Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Szerintetek mi lesz a sorsa? Összejön Luxal vagy nem? talán meghal? :cry:

Többféle befejezést megírtak már a karakter számára, legalábbis a készítők állításai szerint és ezek közül fogják majd valamelyiket kiválasztani. Lux Bonterivel való kapcsolatát valószínűleg még az idei évadban továbbszövik majd, elvégre a Heroes On Both Sidesban is voltak apró jelek, amik arra utaltak, hogy kettejük története még közel sem ért véget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek mi lesz a sorsa? Összejön Luxal vagy nem? talán meghal? :cry:

 

A 16-ik epizód címe (Friends and Enemies) elég beszédes :) Szerintem ha lesz is Lux és Ahsoka közt valami, Ahsoka megmarad a Jedi úton, és nem fog belemenni egy romantikus kapcsoltba.

Abban pedig biztos lehetsz, hogy meg fog halni. A kérdés csak az, hogy mikor :P

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 16-ik epizód címe (Friends and Enemies) elég beszédes :) Szerintem ha lesz is Lux és Ahsoka közt valami, Ahsoka megmarad a Jedi úton, és nem fog belemenni egy romantikus kapcsoltba.

Na, az igaz. Én abból indultam ki, ahogyan egymásra néztek amikor elbúcsúztak egymástól a Heroes On Both Sides végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka szerintem sem jön össze ezzel a Lux gyerekkel. Nincs benne a karakterében, hogy a szerelem miatt eldobja azt az életet, amit Jediként él. Az meg végképp nincs, hogy titokban tartsa. Ő nem Anakin. :P

 

Bár, Maul után már semmin nem lepődök meg...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ahsoka nem fog meghalni mert az túl nagy trauma lenne Anakinnak most már. Valahová el fogják tüntetni. Később még az élőszereplősnél is jól jöhet. ;)

 

Én csak azt mondtan, hogy abban az egyben biztosan lehetünk, hogy előbb-utóbb meg fog halni, még ha kilencven éves dédnagymama lesz is már :P

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tv-sorozatban én is el tudnám képzelni. Mindig is érdekelt, hogy fest a "valós" karaktermodell (valakiről nyilván mintázták). :)

 

Animált karakterek általában élőben már nem néznek ki olyan jól szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tv-sorozatban én is el tudnám képzelni. Mindig is érdekelt, hogy fest a "valós" karaktermodell (valakiről nyilván mintázták). :)

Mondom én, hogy egy rugóra jár az agyunk. :D

Engem is érdekelne. Olyasmit is olvastam, hogy Adi Galia karaktermodeljét alakították át. Lehet hogy hülyeség.

 

Egyébként pedig ne is jöjjön össze Luxal. :P Nem lenne szerencsés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tv-sorozatban én is el tudnám képzelni. Mindig is érdekelt, hogy fest a "valós" karaktermodell (valakiről nyilván mintázták). :)

 

Nem valakiről, hanem concept artokról

 

Olyasmit is olvastam, hogy Adi Galia karaktermodeljét alakították át. Lehet hogy hülyeség.

 

Még szép hogy hülyeség, hisz Ahsoka modellje már a mozifilmre kész volt míg Adi Gallia modellje csak a 2. évadra készült el

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném,hogy az élőszereplősbe belevinnék....Nem passzolna oda animált...izé.... Igaz Shaak Ti-t is jól megformálták (a fenébe,nem kellett volna beírnom google-be,hogy Shaak Ti :( ) anno és még sok másik karaktert is....De valahogy Ahsokát nem tudnám benne elképzelni :para:

 

Nem fog összejönni Lux-szal,de az a Heroes On Both Sides-os pillantása/mosolya....hát nem is tudom....

 

Azt hiszem,ha véget ér sokunk legkedvesebb karakterének története,akkor én írok majd ide egy ilyen "emléklap" szerű kommentet :(:)

Szerkesztve: - Ágki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném,hogy az élőszereplősbe belevinnék....Nem passzolna oda animált...izé.... Igaz Shaak Ti-t is jól megformálták (a fenébe,nem kellett volna beírnom google-be,hogy Shaak Ti :( ) anno és még sok másik karaktert is....De valahogy Ahsokát nem tudnám benne elképzelni :para:

Ha csak a TCW-t ismerném, Obi-Want vagy Anakint sem lenne sokkal könnyebb elképzelnem. Persze biztos furcsa lenne elsőre, de nem látom akadályát, hogy ha egyszer megvalósulna a tv-sorozat, szerepet kapjon benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még hogy ha meg is jelenne egy ilyen szerelmi szál, nem valószínű, hogy olyan erőteljesen ki fogják bontani, mint Anakin Skywalker esetében, szóval nem ilyesmikre gondoltam, Darth Sky, hogy ő majd eldobja a Jedi életét és felelősségét a szerelemért vagy titokban tartsa mindenkitől... Helyenként talán vibrálni fog a levegő és néha már nagyon közel lesznek ahhoz, hogy csókolózzanak, vagy ilyesmi, de szerintem csak ilyen nagyon rövid távlatú dologról lehet szó. Vagy tényleg csak szigorúan barátok lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még hogy ha meg is jelenne egy ilyen szerelmi szál, nem valószínű, hogy olyan erőteljesen ki fogják bontani, mint Anakin Skywalker esetében, szóval nem ilyesmikre gondoltam, Darth Sky, hogy ő majd eldobja a Jedi életét és felelősségét a szerelemért vagy titokban tartsa mindenkitől... Helyenként talán vibrálni fog a levegő és néha már nagyon közel lesznek ahhoz, hogy csókolózzanak, vagy ilyesmi, de szerintem csak ilyen nagyon rövid távlatú dologról lehet szó. Vagy tényleg csak szigorúan barátok lesznek.

