Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

NA! Lassan, de biztosan megérkezett. A mozifilm már két hete itt van, de csak hétfőn tudtam átvenni, ma meg megérkezett az első öt évad is. Kár, hogy másfél óra múlva megyek Pestre, és csak hétfőn este jövök haza, aztán meg meló, így legközelebb is csak jövő hét szerdán merülhetek el benne. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...

Te Ody, neked is el lettek rontva a második évad borítójának belsején az évadcímek és leírások? Tegnap vettem észre, hogy aszerint a haradik diszken a The Zillo Beastet cím szerint a The Mandalore Plot követi, de a leírás a The Zillo Beast Strikes Backé. Aztán jön a Voyage of Temptation, immár annak a résznek a leírásával, aztán újra helyes leírásokkal ezekkel zárul a lista: Death Trap és Lethal Trackdown - viszont sehol az R2 Come Home.

Megjegyzem a második lemez leírásában is ott van a The Mandalore Plot (jó leírással) és a Voyage of Temptation (ugyanazzal a leírással, mint a harmadik lemezen), ami mondjuk ez esetben nem csoda, hiszen ezen a lemezen van mindkét rész.

Az már csak külön bónusz, hogy a Legacy of Terror leírása szerint Obi-Wan és Ki-Adi-Mundi néz szembe a zombigeókkal. Az én verziómban Obi-Wan, Anakin és Luminara van, Ki-Adi nem jön el a hajóról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te már a második generációsat vetted. Én meg akkor amikor megjelent. :) Ami ugye full extrás volt, kis könyvvel meg minden. Lehet, hogy a Te kiadásod gyári hibás. :( Viszont ha csak egyedi hibáról van szó akkor sokat ér. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Google-vel nézegettem, de sehol sem találtam hasonló panaszokat. Mondjuk nem, mintha számítana, amíg a filmek jók. Most sem tudom, miért kezdtem el olvasgatni a tartalmakat, valahogy a kezemben maradt a tok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Szevasztok!

 

Azért írok ide, mert szeretnék találni egy olyan bevállalós releaser-t, aki megcsinálná a klónok háborúja mind a 6 évadát úgy, hogy az egységes legyen, magyar szinkronnal.

Mivel nálunk nem akarják kiadni.... tudom, hogy sok oldalon fent vannak, de nem ugyanattól az embertől van mind, némelyiknek más a képaránya stb.

Amit én keresek: képarány 1920x1080 FullHD, hangsáv magyar szinkron, formátum MKV.

Nekem elég lenne, ha csak magyar szinkron lenne rajta, angol nem, de a magyar szinkron úgy, hogy a minőségük egységes legyen, ne legyen benne sercegés, hangerő ugyanaz, és ne legyen hibás a hangfájl (hozzáteszem ezt már megcsinálták egy híres torrent oldalon, viszont az emberkétől van fent kb 1 vagy 2 évad nem az összes, és nem ír vissza)
Plusz ami a nagyobb meló lenne, hogy a BluRay változat hosszabb, mint a TV-s megjelenés, ezért vannak benne kisebb angol bevágások (az 1. és 2. évadra jellemző inkább és olyan húú de sok nincs is), ezekre kéne a már meglévő szinkronból összevagdalni a szinkront, hogy az is szinkronos legyen (bőven jó lenne nekem olyan is ezekre a jelenetekre, hogy nagyjából passzoljon a jelentés)

 

Ha valaki érez magában affinitást, hogy így ebben a formában, egységesen elkészítse, és végre nekünk magyaroknak is legyen úgymond egy "hivatalos" magyar verziónk, akkor írjon ide a fórumra.

Ami fontos, hogy természetesen nem ingyen kérném, ezért hajlandó lennék évadonként fizetni is az illetőnek, szóval pénzes projekt!!!

Előre is köszi a válaszokat, remélem elkészül végre egy ilyen verzió, mert ez nagyon régi álmom, én sajna nem értek hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy bizonyos "magos" oldalon fent vannak az évadok 1080p-ben külön-külön, és mivel ezeknél a kép a hivatalos amerikai lemezről származik, meg kellene hogy egyezzenek a képarányok.

 

Szerk.: Ok, az 5. évad csak WebRip van fent, de az is full HD, így a minőségben van egy minimális eltérés

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, ByRoT írta:

Még várom az elérhetőségét albundynak :)

Hát ha a jobb felső kereső sávban kiválasztod, hogy a felhasználók között keressen és beírod a, hogy "albundy", akkor rögtön kidobja ;)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem egyforma a képarány évadonként. De lehetnek itt egyéb apróságok is amikre figyelni kell.

Pl. Szinkronban az egyik rabszolgás résznél mikor egy szörnyet kell kidobni a raktérből, azelső relase-ek hanghibásak voltak.

Nem tudom, hogy a legtöbbeteknek hogy van meg. Nekem Al-től és jól. Szintén volt probléma a Brothers c epizóddal, ahol magyarul megvágták a részt és egy két mondat korábban nem volt meg Savage és a teknős pilótája közt, de ebből is van jó. Aztán a revenge ből kivágták magyarul a gyrekekek lemészárlására utaló képsorokat itthon. Ja és az Emminence nek és az utána lévő résznek van vágatlan változata, de az szinkronban nem jelentett változást. Viszont a rendezőiek 2.35:1, míg az évad többi része 1.85:1 1080 p ben,ha jól tévedek..Ráadás az említett első évad, ami tele van rendezőivel. Megfejelve azzal, hogy az ncore on az  1080p s verzióban, a rising malevolence en is az Ambush szinkronja van, a rising hangja, meg külön leszedendő és mkv toolnix-szel osszerakandó! 

Szóval vigyázz mit kívánsz, mert van baj nem kicsi! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, ByRoT írta:

Köszi a választ, de nem igen találom a profilját vagy az elérhetőségét :/

PM-ben eltudnád küldeni? Köszi :)

Amúgy titeket nem mozgatna egy ilyen egységes verzió? :D

Látom közben megtaláltad. :)

 

Nekem megvan mindegyik évad gyári BD lemezen, és mivel a szinkron hidegen hagy nekem teljesen jó úgy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.