Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hála égnek, az én életemben van elég pozitívum. Más az ingerküszöbünk, te nem emlékszel arra, hogy azt írtad, megártott a forralt bor, nekem meg olyan volt, mintha egy vödör sz*rral leöntöttek volna, azóta sem tértem napirendre felette, mert úgy látszik, az alkohollal való megvádolás ezen a fórumon már tendenciává vált. De csináld csak tovább az ilyeneket, ha jobb dolgod nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem rá de azt álmomban se gondoltam volna, hogy ekkora lelki törést okoz nálad ez a mondat. Ráadásul még mindig emiatt mérgelődni annyi idő után, Te jó ég... Mintha komolyan mondtam volna, vagy egyáltalán komolyan kellene venni. Tudod, ha én mindent felvennék amit itt kaptam, már az első fára felakaszthattam volna magam. Sebaj, majd alkalmazkodok. Igyekszem mindenki lelki békéjét megőrizni és nem beletaposni senkibe. Azt a csűrdöngölőit!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha majd nő leszel, és nyilvánosan ország-világ előtt megvádol valami hímnemű egyed egy ilyennel, ami ráadásnak nem is igaz, akkor megtudod, milyen pofáncsapás, persze azt, hogy nem volt komoly, azt csak te tudod, mert egyébként annak hangzott.

Másrészt, akik ismernek, azok tudják, hogy egy ilyen sértés nálam miért nem a vicc kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

2014 ennek a fórumnak az éve lesz! Nagy fordulópont.

E fórum alakulása óta a legfontosabb évszám! Nagyon várom, és nagyon sok jót és szépet remélek tőle :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ránk is férne. Az idei év siralmas volt. A mostaninál csak két év volt rosszabb: 2006, 2007. Látszik, hogy márciustól kezdve nincs semmi SW aktualitás. Ellenben 2014 a robbanás éve lehet. TCW, Rebels és EPVII infók. Így reményeim szerint elérjük a 300 ezres álomhatárt is. Ki hitte volna ezt 2005 -ben?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyira azért nem érzem siralmasnak. Habár kevesebb mozgóképes alkotás volt az elmúlt évekhez képest, de azért szerintem jó volt ez az év is.

A magyar EU megjelenések például évek óta stabilak és változatosak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyira azért nem érzem siralmasnak. Habár kevesebb mozgóképes alkotás volt az elmúlt évekhez képest, de azért szerintem jó volt ez az év is.

A magyar EU megjelenések például évek óta stabilak és változatosak is.

A fórum aktivitást tartottam szem előtt. Azok a témák amik igazán húzzák a fórumot kiapadtak (TCW). Az EU-s részleg pl. konstansan mindig állandó aktivitással működik. Idén az EPVII forgatása a TCW hatodik évada illetve a Rebels premier adhat hatalmast lökést a társalgásnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A hosszú csendet megtörve, mától újfent lehet regisztrálni az oldalra! A felület a főoldalról érhető el, értelemszerűen a regisztráció fül/link alatt. Várom a (nem csak)moderátorok véleményét, hogy jó lesz-e ez így? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.