Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az ősz, a tél, és a jövő év eleje is igen erős lesz nevekben. A PC rákapott: Dragon Age: Origin, Modern Warfare 2, Mass Effect 2, Aliens vs Predator 3, Aliens: Colonial Marines, Mafia 2, Wolfenstein, Rage, Doom 4, Quake 5 (igaz, ez utóbbi kettő csak akkor jön, ha a Rage-et is kiadják jövőre), Avatar, Assasin's Creed 2, Fallout 4... most csak kapásból ezek azok, amik eszembe jutottak az elkövetkezendő fél-egy évből, és érdekelnek.

 

Ennek a fele azért nem biztos, hogy megjelenik mondjuk 2010 március elött.Pl Doom 4 tuti nem, vagy a Quake 5 is kérdéses, főleg úgy hogy nem is hallottam róla, hogy készül, pedig Gamestar biztonsági másolatokat azért olvasok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Quake 5 is kérdéses, főleg úgy hogy nem is hallottam róla, hogy készül, pedig Gamestar biztonsági másolatokat azért olvasok.

Van némi előnye, ha az ember egy ideig dolgozott a Gurunak :D

Persze eme két ID játékot direkt zárójeles megjegyzéssel írtam, mert nem valószínű, hogy év elején, inkább év végén fog megjelenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon baba gyerekek! :D

 

 

Amúgy a videómegosztó állítólag ezen túl sorra fogja adni az ilyen 3D-s videókat. Az eddigiektől annyi a különbség, hogy egy menűből ki tudod választani, hogy milyen szeműveged van. :) ( javaslom közvetlenűl a youtuberól índítsátok el a videót, mert ott jelenik meg a menű a képernyő alatt. )

 

 

Jake, hallod, az Avatar gametrailer is így fog megjelenni :lol::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mikor dolgoztál ott? Úgy emlkészem Atlas is volt náluk a cd melléklet SW rovatát csinálta.

Jól emlékszel, én meg az utolsó fél évben voltam a kollégája. Én sci-fi rovatot csináltam. Aztán megszűntek a DVD-s rovatok.

 

A levror régen Brazil vezetésében tényleg hatalmas volt. Aztán jött valaki (a neve sajna nem ugrik be), ő még jól hozta a szintet. Aztán átvette egy Miguel nevű srác, na én azóta nem olvasok levrovot (az első pár meggyőzött, hogy ő már nem ér fel az elődökhöz). Mondjuk már én is kezdek kicsit kiábrándulni, és csak kevés olyan író van, akinek még szívesen olvasom a cikkeit. Az újak már vagy érdektelenül írnak, vagy olyan súlyos tévedéseket követnek el, hogy a Call of Duty: Modern Warfare 2-t átkeresztelte Modern Firearmsra...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brazil után Grillo volt a hülye vérmókusaival, majd JuliuS később Zak és azután lett Miguel :lol:

Na, jobban tudja, mint én, aki veszi a lapot. De igazad van. Én Zekre gondoltma, Grillo és JuliuS a múlt homályába veszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Ezt a játékot erősen ajánlom kipróbálásra. Nem tudom, hogy menni fog-e azon a gépen, mert így látszólag erős a grafikája, ezért lehet, hogy erős gép kell hozzá majd :lol:

A gép erős, de én viszont asszem túl öreg vagyok. :P

Viszont a posztképes változat jöhetne full 3D-s grafikával is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól láttam, hogy ez egy olyan cuccos, hogyha leteszed az asztalra a kártyát, akkor megjelenik ami azon van? :D

Milyen királyul lehetne ezzel magyar kártyázni :D

 

Vagy azt hiszem egy külföldi FHM-ben volt egy olyan kártyacsomag, amin a csajok voltak elég lenge ruhában. Na az is jó lenne egy ilyenben :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.