?

Ezt az oldalt 2005-ben Ody azért hozta létre hogy a prequel-utáló rajongókat kizárva a Saga mind a 6 filmjét egyformán szerető embereket összegyűjtse ahol értelmes vitát lehet folytatni szeretett Sagánkról.

Természetesen az emberek másról is szeretnek beszélni így lettek más topicok is. De mag az oldal magját az sw szeretete adta. A TCW indulása óta ősszel és tavasszal hetente tudtunk beszélni egy új sw-s témáról melyet a TCW prezentált nekünk. Nyáron az emberek nyaraltak, hamar elment az idő és volt beszédtéma a bemutatandó új évad kikerült trailerei okán.

Viszont most hogy megszünt a TCW és az új film 2015-ben(talán, mert innentől a Disney nekem egyenlő a kavaró, megtévesztő szóval) lesz bemutatva. Az 2 év. Namost addig miről lesz szó ami sw? Lehet még 2-3 hónapig beszélni erről-arról, de utána mi lesz? Beszélgetünk csak a sorozatokról, könyvekről, filmekről, egyébb dolgokról egy rajongói oldalon? Ezeknek a témáknak millió megfelelői vannak a neten.

Magyarán felmerült bennem hogy Ody miért is fizesse ezt az oldalt, ha nincs értelme mert nincs új sw egy darabig, főleg úgy hogy őt nem igazán érdekli az EU ,se a több ezer éves dolgok(pl Kotor). Félreértés ne essék én szeretném ha maradna az oldal, de ez felmerült bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ha úgy dönt, hogy átadja a stafétát azt biztosan alaposan előkészítve teszi majd meg... (tehát az oldal szerintem nem fog csak úgy megszűnni) de NE ÍGY LEGYEN! Maradjon az oldal a jelenlegi formájában és természetesen maradjon Ody az Admin/Tulaj továbbra is! Ezt kívánom!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.