Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Valami nyomorult cracker lehetett. :evil:

Nem hiszem. Elég ha csak benyom ide néha hülye sapm reklámokat, és akkor lehet takarítai. Nem kell ez. A múltkor volt egy sex magazinos mail cím is, csuklóból töröltem. Nem tudom, hogy ezek az automaták hogy találnak rá a fórumra.... :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem. Elég ha csak benyom ide néha hülye sapm reklámokat, és akkor lehet takarítai. Nem kell ez. A múltkor volt egy sex magazinos mail cím is, csuklóból töröltem. Nem tudom, hogy ezek az automaták hogy találnak rá a fórumra.... :death:

Talán nem kéne annyi videót letöltögetni az ilyen oldalakról :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerű, felkerülnek a szerver gépre a spamak, cookie-k és azok ott már mindent megtalálnak, ami szükséges nekik. Vagy valamelyik helyi felhasználó gépén keresztül terjednek ide a felhasználók tudta nélkül, ugyan ilyen eljárásban. Mint mikor egy ilyen szar a gépről leszedi az outlook címjegyzékét és automatice vírust vagy kéretlen reklámokat küld szét azok alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hello!

 

Lenne 1 olyan kérdésem, hogy a Youtube videokat közvetlenül be lehet-e illeszteni a fórumba (nem link van hanem a video maga megjelenik a forumban és csak el kell indítani) ?

 

Bocs ha esetleg marhaságot kérdeztem volna!!!!! :death::evil:

Ez engem is érdekel, és ha lehet, akkor hogyan, mert nem nézne ki rosszul. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne 1 olyan kérdésem, hogy a Youtube videokat közvetlenül be lehet-e illeszteni a fórumba (nem link van hanem a video maga megjelenik a forumban és csak el kell indítani) ?

Megnézem mit tehetek az ügyben.

 

EDIT: talán megoldható.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval:

Benne lennétek-e ha nyitnánk egy olyan topicot, amiben valaki képeket esetleg filmidézeteket rakna be, és a többieknek ki kéne találni hogy miből is van. Aztán persze ő rakna újat. Sztem egész jól elszórakoznánk vele, hiszen mindannyian egy rakás filmet nézünk úgy veszem észre. :D

Szeritem jó ötlet lenne. Szerintetek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval:

Benne lennétek-e ha nyitnánk egy olyan topicot, amiben valaki képeket esetleg filmidézeteket rakna be, és a többieknek ki kéne találni hogy miből is van. Aztán persze ő rakna újat. Sztem egész jól elszórakoznánk vele, hiszen mindannyian egy rakás filmet nézünk úgy veszem észre. :D

Szeritem jó ötlet lenne. Szerintetek? :)

Érdekes, régebben én is gondolkodtam ezen.Én benne lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lenne rossz megcsinálni. Megnéztem, hogy Hosszúpuskáéknál milyen de nekem nem igazán tiszta hogy mi folyik ott.

Ott csak képeket tesznek. Ha nem vágják elsőre, akkor tesznek még képet.

És utána az tesz aki kitalálta.

Ha valaki tud valami frappáns topic nevet, szóljon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmkvízhez nem kellene valami fix időpontot kitalálni minden napra hogy ne legyen ilyen szétszórt?

Úgy értem ha valaki berakja a feladványt aztán eltünik, és valaki tippel de a válasz is késik rá és ez nem valami haladós. Főleg ha a tipp jó és a tippelő is késik valamiért.

Én legalábbis így vagyok vele.

Meg szerintem a feladványokat is össze lehetne gyűjteni előre hogy ne kelljen a helyes megfejtés után sokat várni a következőre. Feltölteni és TXT-be rakni a linkeket vagy ilyesmi.

Lehet hogy így kényelemesebb lenne de az is lehet hogy én vagyok egy kicsit türelmetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát topicja felüdítő. :) Sztem az legyen meg a saját topicja, véleményeeket meg máshova postolni, hogy ne rondítsuk el. :) Vagy ahogy a topic nyitója gondolja.

 

 

Edit: tárgytalan. :P

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.