Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Töltsük le a zenét, és kapcsoljuk be ha felmegyünk az oldalra?!Rog ennyiből akár mindenki hallgassa a saját gépén a zenét. :lol:

Szerintem Te a felét se fogtad fel annak amit írtam. Nem csodálom mert már majdnem 100 vagy. :)

Asszed nem tudom hogy lehet zenét hallgatni a gépen?

 

Komolyan mondom már bánom hogy felvetettem az egészet.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen lehet háttérzenét berakni az oldalak alá, a leggagyibb webszerkesztővel is meg lehet csinálni.

Tudod ezzel az az icipici probléma, hogy ez egy fórum, és nem weboldal. De ha annyira könnyű, akkor várom a megoldást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tiltakoznék egy ilyen zenés fejlesztés ellen. :D És az összeállítása ellen sem. :D

Bár az tény, hogy én általában Winampot szoktam hallgatni, ha fórumozok, és általában nem a weboldalak zenéit. De ha ki/be lehet majd kapcsolgatni, az nekem teljesen jó lesz. :D

 

Apropó, ez a YOUTUBE-cucc remek! Ggratula hozzá! :)

Tökre testreszabott fórum lesz ez lassacskán. :D Van már mindenféle extra gombunk. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi... :lol:

Én nyugodt vagyok, csak nem szeretem, ha ilyen magabiztos vagy, amikor sztem lövésed sincs, hogy lehetne megcsinálni IPB fórum alatt az ilyet. De ha igen, akkor segíthetnél a kivitelezésben. LeGaS egyébként azt írta, lehet, hogy meg tudná csinálni.

 

Egyébként melyik fórum alatt szól zene? Linket légyszi.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan mondom már bánom hogy felvetettem az egészet.

De ha már sajnos felvetettem megpróbálom érthetően kifejteni aztán majd legfeljebb valaki megint hülyeségnek tartja.

Vegyük azt a néhány hangfájlt amik mostanában felkerültek. Ott van a kis sárga linkjük amire ráklikkelünk. Ezután le kell tölteni aztán elő a böngészőt vagy amink van és meghallgatni.

Vegyük az SW-kvízben levőt. Lehetett volna gyorsabb is a folyamat ha a linkre rákattintva egy kis előugró lejátszóban szinte rögtön meg lehet hallgatni.

Ez persze csak egy példa, nem rohantunk sehová, nyugodtan meg bírtuk hallgatni töltéssel is.

 

Ott van mondjuk az Amazon.com-on a példafájlok mellett a kis bigyó, arra klikk és pl. Mozillában előjön egy kis lejátszó és szól a zene.

Valami hasonlóra gondolnék és nem a saját zenéink fórumozgatás közbeni bömböltetésére.

 

De mivel még ilyen berakott fájl még kevés van, nem is kell különösebben foglalkozni vele. Ha már valamennyire biztos lesz hogy rendszeresebben felkerülnek ilyenek akkor talán majd sor kerül rá.

 

Ezt nem azért vetettem fel mert ez a leghőbb vágyam, hanem mert eszembe jutott.

Pofás és kényelmesebb lenne.

Tudom hogy ez egy fórum de ha már videót nézhetünk itt akkor ez is elférne.

Ha kivitelezhető akkor jó, ha nem, akkor se dől a kardjába senki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nyugodt vagyok, csak nem szeretem, ha ilyen magabiztos vagy, amikor sztem lövésed sincs, hogy lehetne megcsinálni IPB fórum alatt az ilyet. De ha igen, akkor segíthetnél a kivitelezésben. LeGaS egyébként azt írta, lehet, hogy meg tudná csinálni.

 

Egyébként melyik fórum alatt szól zene? Linket légyszi.

Ez nem túlzott magabiztosság, szót se ejtettem az ipb fórumokról.2 évig tanultam weblap szerkesztést, talán ennyit még tudok, igaz php-ben és html-ben nyomultam(java-t csak érintőlegesen).

