Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Hát, ez van... :( Hátha előrántják a cilinderből az Alexandrások, az első kettőt is onnan rendeltem, most is kaphatóak.

 

Egyébként legutóbb is jól elszúrtam, amikor írtad, hogy van Kirajzás meg Túlélők keresése. Valami okból nem írtam, hogy nekem kéne, pedig biztos jobban kijöttem volna, mint az utána látott, kapott ajánlatokkal. :pfff:

Néha előfordul, hogy van az Alexandrában. Nézz körül esetleg néhány másik könyvesboltban, elő szokott fordulni, hogy van egy elfeledett példány valahol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, hogy könyvtárból kikölcsönöztem. Tízezer alatt még nem láttam ezt a könyvet.

Hmmm... ha egyszer nagyon megunom a SW-könyveim és kell a zsé, akkor ilyesmi megszabadulok mindegyik könyvtől, némelyik szép summát ér (ez is megvan pl.). Ezt igazából nem gondolom komolyan, mert nem válnék meg tőlük :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hallottam, hogy a Szukits talán megpróbálja kihozni a könyveket az ünnepi könyvhétre május vége, június eleje környékére.

Ebben kételkedem, legutoljára 3 éve sikerült a könyvhétre kijönniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma újból kaptam egy olyan hírt, hogy a Szukits testvérek egyike leköltözött ide Szegedre és szervezi a webshoppal kapcsolatos dolgokat a Földvári utcában. Remélem igaz, mert akkor a megjelenések már tényleg küszöbön vannak.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma elmentem Szegeden a Földvári utcába és sikerült személyesen beszélnem a Szukits Kiadó egyik vezetőjével. Rövid volt, csak pár kérdésre kaptam választ, mert sietett. Lesz webshop és új honlap is méghozzá hamarosan. Június elején jönnek az első megjelenések.

Tehát, június elején már olvashatjuk A Kettő Szabályát.

És idén már lesznek Warcraft és Starctaft regények is. Hogy melyik és mikor, azt nem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok pozitív vélemény után úgy döntöttem, hogy megveszem Darth Bane trilógia 1. darabját. Hazafele jövet lebonyolítottam a vásárlást és épp nekifeküdtem az olvasásnak, de sajnos nem jutottam a borítónál tovább. Na majd holnap elkezdem, ha nem jön közbe semmi váratlan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Rukh-os Sith dolog érdekes.

A régi Zahn könyvekben viszont egyáltalán nics leírva a Sith szó, még akkor sem, ha Vaderre utalnak. Őt mindig sötét Jediként említi.

Remélem az Allegiance-ben már nem lesz így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bejelentették a 3. The Old Republic könyv címét, amit Drew Karpyshyn fog írni. A címe Revan lesz.

Pár infó a könyvről.

 

 

# a könyvből ki fog derülni, mi történt Revannal a KotOR eseményei után

# a könyvben feltűnik majd néhány régi ismerős (Canderous, T3-M4, Bastila Shan, az Exile), illetve olyan karakterek is, akiknek fontos szerepük lesz a TOR-ban

# nyilvánvaló okokból Revan férfi lesz és a játék light side befejezése lesz az irányadó

# a könyv ideje a KotOR első részének végétől indul és körülbelül 5 évet ölel fel, de annak ellenére, hogy 300 évvel a TOR ideje előtt fog játszódni, az események nagy hatással lesznek a játék világára

# részletes képet és hátteret kapunk majd az Uralkodóról, a TOR idejének Birodalmáról (ami teljesen más, mint a filmekből ismert), illetve több kulcsfontosságú flashpointról is a játékban

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma bejelentették a 3. The Old Republic könyv címét, amit Drew Karpyshyn fog írni. A címe Revan lesz.

Pár infó a könyvről.