Szerintem több lesz itt mint barátság. Eleve, hogy ők ketten együtt vannak az már tiltott. Biztos közben már történt előrelépés a kapcsolatukban csak nem láttuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem több lesz itt mint barátság. Eleve, hogy ők ketten együtt vannak az már tiltott. Biztos közben már történt előrelépés a kapcsolatukban csak nem láttuk.

Meg hát a sorozatban ha egyszer burkoltan utalnak valamire, akkor azt komolyan kell venni. Példának okáért, mindenki gyanakodott Almecre a The Mandalore Plotban és erre mi lett? A következő évadban ő lett a korrupciós összeesküvés kiagyalója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell ekkora jelentőséget tulajdonítani egy-egy apróságnak. Azzal, hogy Lux megjegyezte, hogy nem rossz, amit lát, illetve az, hogy Ahsoka a szokásosnál kicsit tovább összenézett a gyerekkel az epizód végén csak jelek (bár ez utóbbi még nem is annyira szerelmi előjel töltetű). Kiskapuk arra az esetre, ha a készítők a 9 befejezés közül a szerelmi szálat szánnák a karakternek. Ez még nem garantálja (legalábbis az én szememben nem), hogy lesz köztük valami. A már említett epizódcím is ezt látszik megerősíteni. Persze majd meglátjuk mi lesz, de ha nem a romantikus kapcsolat lesz kettejük számára a befejezés, akkor nem sok értelmét látom egy esetleges "több, mint barátság" dolognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem több lesz itt mint barátság. Eleve, hogy ők ketten együtt vannak az már tiltott. Biztos közben már történt előrelépés a kapcsolatukban csak nem láttuk.

 

Meg hát a sorozatban ha egyszer burkoltan utalnak valamire, akkor azt komolyan kell venni. Példának okáért, mindenki gyanakodott Almecre a The Mandalore Plotban és erre mi lett? A következő évadban ő lett a korrupciós összeesküvés kiagyalója.

Én is így gondolom. Ahsoka túl értékes szereplő ahhoz, hogy ne csapjanak le ilyen feldobott labdákat, pláne a leszűrhető tanulságok fényében. A lehetőség, hogy párhuzamot vonjanak vele és Anakinnal, nagy csábítás. :) Mellesleg nekem is tetszene egy ilyen mellékszál, ha nem viszik túlzásba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell ekkora jelentőséget tulajdonítani egy-egy apróságnak. Azzal, hogy Lux megjegyezte, hogy nem rossz, amit lát, illetve az, hogy Ahsoka a szokásosnál kicsit tovább összenézett a gyerekkel az epizód végén csak jelek (bár ez utóbbi még nem is annyira szerelmi előjel töltetű). Kiskapuk arra az esetre, ha a készítők a 9 befejezés közül a szerelmi szálat szánnák a karakternek. Ez még nem garantálja (legalábbis az én szememben nem), hogy lesz köztük valami. A már említett epizódcím is ezt látszik megerősíteni. Persze majd meglátjuk mi lesz, de ha nem a romantikus kapcsolat lesz kettejük számára a befejezés, akkor nem sok értelmét látom egy esetleges "több, mint barátság" dolognak.

Hát, mindenesetre most már nem kell sokat várnunk arra, hogy kiderüljön az igazság, bár előbb még el kell szökniük Kadavóról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megint mi rosszindulatút mondtam?

Csak felettébb érdekes volt, hogy Sky koma ennyire ellenzi Ahso és Lux kapcsolatát.

Erről beszélek. Szálljál már le a témáról, mert már tele van a t**öm azzal, hogy Sky minden Ahsokával kapcsolatos megnyilvánulására szerelmi vallomást próbálsz kikényszeríteni szerencsétlenből. Szállj már le róla. Sőt, ha lehet az egész fórumról. Még egy épkézláb megnyilvánulásod nem volt ebben a fórumban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről beszélek. Szálljál már le a témáról, mert már tele van a t**öm azzal, hogy Sky minden Ahsokával kapcsolatos megnyilvánulására szerelmi vallomást próbálsz kikényszeríteni szerencsétlenből. Szállj már le róla. Sőt, ha lehet az egész fórumról. Még egy épkézláb megnyilvánulásod nem volt ebben a fórumban.

Kéretik nem OFF-olni, jó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben, szerintem is hagyni kellene ezt a témát. Jó lenne ha túllépnél végre rajta és valóban érdemben szólnál hozzá az Ahsoka topikhoz.

Senki sem emelné fel veled szemben a hangját, ha nem provokálnád ki! Próbálj odafigyelni erre!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.