Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Zahn-t nemrég interjúvolták meg a Scoundrels kapcsán.

Hát, ha Zahn megírná ezeket a könyveket, és esetleg még itthon is kijönnének (persze nyilván csak a nagyon távoli jövőben) annak örülnék, nekem mind érdekesnek hangzik így elsőre, ráadásul, mivel nem EP6 utániak, így nem nagyon ütköznének az új filmekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagy te ebben? :evil:

Szerintem így van. Tudom, hogy nagy TZ rajongó vagy, de a Kirajzás után őket emelném ki, mint jó karakterek. Pallaeonról A Birodalom Örököseiben olvastam és ő is tetszett. Karrde még egész jó, meg talán Mara. Azonban még mindig tartom magam annál az állításomnál, hogy TZ a nem általa kreált karaktereket nem tudja jól leírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azonban még mindig tartom magam annál az állításomnál, hogy TZ a nem általa kreált karaktereket nem tudja jól leírni.

Nem értek egyet veled, szerintem Luke és Han karakterét is nagyon jól vissza tudta adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek ki lenne a megfelelő író az EP7 regényváltozatához?

 

Ez a film hangvételétől is függ, hogy egy alapvetően mesésebb, kalandosabb, vagy esetleg egy komorabb cselekményt képzelnek el, hiszen nem minden fajta történet áll minden írónak ugyanolyan jól. Lehet, hogy az új mozis éra új regényszerzőket is hoz magával, nem csak filmregények, de EU szintjén is.

A favoritjaim közül Stover írt már filmregényt, így szerintem őt kizárhatjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem. Szerintem ez a The Last Jediben történik meg. Nem jelenne meg, ha Reaves továbbra is Piellt nevezné meg Pavan mesterének.

Valószínűleg vagy másik nevet fog említeni, amikor Jax halott mesterére utal, vagy nem utal rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Paul S. Kemp: Árulás. Ez kiváló lett. Talán a legjobb, amit valaha olvastam. Egy részes, önállóan olvasható.

Revan: szintén egy részes. Nagyon jó könyv, de főleg azoknak ajánlom, akik annak idején játszottak a Knights of the Old Republic játékokkal.

Halálcsillag. Szintén kitűnő, nagyon jól ötvözi a prequel-t és a klasszikus trilógia elemeit.

Darth Bane trilógia. Érdemes elkezdeni A pusztítás útjával. Nagyon jó az egész trilógia.

Luke Skywalker és a Mindor árnyai: talán a legjobb Jedi visszatér utáni könyv egyike. Stover egy nagyon eredeti sztorit hozott ki a látszólag unalmas koncepcióból.

Yoda: Sötét találkozó. Ez is elég jó lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyarul nemrég megjelent Sw könyvek közül melyiket ajánljátok? A régieket olvastam, de most Láttam olyanokat mint a Hcs, Darth Revan, Kettő Szabálya... mindenképp olyat írjatok, ami egy részes vagy egy sorozatnak az első része.

 

 

Nekem a Végzetes szövetség és az Árulás a kedvencem... de nagyon jó lett a Halálcsillag és a Revan is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem akkor tavaszi szünet lesz (legalábbis elméletileg).

 

A Republic Commando-t is nagyon várom. Már hosszú évek óta szeretném azt a sorozatot olvasni.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.