Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Végére értem a Bane-könyvnek. Bane útjának bemutatás nagyon tetszett, ellenben a Sith-ekkel és az Erővel kapcsolatos pár dolog nagyon nem (pár stilisztikai eszközről nem is beszélve), szóval tetszett a könyv, de nem maradéktalanul. Attól függetlenül egy jó EU-sztori, kíváncsi vagyok a folytatásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végére értem a Bane-könyvnek. Bane útjának bemutatás nagyon tetszett, ellenben a Sith-ekkel és az Erővel kapcsolatos pár dolog nagyon nem (pár stilisztikai eszközről nem is beszélve), szóval tetszett a könyv, de nem maradéktalanul. Attól függetlenül egy jó EU-sztori, kíváncsi vagyok a folytatásra.

 

Mi nem tetszett az Erővel és a Sith-ekkel kapcsolatban? Szerintem tök jól leírta a sötét oldal lényegét.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért van, mert hazánkban sok kamugéza is írt SW könyveket...csak hogy egy példát említsek: Malcolm Webster - A Jedi hatalma (Ez egy annyira szar könyv, hogy öröm elolvasni. Már a borítója is kész gagyi, arról nem is beszélve, hogy az egészet egy délután el lehet olvasni. Egyszer el is kezdtem a fürdőkádban, olyan 5 oldalt ha bírt az agyam belőle.)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből a pack-ból van még "hamis" könyv? Nem ártana kiszűrni őket.

 

Nos, ha jól tudom A birodalmi flotta, A csillagrombolók, a Császári vér illetve Zahn három A hódítók ... című könyve nem Csillagok háborúja regény. Aztán ott van a Han Solo és a fejvadászok című. Ez az egyik Solo könyv amit magyar szerző írt. Még megjegyezném, hogy az Erőpróba és a Jedi kristály ugyanaz a regény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért van, mert hazánkban sok kamugéza is írt SW könyveket...csak hogy egy példát említsek: Malcolm Webster - A Jedi hatalma (Ez egy annyira szar könyv, hogy öröm elolvasni. Már a borítója is kész gagyi, arról nem is beszélve, hogy az egészet egy délután el lehet olvasni. Egyszer el is kezdtem a fürdőkádban, olyan 5 oldalt ha bírt az agyam belőle.)

 

Gyerek koromban olvastam, akkor még nagyon élveztem. Csak később tudtam meg, hogy hamisítvány.

 

Nos, ha jól tudom A birodalmi flotta, A csillagrombolók, a Császári vér illetve Zahn három A hódítók ... című könyve nem Csillagok háborúja regény. Aztán ott van a Han Solo és a fejvadászok című. Ez az egyik Solo könyv amit magyar szerző írt. Még megjegyezném, hogy az Erőpróba és a Jedi kristály ugyanaz a regény.

 

Az Ed Fisher és a Dale Avery által írt Han Solo könyvek magyar szerzők könyvei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég jelent meg Steven Erikson: A kaszás vihara című könyve, ami azért jó jel,mert általában az első Alexandrás megjelenés után másfél, két hónappal jönnek a Szukitsos könyvek. Reméljük most is így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deathtroopers-t és a TFU könyvet úgy tűnik kockázatos kategóriába sorolták, mert az előzményét és folytatását nem vették meg. Érdekes viszont, hogy a Kemp TOR regényt, ami még odakint sem jelent meg, már előre megvették. Úgy tűnik a TOR sikerében nagyon biztosak.

A lista szerintem bővülni fog egy idő után további TOR könyvekkel, meg a TFU 2-vel, a Red Harvesttel, és a Choices of One-nal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy a Republic Commando könyvekre továbbra is várni kell itthon. A kikerült listából ami biztosan érdekel az a Yoda - Dark Rendezvous. A Death Start majd eldöntöm a visszhangok alapján, a Bane trilógiát meg egyelőre el kéne kezdeni, hogy lássam érdemes-e befejezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Republic Commando-ba szerintem azért nem akartak belekezdeni, mert befejezetlen. És egy darabig még az is lesz.

 

De érdekes, hogy a Klónok Háborúja témát 1 könyv kivételével hanyagolják.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De érdekes, hogy a Klónok Háborúja témát 1 könyv kivételével hanyagolják.

Klónos-témából azért mostanában volt elég, jó, hogy van váltás, és más témákban is lehet végre olvasni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klónos-témából azért mostanában volt elég, jó, hogy van váltás, és más témákban is lehet végre olvasni :)

Ez igaz, viszont elvileg a TCW miatt logikusabb lenne klón háborús regényeket adni.

De nekem is jobb. Remélem az összes Ősi Időkben játszódó könyvet kiadják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.