Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Hy All sajnos a tulelok keresese nekem sincs meg enis keresem

viszint utanna erdeklodtem a DARTH BANE TRILOGIA 3 resze is reg megjelent nemetorszagban ami azt illeti egy kis forditast bar nem vagyok nyelvesz s nemetrol magyarra kicsit nehezebb mint az angolt forditani de ha szerkeszto felveszi velem a kapcsolatot egy kis prologot szivesen bekuldok meg a heten a sorozat utan meg 61 konyv jelent meg nemetul ha szintugy igeny van ra egy kis prologra heti szinten talan osze tudok hozni egyet ha van ra idom es ha belegyezik a szerkeztoseg is

 

Maradok tisztelettel hunner Munchen :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hy all ma kaptam meg a birodalom arnyai es az elhagyottak ha keresi vallaki szivesen kuldom pdf ben walakinek nincs meg a wedge jatszma a gonosz utvesztoje sotet nagyur

tovabbio szep estet

 

jah utoirat a THE FORCE UNLEASHED I-II keszul a kis prolog forditas

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hy All sajnos a tulelok keresese nekem sincs meg enis keresem

viszint utanna erdeklodtem a DARTH BANE TRILOGIA 3 resze is reg megjelent nemetorszagban ami azt illeti egy kis forditast bar nem vagyok nyelvesz s nemetrol magyarra kicsit nehezebb mint az angolt forditani de ha szerkeszto felveszi velem a kapcsolatot egy kis prologot szivesen bekuldok meg a heten a sorozat utan meg 61 konyv jelent meg nemetul ha szintugy igeny van ra egy kis prologra heti szinten talan osze tudok hozni egyet ha van ra idom es ha belegyezik a szerkeztoseg is

 

Maradok tisztelettel hunner Munchen :))

 

A Darth Bane trilógia 2. és 3. része idén megjelenik magyarul is.

 

Hy all ma kaptam meg a birodalom arnyai es az elhagyottak ha keresi vallaki szivesen kuldom pdf ben walakinek nincs meg a wedge jatszma a gonosz utvesztoje sotet nagyur

tovabbio szep estet

 

jah utoirat a THE FORCE UNLEASHED I-II keszul a kis prolog forditas

A The Foce Unleashed első könyve 2012-ben jön ki nálunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szukits megjelenések:

Június 8: Dan Abnett és Mike Lee: A démon átka (Warhammer, Sötétpenge Malus 1) 3300Ft

Június 15: Nathan Archer: Betondzsungel (Predator, 2. kiadás) 2590Ft,

Június 22: Dan Abnett: Végső parancs (Warhamer40000, Gaunt 9) 2790Ft

Június 29: Drew Karpyshyn: A Kettő Szabálya (Star Wars, Darth Bane, 2) 2690Ft

Július 6.: Dan Abnett és Mike Lee: Vérvihar (Warhammer, Sötétpenge Malus 2) 3300Ft

Július 13: David Bishoff: A királynő nevében (Aliens, 2. kiadás) 2590 Ft

Július 20: Ian Watson: Inkvizítor (Warhammer40000, 2. kiadás) 2690 Ft

Július 27: Timothy Zahn: A múlt kísértete (Star Wars, Thrawn keze 1, 2.kiadás) 2890 Ft.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De várom már! :D Pontosan mikor, vagy azt nem lehet tudni?

A gonosz dinasztia ősszel jön. A fordítása már készen van. Jelenleg a fordító Micheal A. Stackpole: I, Jedi című regényén dolgozik. Talán még ez is belefér idén, bár ez már nem biztos, elég sok könyvet akarnak kihozni idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint mar mondottam 63 konyv jelent meg a darth bane a pusztitas utja ota 2006 tol a mi azt jelenti jocskan le vagyunk othol maradva es nemertem miert pedig nagyon jo konyvek

 

2 nap alatt olvastam ki a darth bane koszonet erte Tegalov egyszeruen nem tudtam lettenni

a force unlasched I-II forditasa felkesz talan vasarnapra feltudom tenni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint mar mondottam 63 konyv jelent meg a darth bane a pusztitas utja ota 2006 tol a mi azt jelenti jocskan le vagyunk othol maradva es nemertem miert pedig nagyon jo konyvek

 

2 nap alatt olvastam ki a darth bane koszonet erte Tegalov egyszeruen nem tudtam lettenni

a force unlasched I-II forditasa felkesz talan vasarnapra feltudom tenni

Hát tényleg jócskán le vagyunk maradva. Több jogi probléma is akadályozta a könyvek folyamatos megjelenését az elmúlt 6-7 évben.

