Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Van itt pár probléma még, melyek megoldása nélkül nem teljes a fórum. Nagyon bízom benne, hogy van köztetek, aki tud segíteni! Bármely probléma megoldása nagyot dobna a fórumon.

 

1. bannerek elcsúszása - kellene egy script, ami beigazítja a cuccot minden méretnél

2. régebbi hozzászólások smiley-ai nem látszódnak az új helyen. Valahogy egy nevezőre kellene hozni őket

3. a hír rovatban megoldani, hogy a képek mellé szöveget is lehessen írni

4. spoiler gomb alkalmazása, a szürke sáv lecserélése végett

5. a hozzászólások után azonnal a legfrissebb lapra ugorjon az oldal (most csak néha működik ez, fogalmam sincs miért)

 

Kb. ezen dolgok kijavítása után mondhatnánk, hogy tökéletes kis fórumunk van. Aki tud és szeretne is segíteni, az írjon nekem legyenszíves privát üzit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes... elegáns. De ötletem sincs, hogyan lehetne megvalósítani. Legas nem tudja megoldani?

Amint látod, nem. Sok dolga van, könyörögni meg nem akarok senkinek. Azért írtam be, hátha megtudjuk csinálni mi is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kattintgatni? :D Inkább elég legyen rávinni az egeret.... nekem tetszik a jelenlegi spoilerség.

Lustaság fél egészség, de azért ez már túlzás. A példában illusztrált módszer sokkal jobb, és biztonságosabb (még csak véletlenül sem olvashatsz el semmi spoilert, mint ez esetben, ha véletlen rácsúszik az egér).

 

Körül kérdezősködöm az osztály társaim és tanáraim közül, hátha tudnak valami okosat, de azért nem ígérek semmit. Meg érdemes körülnézni a neten, hátha van hozzá tanács, vagy script.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már találkoztam ezzel a spoileres megoldással SG fórumon, és nekem nagyon tetszik, mert a mostani megoldásnál ha véletlenül rámegy valaki a szürke sávra, akaratlanul is elolvashat ezt-azt. Viszont ezen problémákban sajna nem tudok segíteni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam pár javascript-et:

 

<div style="border: 1px dashed gray; padding: 3px;"><div><button type="button" class="button" onclick="this.parentNode.parentNode.childNodes[1].style.display = ''; this.parentNode.style.display = 'none';" title="Click to show the spoiler.">Show Spoiler</button></div><div id="spoiler" style="display: none;">{content}</div></div>

 

 

 

<div onClick="toggleview('{option}')" style="font-weight: bold; cursor: pointer; border: 1px dotted black; background: #E4EAF2;"><u>{option}</u></div><div id="{option}" style="display:none; border: 1px dotted black; background: white;">{content}</div>

 

 

 

<div style="margin: 5px 20px 20px;">

<div class="smallfont" style="margin-bottom:2px"><b>Spoiler</b> - <i>{option}</i>: <input type="button" value="Show" style="width:45px;font-size:10px;margin:0px;padding:0px;" onClick="if (this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display != '') { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = ''; this.innerText = ''; this.value = 'Hide'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerText = ''; this.value = 'Show'; }">

</div>

<div class="alt2" style="margin: 0px; padding: 6px; border: 1px inset;">

<div style="display: none;">

{content}

</div>

</div>

</div>

 

 

 

<div style="padding:4px;border:1px dotted black">

<script type="text/javascript">

if(!spoilerid) var spoilerid=1; else spoilerid++; mytagid = spoilerid;

document.write("<a onclick='toggleview("+'"'+mytagid+'_closed'+'"'+"); return false;' style='font-size:10px;text-decoration:none;font-style:normal;font-weight:bold;color:#8394B2'>

- Click here to show/hide the message.</a><div id='"+mytagid+"_closed' style='display:none'>");

</script>

{content}

<script type="text/javascript">document.write("</div>"); document.close(); </script>

</div>

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hírek csak nálam húznak szét?

 

Amikor bekattintom a swsaga.hu-t, ugye megjelenik a legfölső hír... és cirka a monitorom szélességének a másfélszerese. Pont jó ahhoz, hogy kényelmetlen legyen olvasni.

1280x1024 pixelre vok beállítva, és Explorer...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha zavarnak a hírek a nyitáskor akkor miután a fórumra kattintasz mentsd el a linkjét és lépj be azzal. Én is úgy szoktam mert jobban szerettem mikor egyből a fórum jelent meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.