Ugrás a kommentre

Qimir


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Jó látni mennyire bejött a népeknek Sith Qimir. Bevallom én se számítottam ennyire cool karakterre. Nem igazán tudtam róla elképzelni milyen lenne Sith-ként, aztán megmutatta. Magas helyen lesz a mozgóképes Sith-ek rangsorában. Akár még ikonikus karakter is válhat belőle. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg, ha a Sith neve is kiderül.

Spoiler

Snoke. :lol:

 

Már ha lesz Sith neve, mert ugye nem mindegyik Sith viselt Darth családnevet. Exim Panshard, Exar Kun, Naga Sadow, Ulic Qel-Droma. Szóval, ha tényleg nincs hagyományos Sith neve, az sem lenne fura.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne egy név viselésének logikát követnie? Ez nem a Vulcan, hogy minden a vas logika mentén haladjon. Ilyen alapon Dooku nem használhatta volna a Sith nevet az előtt, hogy Sith lett volna. Vagy Darth Maulnak Sith nevet kellett volna adnia Savage-nak, miután a tanítványáúl fogadta.

Arról nem is beszélve, hogy Qimir most mondta: ő nem követ szabályokat. És ez a rendje alapja. Mert a Sith-eknél eleve nincsenek igazán szabályok. Van a kettő szabálya, de láthattuk, hogy azt is megszegik olykor-olykor, és bizony megesett, hogy négy Sith is létezett egyidőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 03. 19. - 16:33, Bence1997 írta:

Qimir egy egykori csempész, aki most kereskedőként keresi kenyerét, szokatlan dolgokat szerez be és élvezi a szabadidős életét.

Azért ez milyen durva leírás. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.