Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A sorozat lehetséges témái>>

 

A spoiler felhívja magára a figyelmet, a semmi pedig nem, mivel semmit sem lehet látni.

 

Néhány ember elgondolkodhat azon, mért nem írt oda az illető semmit, de valószínűleg nem fogja őket érdekelni. Ha pedig más szövegbe rakod, senki sem fogja elolvasni.

(>>Pszichológiai elmélkedések :D )

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gördítősávban a "tégla" színét nem lehetne világosabbra venni? Szinte feketét kell húzni a feketében....

 

A minek a színét? A gördítő sáv a te böngésződben olyan. Sajnos én nem tudok belenyúlni a gépedbe.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó, hogy ha új hozzászólást írok, jobb felül van egy olyan gomb, hogy a szövegdobozt nagyítja. Mondjuk még annyit egy szuszra nem írtam, hogy szükségem lenne rá, de sok embernek hasznos lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, azt nem lehetne beállítani, hogy ha bejelentkezek, az 'Automatikus bejelentkezés' nem lenne alapból bejelölve?

 

SZERK:Köszi!

 

SZERK2: Mégse köszi. Úgy látszik, kikapcsoltam és utána megfeledkeztem róla. :) (Nem vettem be reggel a Cavintont. :P )

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retteghetnek a csúnyán beszélők, jön az új Admin aki mindig itt lesz. Még nálam is többször. :) Oldie személyében köszönthetitek őt. Az eddigi admin kiosztásokkal ellentétben oldie biztos aktív közreműködő lesz, így minden bizonnyal lecsap majd a csúnya szavakra (és másra is ha kell). :P Szóval vigyázzatok! :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MUHAHAHA! :)

 

Ody, megvan még valahol az a tündibündi avatar John Rambo áldásos tevékenységéről? :P

:P

Reméljük akkora brutalitásra nem lesz szükség. :D Egyébként a topicban van a link, sajna nem mentettem le. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

megvan még valahol az a tündibündi avatar John Rambo áldásos tevékenységéről? :)

:P

Jaja. A vicces topsziban leledző link még él és virul. :P

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/sig.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom, hát itt már minden jötmentből moderátor lehet? Ejj-ejj.

Na de, hogy az új modi kedvében járjak:

20080713224113sig.gif

 

Azt a fűzfán fütyülő rézangyalát, Rog megelőzött :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Retteghetnek a csúnyán beszélők, jön az új Admin aki mindig itt lesz. Még nálam is többször. :P Oldie személyében köszönthetitek őt. Az eddigi admin kiosztásokkal ellentétben oldie biztos aktív közreműködő lesz, így minden bizonnyal lecsap majd a csúnya szavakra (és másra is ha kell). :P Szóval vigyázzatok! :D

Én nem félek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig elvileg most azt állítottam be, hogy csak egy gépről lehessen bejelentkezni.

Ez most azt jelenti, hogy csak az otthoni gépünkről lehet bejelentkezni? :) Ez szerintem se jó ötlet. Volt már olyan, hogy én is külföldről írtam be a fórumba (tavaly a szülinapomon). Nem mondom, hogy ez a jövőben is gyakran elő fog fordulni :P, de azért kár lenne a lehetőséget kizárni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most azt jelenti, hogy csak az otthoni gépünkről lehet bejelentkezni? :) Ez szerintem se jó ötlet. Volt már olyan, hogy én is külföldről írtam be a fórumba (tavaly a szülinapomon). Nem mondom, hogy ez a jövőben is gyakran elő fog fordulni :P, de azért kár lenne a lehetőséget kizárni.

Szerintem nem azt jelenti, mert délután lazán írtam a húgom gépéről, most meg a sajátomról. Szerintem inkább egy időben egy gépről lehet írni, vagyis ha az egyikkel belépsz, a másikat kilépteti.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Ody nemrég emlegette hogy Oldiból admusz lesz reméltem hogy csak viccel. Ha összefogunk akkor talán legyőzhetjük a rettenthetelen és vérengző Rambit. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Ody nemrég emlegette hogy Oldiból admusz lesz reméltem hogy csak viccel. Ha összefogunk akkor talán legyőzhetjük a rettenthetelen és vérengző Rambit. :)

 

Ch. Burma után nem árt úgyse némi lazítás. :P Gyertek csak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.