A gond az, hogy most már egy kicsit beszűkölt a piac. Most már biztos nem fog minden megjelenni magyarul, még akkor sem, ha évente 5-6 SW könyv jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tényleg jócskán le vagyunk maradva. Több jogi probléma is akadályozta a könyvek folyamatos megjelenését az elmúlt 6-7 évben.

A gond az, hogy most már egy kicsit beszűkölt a piac. Most már biztos nem fog minden megjelenni magyarul, még akkor sem, ha évente 5-6 SW könyv jön.

 

Ezen akadok ki, sok fos könyv jelenik meg hazánkban, de ami valóban érdekelné az embert, azzal egyértelmű, hogy valami baj van. R*hadjanak meg, h*lye mocskok!!! :angry: :angry: :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Revan könyv szinopszisa.

A Random House közzétette a Revan c. regény szinopszisát és megerősítette a november 15-i megjelenési dátumot.

 

 

“Valami van odakint: egy kegyetlen, pusztító gonosz készül lecsapni a Köztársaságra, hogy összezúzza azt – ha egy kiközösített, magányos jedi meg nem állítja.

 

 

 

Revan: hős, áruló, hódító, gonosztevő, megmentő. A jedi, aki elhagyta Coruscantot, hogy legyőzze a mandaloriakat – és a sötét oldal tanításaival a szívében tért vissza, hogy elpusztítsa a Köztársaságot. A Jedi Tanács visszaadta Revan életét, de a megváltás ára magas volt: emlékeit kitörölték. Csak a rémálmok maradtak – és a mély, kiirthatatlan félelem.

 

 

Mi történt a Külső Gyűrűn túl? Revan nem emlékszik tisztán, de teljesen el sem feledheti. Egy szörnyű titokba botlott, amely a Köztársaság létét fenyegeti. Mivel nincs ötlete, mi lehet az, vagy hogy állíthatná meg, könnyen elbukhat, hiszen sosem állt szemben ennél erősebb és ördögibb ellenféllel – de csak a halál tarthatja vissza attól, hogy megpróbálja.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a, nem gondoltam volna, hogy Revan kettős nemű. Megvoltam győződve, hogy férfi és kész.

Hivatalosan az, de a Knights of the Old Republicban lehetett nemet választani, és például a Republic képregényekben igyekeznek is nem konkretizálni, hogy férfi vagy nő. Az arca mindg takarva van, és olyan ruhát hord, aminek hála a teste alapján sem felismerhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam a lázadás hajnalát Crispintől. Én úgy érzem, hogy ez a trilógia leggyengébb műve. Annyira igyekezett hozzáfűzni a könyvet az EU világához, hogy végül lett belőle egy átlagos regény, míg az előzőek messze kiemelkedtek a magyarul kiadott könyvek közül. De úgy összességében a trilógia rendelkezik egy jó kis történettel. Szerintetek ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crispin könyveihez nem volt szerencsém, de valahogy sose izgatott a Han Solo téma.

A Han Solo bosszúját olvastam régen gyerekkoromban, az egész jó volt, kellemes emlékeket hagyott.

A Lázadás hajnala is elég nagy hiánycikk, legutoljára 10000-ért láttam. Az Aquila ezt elég pici példányszámban nyomta ki. Szerencsére a Szukits nem követi a példájukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy ez a két könyv is szerepel a Szukits listáján, a Thrawn-trilógia mellett kötelező daraboknak érzem a gyűjteménybe. Nekem is megvannak elektronikus formában, de azért egy "élő" könyvet olvasni mégis teljesen más érzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy ez a két könyv is szerepel a Szukits listáján, a Thrawn-trilógia mellett kötelező daraboknak érzem a gyűjteménybe. Nekem is megvannak elektronikus formában, de azért egy "élő" könyvet olvasni mégis teljesen más érzés.

 

Pontosan. Sokkal jobb úgy olvasni hogy egy fotelban ülök, vagy pl vihetem magammal a könyvet a metrón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.