 

 

# a könyvből ki fog derülni, mi történt Revannal a KotOR eseményei után

# a könyvben feltűnik majd néhány régi ismerős (Canderous, T3-M4, Bastila Shan, az Exile), illetve olyan karakterek is, akiknek fontos szerepük lesz a TOR-ban

# nyilvánvaló okokból Revan férfi lesz és a játék light side befejezése lesz az irányadó

# a könyv ideje a KotOR első részének végétől indul és körülbelül 5 évet ölel fel, de annak ellenére, hogy 300 évvel a TOR ideje előtt fog játszódni, az események nagy hatással lesznek a játék világára

# részletes képet és hátteret kapunk majd az Uralkodóról, a TOR idejének Birodalmáról (ami teljesen más, mint a filmekből ismert), illetve több kulcsfontosságú flashpointról is a játékban

 

 

 

Jónak ígérkezik, Drew Bane könyveiből kiindulva ez sem lesz rosz :D

Csak sajna beletelik pár évbe mire itthon is olvashatjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak a magyar megjelenést kéne tudni, de az még jóval odébb van. Remélem ezt is hamar felvásárolja a Szukits, éppúgy, mint a Deceived-nél tette.

 

A fordító most fejezi be a Gonosz dinasztiát, aztán az Én, a Jedit fordítja. Eddig Warhammer-es regényeket is kellett fordítania, ami belassította, de mostani információim szerint 2 újabb Warhammer regényt már mással fordítottak, ami azt jelenti, hogy ő gyorsabban fog haladni SW könyvekkel. Szerintem ez azt jelenti, hogy gyorsabban akarnak majd haladni az Sw könyvek kiadásával. Talán még az Én, a Jedi kiadása is belefér idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem néztem végig az összes oldalt, ezért ha a kérdésemre már van válasz, akkor bocsánat.

 

Azt szeretném kérdezni, hogy a Star Wars könyvek milyen időintervallumban vannak? Tehát, hogy történetileg melyik könyv az első, és melyik az utolsó. Mert nekem van a gépemen elég sok Star Wars könyv, ami biztosan nem sorban van. Kérlek segítsetek, ti jobban értetek hozzá.

 

Kosss előre is a választ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legkorábban játszódó könyv a Crosscurrent, legalábbis ennek egy része játszódik a legrégebben (Y.E. 5000). Van még a Lost Tribe of the Sith: Precipice, szintén Y.E. 5000-ben játszódik, és ez végig abban az időben marad (a Crosscurrent a Legacy érában is játszódik). A legkorábbi meg a Fate of the Jedi: Apocalypse, az 44 évvel játszódik a yavini csata után.

 

Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy a magyarul megjelent könyvek érdekelnek. Akkor viszont időrendben az első a Darth Bane: A pusztítás útja (Darth Bane: Path of Destruction), 1000 évvel a yavini csata előtt, az utolsó pedig az Ifjú Jedi lovagok: Ostrom alatt (Young Jedi Knights 6: Jedi Under Siege), 23 évvel a yavini csata után.

 

Megjegyzem, a magyarban nem vagyok biztos, mert egy ideje nem vagyok képben, mi jelent már meg és mi nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen kosss a választ! Most olvastam ki az EP III. részét, és egyszerűen dühös vagyok, hogy csak gépen van pár könyv, és nem a könyves polcomon. Azt hiszem erről a közeljövőben gondoskodnom kell! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szukits megjelenések:

Június 8: Dan Abnett és Mike Lee: A démon átka (Warhammer, Sötétpenge Malus 1) 3300Ft

Június 15: Nathan Archer: Betondzsungel (Predator, 2. kiadás) 2590Ft,

Június 22: Dan Abnett: Végső parancs (Warhamer40000, Gaunt 9) 2790Ft

Június 29: Drew Karpyshyn: A Kettő Szabálya (Star Wars, Darth Bane, 2) 2690Ft

Július 6.: Dan Abnett és Mike Lee: Vérvihar (Warhammer, Sötétpenge Malus 2) 3300Ft

Július 13: David Bishoff: A királynő nevében (Aliens, 2. kiadás) 2590 Ft

Július 20: Ian Watson: Inkvizítor (Warhammer40000, 2. kiadás) 2690 Ft

Július 27: Timothy Zahn: A múlt kísértete (Star Wars, Thrawn keze 1, 2.kiadás) 2890 Ft.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.