Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Örülök, ha nektek is bejön. :) Részemről eddig ez az első minőségi videó a témában, amit találtam. A zene nekem is tetszik, mert egyrészt nem egy szokványos SW-betét, másrészt nem is fájdalmasan SW-idegen, vagyis pont jó.

 

A jövője tényleg érdekes, de amiatt nem aggódnék, hogy Anakin szárnyai alatt nem láthatja meg, mivel sokáig már nem lesz a padawanja. A nagy kérdés, hogy a Rendben marad-e? Mert ha nem, akár borítékolom is nektek a sorsát. Kár, hogy még egy ideig még nem tudhatunk biztosat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a következő évadban már egyértelműen megtudjuk, hogy a Lux-dolog csak egy próbatétel-e számára, vagy a jövő, ami egyben a TCW-s sorsa is lesz.

 

Sajnálom, hogy nem ezzel a szállal nyit az évad, persze megértem, hogy vannak, akiket a tesók ténykedése jobban foglalkoztat. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a következő évadban már egyértelműen megtudjuk, hogy a Lux-dolog csak egy próbatétel-e számára, vagy a jövő, ami egyben a TCW-s sorsa is lesz.

 

Sajnálom, hogy nem ezzel a szállal nyit az évad, persze megértem, hogy vannak, akiket a tesók ténykedése jobban foglalkoztat. :)

 

Van szükség egyáltalán spoiler fülre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, h a videó készítője direkt csinálta-e, vagy nem, de az utolsó jelenet az volt, h Ahsoka fölébred, mint sötét Jedi a Mortison. Mi van ha tényleg átáll a sötét oldalra valahogy? Elvégre Ahsoka sokban hasonlít Anakinra (főleg a személyisége), lehet, h ugyanaz lesz a végzetük? Megoldható lenne, és szerintem úgy, h gonoszt csinálnak belőle, sokkal egyszerűbben ki tudnák irtani a sorozatból.

 

Bár ezt nem tartom túl valószínűnek (és sajnálnám is, ha így végezné), de ki tudja? Sok váratlan dolog történt már a TCW-ben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka akkor áll a sötét oldalra, amikor Sidious a világosra. :P

Az eddigiek alapján nem vallana rá, még akkor sem ha egy olyan ember tanítványa, aki ott végzi. A Mortis-on a Fiú befolyásolta/fertőzte meg, így érvelési alapnak gyenge. :) De ettől függetlenül remélem, szembesül a sötét oldallal, akár az 5. évadban (a már említett eset kapcsán) és ez lesz az a bizonyos nehéz döntés, ami örökre megváltoztatja őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a Mortissal érveltem :D, de ettől függetlenül igazad van, én sem tartom valószínűnek. Azért vetettem föl ezt a lehetőséget, mert fölöttébb érdekesnek találtam, és mert talán annyira nem is valószínűtlenebb, mint a többi eshetőség. De néhány hónap múlva kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, h a videó készítője direkt csinálta-e, vagy nem, de az utolsó jelenet az volt, h Ahsoka fölébred, mint sötét Jedi a Mortison. Mi van ha tényleg átáll a sötét oldalra valahogy? Elvégre Ahsoka sokban hasonlít Anakinra (főleg a személyisége), lehet, h ugyanaz lesz a végzetük? Megoldható lenne, és szerintem úgy, h gonoszt csinálnak belőle, sokkal egyszerűbben ki tudnák irtani a sorozatból.

 

Bár ezt nem tartom túl valószínűnek (és sajnálnám is, ha így végezné), de ki tudja? Sok váratlan dolog történt már a TCW-ben...

