Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kis érdekesség. A topikok nézettségi all time rangsora. Kíváncsi vagyok jövő ilyenkor hogy fog kinézni ez a lista. :D

 

Külvilág

3670033

The Clone Wars

1134597

Star Wars Saga

734771

Star Wars Legends

592457

Star Wars Kvíz

518249

Star Wars Fan Art

427557

Star Wars hírportál

401822

A fórumról

328602

Episode III - Revenge of the Sith

311914

The Clone Wars - 1. évad

242289

The Clone Wars - 3. évad

238061

The Clone Wars - 2. évad

207769

Episode VII - The Force Awakens

189501

Episode I - The Phantom Menace

157834

Episode II - Attack of the Clones

132502

The Clone Wars - 4. évad

131785

The Clone Wars - 5. évad

118800

SimonZ Star Wars honlapja

116006

Episode IV - A New Hope

100557

Episode VI - Return of the Jedi

95344

Episode V - The Empire Strikes Back

91216

Rebels

88732

Star Wars - Underworld

76431

Star Wars szerepjáték

36376

The Clone Wars - 6. évad

25277

Clone Wars - 1. évad

22699

Rebels - 1. évad

15628

Star Wars Expanded Universe

12037

Spin-Off filmek

5193

Clone Wars - 2. évad

2701

Clone Wars - 3. évad

1700

The Clone Wars Legacy

1290

 

Összes

 

10229730

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Máskor jobban tájékozódj. Ez a regény a TCW egyenes ági folytatása. Ha a Disney nem lövi le a sorozatot, ugyanúgy megfilmesítésre került volna mint pl. az Utapau történet. De erről írtunk is korábban.

Igazság szerint tudtam nagyon jól, hogy a könyv a TCW Legacy multimédia projekt része. Csak szokatlan volt, hogy egy regény kapott külön témát.

És erről eszembe jutott a következő.

Minden A Klónok Háborúja epizódnak van külön témája, minden Lázadók epizódnak van külön témája. Sőt még a Tartakowsky sorozat epizódjainak is külön topikjai vannak.

Mit szólnátok hozzá, ha a Legends és az Expanded Universe részleg alatt ezek után minden regénynek lenne külön topikja? Amolyan kibeszélőként működne, mint a sorozatok epizódjai esetében, ahol nem kéne használni a spoilert és azok írnának oda, illetve beszélgetnének róla, akik már olvasták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt azért nem támogatom, mert így sem alakulnak ki nagy kibeszélések az újonnan megjelent könyvekről, mivel

 

1, jóval kevesebben vagyunk Legends-olvasók, mint TCW ill. Rebels nézők

2, teljesen más ütemben olvassuk a könyveket, máshogy rendelünk, van aki egyszerre, van aki egyenként stb. Én pl. most olvastam csak el a Kemp-könyvet, amit mások már fél éve

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár pontosan ezek az ellenjavallatok jutottak nekem is eszembe, kísérleti jelleggel az új Canon könyvek kaphatnak topicot. A Legends könyveinek feleslegesnek tartom, mert nem csak, hogy vagy ezer van belőlük, azokat igencsak össze-vissza olvastuk, így aligha alakulna ki akárcsak egy oldalt kitevő eszmecsere. Plusz spoiler szempontból ma már nem is igazán számítanak e művek. Ha valamit át is vesznek belőlük, úgyis megváltoztatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szólnátok hozzá, ha a Legends és az Expanded Universe részleg alatt ezek után minden regénynek lenne külön topikja? Amolyan kibeszélőként működne, mint a sorozatok epizódjai esetében, ahol nem kéne használni a spoilert és azok írnának oda, illetve beszélgetnének róla, akik már olvasták.

Nagyon jó ötletnek tartom, mert ez esetben nem kellene több hónapot visszaolvasni, mazsolázni a sok hozzászólás között, ha kíváncsiak vagyunk egy-egy olyan könyvvel kapcsolatos véleményekre, amellyel hosszabb csúszásban vagyunk.

Köztes megoldásként elképzelhető, hogy valamilyen csoportosítva legyenek a Legends könyvek topikjai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick jelezte nekem , hogy nem tud írni a fórumra, egyik topikba se ... :hmm:

Ezt a hibaüzenetet kapja:

 

[#20310] A biztonsági kulcsod amely a témán belüli üzenetküldés megerősítéséhez kell nem egyezik a megadottal. Kérlek, menj vissza, töltsd újra az űrlapot és próbáld újra.

 

Arra kért, hogy Ody vagy a többi modi nézzen már utána a problémának :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másik böngészőből megy a posztolás, az általam évek óta használt Chrome-ból viszont nem. Na erre varrjatok gombot. A gépem tegnap lett újratelepítve, szóval mondhatni egy totálisan friss Chrome került fel. Na mindegy.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam sem volt korábban soha. Ez az informatika rejtelmei... lassan öntudatra ébred és elkezdi küldeni a beszivárgókat :P

 

Update: Chrome újratelepítés úgy tűnik megoldotta a problémát!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Habár nem kerítettem nagy feneket az év végének, azért pár szót csak "szólnék" az előttünk álló évről. Annál is inkább mert 2015 több tekintetben is fényes esztendő lesz számunkra. Nyilván mindenki tudja, hogy az Episode VII premierjét már most hatalmas várakozások övezik, így ez az év ennek jegyében fog telni. Az idő előrehaladtával bizonyosan a hype is növekedni fog, amit én a magam részéről kíváncsian várok, hogy miként fogjuk megélni ezt a fórumon. Közülünk sokan még mindig alig hiszik el, hogy új SW film közeleg, annyira valószínűtlen az egész. Valószínűleg ez így is marad a full trailer érkezéséig. A másik dolog, ami inkább minket üzemeltetőket és a fórumtagokat érint, hogy a fórum idén ünnepli 10 éves születésnapját. Erről elöljáróban annyit tudok mondani, hogy tervezünk egy nagyobb szabású nyereményjátékot, ami természetesen ehhez az évfordulóhoz lesz köthető. Addig nem szeretnék bővebbet írni a dologról amíg nem tisztázottak a keretek. Egy biztos. Idén se fogunk unatkozni és remélhetőleg veletek éljük majd át a sok kiváló élményt. Ehhez kívánok erőt és kitartást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.