 

Egyébként ha jól emlékszek valamelyik wanadoo fórumon volt zene, mondjuk szerintem phpbb futott alatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog. Nagyon kevés hangfájl fordul meg a fórumon, ezért én ezt a dolgot nem tartanám prioritásban egyenlőre. Talán egyszer ilyen is lesz. :lol: Egyébként nincs a gépden quick time? Az enyémen van, és ha megnyitom a sárga linkes simonz. fájlt, akkor egy külön ablakban a QT azonnal lejátsza. Nem kell letöltenem csak azért, hogy meghallgassam.

 

Az első helyen egyébként a banner csúszás megszüntetése van, amit hamarosan javítunk egy scriptel. Aztán jönnek a fejezetek zenéi....de az is még odébb van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első helyen egyébként a banner csúszás megszüntetése van, amit hamarosan javítunk egy scriptel. Aztán jönnek a fejezetek zenéi....de az is még odébb van.

Ezért írtam azt hogy nem is fontos megcsinálni. Kevés hangfájl van meg sok fejlesztenivaló.

 

Ezt a QT-t pedig megnézem hátha ezeket viszi mert a filmek trailerjét nem viszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért írtam azt hogy nem is fontos megcsinálni. Kevés hangfájl van meg sok fejlesztenivaló.

 

Ezt a QT-t pedig megnézem hátha ezeket viszi mert a filmek trailerjét nem viszi.

Töltsd le a legújabbat. Annak vinnie kell. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor tölti.

Azt nemtom mert még a lejátszóablak se jön elő csak az a fehér vacak. A letöltésmenedzserem ugrik elő olyankor mert valami pár kbyte-os vackot akar az oldal rámsózni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

háttérzene? :lol: Annyira nem vagyok oda érte. Ellenben azt lehetne pl, hogy valami hang jelezze ha új hozzászólás van valamelyik topikban? Úgy értem, egyik webböngészben Saga, másik böngészben vagy általában más ablakban más, és ha halljuk a hangot akkor tudjuk h érdemes lesni a Saga-ablak felé...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

háttérzene?  :lol:  Annyira nem vagyok oda érte. Ellenben azt lehetne pl, hogy valami hang jelezze ha új hozzászólás van valamelyik topikban? Úgy értem, egyik webböngészben Saga, másik böngészben vagy általában más ablakban más, és ha halljuk a hangot akkor tudjuk h érdemes lesni a Saga-ablak felé...

Ennek szerintem nincs túl sok értelme, mivel elég jó képi jelzés van, hogy egy topicban van új üzenet, ugye olvasatlan topic esetén a szürke SW jel sárga színű lesz. És mivel úgyis csak frissítésnél látható ez, ugyan úgy csak frissítésnél lenne hangjelzés, és ha látod, minek kornyikájon? Ráadásul egymás után történő frissítések esetén marhára idegesítővé is válna. És akkor még a kivitelezésről nem is szóltam, mert ismereteim szerint ez elég nehéz lenne, ha nem lehetetlen (jelenlegi tudásommal nekem biztos, de LeGaS láthatóan pár szinttel magasabban van nálam :)).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, nálam valami nem jó, ha javítani akarok egy hozzászólást. Vagy csak a spoiler alatt nem? Mikor megjelenik a javítandó szöveg a fekete négyzetben, tele van kriksz-krakszokkal, mindenféle számomra érthetetlen cuccokkal :clap:

A sima szöveggel bezzeg semmi baj :lol:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak megvan az oka Karrde. :clap:

Na és mi? Végül is nekem mindegy, miért, de legalább annyit megtudhatok, hogy attól még tudom javítani az össze-vissza kriksz-kraksz spoiler írásomat, és az normálisan fog megjelenni utána, vagy inkább írjak új hozzászólást? Mondjuk eddig az utóbbit csináltam, szóval nem gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell izgulni, így is működik nem? Ne törődj a kriksz-krakszokkal. :clap:

Nem vagyok tőle izgatott, csak kicsit zavart a dolog, és tanácstalan voltam tőle. Jó, nem fogok velük törődni :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.