Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Help me! Keresek egy játékot, amivel tavaly játszottam (azt hiszem, tavaly is jelent meg) csak nem jut eszembe a címe, se a szereplők, se a kiadó, se a fejlesztő neve, ez pedig kicsit megnehezíti a kutatást. A játékban New Yorkban kell ténykedni egy kissé mutálódó fickóval. Lehet falon futni, repülni, egyre-másra mutálódni, közben a város fertőzés áldozata lesz, és egyszerre kell harcolni a mutánsokkal és a hadsereggel, egyúttal annak sem árt utána járni, hogy mi is történt velünk. Mi ennek a címe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivégeztem a Split Second-ot. :D Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy két komoly játék közé tökéletes időtöltés. :) Nem az a kimondottan végigvihetetlen kampánya van, de néha azért letöröltem a gyöngyöző homlokomat a vége felé :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Prototype?

Azaz, kösz! Odáig jól emlékeztem, hogy Pro, csak valahogy Project név volt a fejemben. :)

Az Assasin's Creed 2-ről jutott eszembe. Akaratlanul is összevetettem azt, hogy a Prototype-ban nem idegesített ennyire a falon (mellé)ugrálás. Amúgy jó ez az AC, jobban bejön, mint az első. Csak a hanggal van egy kis gondom. Ha sok ember van jelen (és még harcolnak is), olyan, mint a régi magnók, amikor húzták a szalagot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivégeztem a Split Second-ot. :D Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy két komoly játék közé tökéletes időtöltés. :) Nem az a kimondottan végigvihetetlen kampánya van, de néha azért letöröltem a gyöngyöző homlokomat a vége felé :D

 

 

Lassan leszedem azt is.

 

A prototype-ot abbahagytam nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1 talán a kedvenc játékom! (Ha lehet ilyet kimondani :D )Remélem jó lett!

Az egy valóban egy kiváló (és roppant idegtépő :lol: ) játék, én is szeretem néha elővenni. Igazi kis '60-as évekbeli maffia játék, amilyennek a Godfathernek is kellett volna lennie (bár nekem az is tetszett). Főleg a sztorija igen jó. Remélem ez a Maffia II is lesz olyan jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az első Mafiát egyszer elkezdtem de nem fejeztem be. Annál a résznél hagytam abba ahol egy manuszt kellett egy kocsi után futtatni.

 

A sima C&C nálam sem bejövős, de a Red Alert 1-gyel sokat játszottam :D
Sokáig azt hittem hogy simán Red Alert a játék címe aztán megtudtam hogy az csak alcím. :D

 

Felolvastam hangosan, erre bejött hozzám a Maffia nevű macskánk :lol:
Gondolom csalódottan vette tudomásul hogy a kaja helyett csak a tréfás kedvű gazdi várta. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... A leírásról elég sok küldetés eszembe jutott :lol:
Amiről írtam egy motel vagy nem tudom mi után lehetett. Elhagyatott környéken kellett loholni vagy furikázni a verda után. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom csalódottan vette tudomásul hogy a kaja helyett csak a tréfás kedvű gazdi várta. :D

Valahogy úgy :D

 

Amiről írtam egy motel vagy nem tudom mi után lehetett. Elhagyatott környéken kellett loholni vagy furikázni a verda után.

Én tudom melyik küldetésről beszélsz. Először én is ott hagytam abba :lol: Csak harmadik nekifutásra játszottam végig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fettel bátyó keménykedik. :D

 

 

Én tudom melyik küldetésről beszélsz. Először én is ott hagytam abba :D Csak harmadik nekifutásra játszottam végig.
Valószínű hogy én nem adok még egy esélyt neki. Nem jött be annyira hogy újra próbálkozzak vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínű hogy én nem adok még egy esélyt neki. Nem jött be annyira hogy újra próbálkozzak vele.

Pedig nagyon-nagyon jó játék! Tényleg érdemes!

 

 

A játék utolsó mondatába még máig beleborzongok :D

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínű hogy én nem adok még egy esélyt neki. Nem jött be annyira hogy újra próbálkozzak vele.

Szó se róla, én is csak nagyon sokára adtam meg neki az újabb esélyt. Egész pontosan tavaly.

 

A játék utolsó mondatába még máig beleborzongok :D

A vége az tényleg nagyon ütős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nagyon-nagyon jó játék!
Elhiszem de nem az esetem a gengszteres műfaj. Olyan témájú filmet se láttam még soha.

 

Szó se róla, én is csak nagyon sokára adtam meg neki az újabb esélyt. Egész pontosan tavaly.
Az én első próbálkozásom is jó rég volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne már november.

 

Titeket nem zavart a Mass Effectben a rengeteg duma? Komolyan 25 perc csak arról szólt, hogy valakivel találkoztam és beszélgettünk. Ok, így megiemerhető a játék világa, de nagyon lelassítja a játékot. Most a Fellegvár nevü állomáson bolyongok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igen, sőt, én azokat élvezem a legjobban (pláne a második részben, amiben megspékelték kis trükkökkel :) ).

De hát az RPG-nek ez a lényege, a sok duma. Ezért szerepjáték :) Gyanítom még nem játszottál sok játékkal ebben a kategóriában. De ebben nem is csak az akció a lényeg, hanem pont a sok beszélgetés. Így kapod a küldetéseket, így ismered meg a sztorit, élheted bele magad a szereplőd bőrébe. Pont, mintha egy filmet néznél, csak ez hosszabb és több befolyásod van a sztori alakulására. Éppen ezért, szerintem a sok szöveg miatt sokkal jobb, mint mondjuk egy FPS, amiből még a legjobb is olyan, mint egy film, csak te irányítod a főszereplőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakis Dzséjt szavait tudom idézni. De amúgy az elején én is emiatt húztam a számat többé-kevésbé. De hidd el Frenkie, a végére úgy bele fogod élni magad, hogy legszívesebben abba se hagynád :) Amúgy a küldetések után mindig menj oda a csapattagjaidhoz egy kis dumára :) Nagyon sok új infót kapsz onnan is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából én még sosem játszottam szerepjátékkal. Ez az első. Az fps-ek után kicsit furcsa. Bár némely nemrég fps-ben is már elég sok beszéd volt. Különben ennek ellénre tetszik a mass effect. De így szerintem karácsonyra végzek vele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából én még sosem játszottam szerepjátékkal. Ez az első. Az fps-ek után kicsit furcsa. Bár némely nemrég fps-ben is már elég sok beszéd volt. Különben ennek ellénre tetszik a mass effect. De így szerintem karácsonyra végzek vele. :)

Szerintem a vége felé azért fel fog gyorsulni neked is a játék. Az eleje tényleg kicsit lassú, de hát az a felvezetés, beletanulás szakasz. A Fellegvár után indul az igazi móka. És ahogy Oldi írta, a küldetések után mindig dumálj kicsit a társakkal. Egyrészt küldetést adnak - ami nem csak erre a játékra, de a második részre is hatással vannak -, másrészt, így ismerheted meg őket igazán, aminek meg rád lesznek hatásai, ha megszereted vagy megutálod őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.