Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Értem én, de ha ő nem tette meg, hogy végigolvasson pár hozzászólást, leszűrje, hogy ez milyen topik, és hogy pl. lehet-e gond nélkül káromkodni, akkor én miért alkalmazkodjak az ő törékeny lelkivilágához? :o

Ha most csak Ody reakciót nézzem, akkor abba bele lehet néha napján őrülni :D Én mondom őt kiismerni lehetetlenség :o ( Bocs Ody de ha egyszer tökéletes példa vagy :P:o:roll: )

Van amúgy Donát egy jó mondat erre, amit kérdezzel és vagy elfogadod vagy nem: Mert te okosabb vagy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor eszerint is cselekedj lécci máskor és tudd megkülönböztetni hogy valaki valami ellen vagy valaki ellen szól. És tiszteld annyival a többieket, hogy nem szolsz bele abba hogy hogy hogyan és miképp érvelnek. A stilusához mindenkinek joga van. Bár részemről zárolva, de ha erre reagálni szeretnél akkor azt vagy PM-ben vagy a Vélemények és Javaslatokban vagy inkább az Egyéb fontosban tedd meg. És adjuk át a helyet az ON-nak.

Ezt az első mondatodat én is javasolni szeretném mindazoknak akik kifordítják a szavaimat.

Én részemről a tisztelet megvan, kivéve ha alpári valakinek a stílusa. Azt valahogy nem csípem. Van egy másik változat is, de azt már tisztáztuk az új-régi tag első kapcsolatánál.

Ennyi voltam én is ebben a témában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is a TCW a ludas. Legalábbis abból kiindulva, hogy a leggyatrább év 2007 volt, amikor az ep3 már kifutott, a TCW mozi meg még sehol sem volt. 2008-ban meg megérkezett a TCW és máris megugrott felfelé a számláló. És az csak egy mozi volt, most meg van egy komplett sorozat. Mi lesz itt, ha elindul az élőszereplős? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
Azt miért csinálja hogy be kell jelentkeznem minden egyes alkalommal? Nevet, jelszót megjegyezte de még azt is, hogy az automatikus bejelentkezés be van pipálva.....

Ha lelépsz az oldalról, utána be kell lépni megint. Csak a nevedet és a jelszavad fogja tárolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is minden nap be kell lépnem. Ha kikapcsolom a böngészőt úgy veszi, hogy kiléptem.

De nálam semmi gond, fent megnyomom a kulcsot és bent is vagyok.

Krande: Használj, Operát azzal 1xűbb belépni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.