Én el tudnám képzelni. Ahsoka a sötét oldalon köt ki, és Anakinnak kell majd végeznie majd vele :cry::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Én remélem, hogy nem sötét oldalas "megoldást" kap Ahsoka karaktere, bár kétségtelen, hogy abból komoly drámát lehetni kanyarítani, de a sötét oldalra való áttérés szemléltetésére Anakin éppen elég volt, szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz, Ahsoka már csak azért sem valószínű, hogy a Rend tagja marad az Ep3-ra, mert jelenleg ő az 501-esek parancsnoka, Rex pedig a századosa. Vagyis ennek a felállásnak Vader-Appo-ra kell változnia az Ep3-ra, ami nem sok másra enged következtetni, mint arra, hogy Ahsoka és Rex valamilyen úton elhagyják a Köztársaságot.

Ez pedig passzol is ahhoz, hogy együtt fogják megélni a sorsukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így nem teljesen helyes. Rex csak egy százados (a Torrent századé ami amúgy az 501-ekhez tartozik) amíg Appo egy tábornok (lesz) (az egész 501-esé), és ugyanez van Ahsokával: ő csak egy parancsnok (ő is a Torrent századé) amíg Anakin már az 501-esek főmuftija (de valamiért hanyagolja a saját légióját - leszámítva a Torrentet - és inkább mindig Obival és a 212-esekkel lófrál) tehát nem szükséges a váltás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így nem teljesen helyes. Rex csak egy százados (a Torrent századé ami amúgy az 501-ekhez tartozik) amíg Appo egy tábornok (lesz) (az egész 501-esé), és ugyanez van Ahsokával: ő csak egy parancsnok (ő is a Torrent századé) amíg Anakin már az 501-esek főmuftija (de valamiért hanyagolja a saját légióját - leszámítva a Torrentet - és inkább mindig Obival és a 212-esekkel lófrál) tehát nem szükséges a váltás

Anakin konkrétan kimondta a Darness on Umbara-ban, hogy Rex az ő másodparancsnoka, azaz 501-esek klónparancsnoka, amit az egész sztori-szál is megerősít. Szerintem csak azért százados a rangja, mert Ahsoka a parancsnok Anakin csapatainál.

 

Egyébként Appo sem tábornok RotS-ben, hanem parancsnok, mint Cody.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Appo sem tábornok RotS-ben, hanem parancsnok, mint Cody.

Igen ezt elnéztem/rosszul emlékeztem, ennek ellenére ő a legmagasabb tisztségű klón az 501-ben és erre akartam kilyukadni. Rex bővean alatta van

Anakin konkrétan kimondta a Darness on Umbara-ban, hogy Rex az ő másodparancsnoka, azaz 501-esek klónparancsnoka, amit az egész sztori-szál is megerősít. Szerintem csak azért százados a rangja, mert Ahsoka a parancsnok Anakin csapatainál.

Kétlem hogy az egész 501 ott lett volna az Umbarán (bár biztosra veszem hogy nem csak a Torrent volt ott, inkább egy zászlóalj -ami kb 4 századot foglal magába). És mivel Anakin nem az a fajta tábornok aki a harctértől távol szereti irányítani az embereit, csatlakoznia kellett valamelyik századhoz, és valószínű ahhoz csatlakozott amelyiket a legjobban ismeri. És ha ez így van akkor Anakin itt (feladata szerint) nem tábornokként volt ott, hanem csak parancsnokként - ami a zászlóaljak élén szokott állni - és mivel Rexben bízott meg a legjobban őt választotta ki segítőjének, de ettől még Rex közelében sincs Appo leendő rangjának

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ahsoka sorsa

 

 

Arra gondoltam, hogy Ahsoka lejtőre kerülése indulhatna ezzel az új szállal amiben Palpatine besározza. Gondoltam ez maradhatna is így, és eltávolodna mesterétől. Egyfajta menekülő is lehetne. Érdekes belegondolni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka sorsa

 

 

Arra gondoltam, hogy Ahsoka lejtőre kerülése indulhatna ezzel az új szállal amiben Palpatine besározza. Gondoltam ez maradhatna is így, és eltávolodna mesterétől. Egyfajta menekülő is lehetne. Érdekes belegondolni.

 

 

Nem rossz ötlet.

 

 

Esetleg kizárhatják a Rendből.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.