Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most nézem a postaládámat, és látom, hogy a felirathusok elküldték a a feliratot. Ez csak azért fura, mert a szokásos oldalon nem találtam, viszont a feliraton az áll, hogy ők csinálták. :hmm:

Akkor van Isten. :) Az addic7ed meg elmehet a..... Ráadásul már olasz felirat is van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is köszi, szokás szerint! :)

 

Bár szerintem mégis csak holnap fogom megnézni az új részt (addigra elvileg lesz Web-DL-hez időzítve is) a múltheti és a heti Chuck-kal együtt. Eléggé lezsibbadt mára az agyam, Krell végének pedig minden percét ki szeretném élvezni. :evil:

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is köszi, szokás szerint! :)

 

Bár szerintem mégis csak holnap fogom megnézni az új részt (addigra elvileg lesz Web-DL-hez időzítve is) a múltheti és a heti Chuck-kal együtt. Eléggé lezsibbadt mára az agyam, Krell végének pedig minden percét ki szeretném élvezni. :evil:

Döbbenetes rész Sky! A TCW eddigi legjobb szála. Hihetetlen volt! De ha tudsz várni holnapig, akkor maximális respect. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Döbbenetes rész Sky! A TCW eddigi legjobb szála. Hihetetlen volt! De ha tudsz várni holnapig, akkor maximális respect. :D

Hát, nem könnyíted meg a dolgom, ez tény. :D

Tényleg nagyon kíváncsi vagyok, mi történhetett ebben a 22 percben. Lehet, csak megnézem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek nagyon szívesen! :)

 

 

A felirat "fantasztikusságához" gondolom hozzájárul a rész nem túl alacsony színvonala, de köszönöm szépen!

"Én csak a munkámat végzem" :D

Tényleg nagyon jó, de ez mindig jellemző. :) Mi lenne velünk ilyen jó fordítók nélkül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, van egy rossz hírem. A mai nap ne nagyon számítsatok feliratra, mert az iskolai szalagavatón az én évfolyamomnak kell segédkeznie a szervezésben, vagyis fél 3-tól estig ott kell lennem.

Úgyhogy a feliratot úgy kb holnap délre várjátok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, van egy rossz hírem. A mai nap ne nagyon számítsatok feliratra, mert az iskolai szalagavatón az én évfolyamomnak kell segédkeznie a szervezésben, vagyis fél 3-tól estig ott kell lennem.

Úgyhogy a feliratot úgy kb holnap délre várjátok.

 

Egyszerű a dolog. Nem mész el :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, van egy rossz hírem. A mai nap ne nagyon számítsatok feliratra, mert az iskolai szalagavatón az én évfolyamomnak kell segédkeznie a szervezésben, vagyis fél 3-tól estig ott kell lennem.

Úgyhogy a feliratot úgy kb holnap délre várjátok.

 

 

Ej-ej, iskola ide-oda, meg kóter meg stb...

Nőjetek már fel!

De fiatalok vagytok! :lol::lol::lol:

 

Semmi gáz amúgy, jó hogy azt is leírod, ha nem lesz, mert akkor már 7-kor lekapcsolom a gépet, mert igen, e miatt szokott 9-ig menni ezen a napon.

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.