Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Újabb baromság.

 

http://www.sg.hu/cikkek/76344/balhe_a_medal_of_honor_miatt

 

Amúgy megkérdezném a hölgyet, hogy ugyan miért is kéne sajnálni a fiát? Mit keresett Afganisztánban, minek ment oda? Minek állt be önként katonának? Hát így járt. Az ő döntése volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg lennék azon az oldalon is, ahol az afgán ecceri ember írtja az afgán kormányt pártfogásba vevő amcsi katonát aki őrzi a kormány vadkenderföldjeit. :D

 

Az más, viszont a tálibok egy mocsadék fanatikus civilizációt veszélyeztető népség. Addig örüljünk míg az amerikai katonák minnél többet kiírtanak belőlük, különben vége mindennek itt Európában. Persze afgán civileket ne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az egyenjogúság híve vagyok. Ideológiától, vallástól, fegyvernemtől, bőrszíntől, nemtől, kortól függetlenül bárkit agyonlövök játékokban. :D

A valóságban mondjuk Frenkie shotija felé húz a szívem :D A terrorpistákat darálják be apróléknak. De ez nem ennek a topiknak a témája! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez azért kissé elvakult kijelentés :D Manapság amúgy is divatcikk-ként dobálják a nagyok a terrorista fogalmat olyanra is, akiknek aztán semmi közük a valódi terroristákhoz. De most tény, slágertéma játékokban is feldolgozni ezt az ellentétet ami van közel-keleten és biztos unalmas lenne FPS-ben (-S) nyomulni pandementésen Szecsuánban pl :D

Mielőtt ugye még álszentnek lennék beállítva :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az egyenjogúság híve vagyok. Ideológiától, vallástól, fegyvernemtől, bőrszíntől, nemtől, kortól függetlenül bárkit agyonlövök játékokban. :D

A valóságban mondjuk Frenkie shotija felé húz a szívem :D A terrorpistákat darálják be apróléknak. De ez nem ennek a topiknak a témája! :D

 

:D :D :D :D :D A második mondatod hatalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az egyenjogúság híve vagyok. Ideológiától, vallástól, fegyvernemtől, bőrszíntől, nemtől, kortól függetlenül bárkit agyonlövök játékokban. :D
Ez nálam a legjobban akkor ütközik ki amikor a Soldier of Fortune-t nyomom. A női gonosztevőket még nagyobb hévvel irtom mint a pasikat. Előveszem a kést és halálra kaszabolom őket. :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nálam a legjobban akkor ütközik ki amikor a Soldier of Fortune-t nyomom. A női gonosztevőket még nagyobb hévvel irtom mint a pasikat. Előveszem a kést és halálra kaszabolom őket. :D :D

Az se rossz :D Én most a Left for Dead 2-vel zsibbasztom magam (mikor felcsesz a Starcraft, apropó, már a Broodwarnál járok). Nincs is jobb, mint egy halom zombi közé besétálni láncfűrésszel. Mondjuk az igazi élmény a fűnyíró lenne, egy "A bulinak vége!" felkiáltással :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az se rossz :D Én most a Left for Dead 2-vel zsibbasztom magam (mikor felcsesz a Starcraft, apropó, már a Broodwarnál járok). Nincs is jobb, mint egy halom zombi közé besétálni láncfűrésszel. Mondjuk az igazi élmény a fűnyíró lenne, egy "A bulinak vége!" felkiáltással :D

 

Ha már játszol vele, hadd kérdezzem meg, hogy lehet single-ben is nyomni, mert mintha azt olvastam hogy 4-en kell egyszerre játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már én is ;) Most épp a Protossoknál tartok, a 8. pályán, de egyszerűen nem bírom végigcsinálni. :)

Protosokkal Broodwarban 8. pálya? Hát hány pályás az a játék?

 

Ha már játszol vele, hadd kérdezzem meg, hogy lehet single-ben is nyomni, mert mintha azt olvastam hogy 4-en kell egyszerre játszani.

Nem kell, lehet egyedül is, akkor az MI irányítja a másik három tökjankót, mint az elsőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiprobáltam a Kane & Lynch 2 demoját és csak egy kérdésem van: ezt igy komolyan gondolták? A hangulat kedvéért kásásodik a kép, a fényforrásoknál ilyen csikok jelennek meg, nagy robbanásnál simán elmegy a kép és csak egy nagy sercegést hallani... olvasom, hogy mindez a hangulatot hivatott erősiteni. Marha jó. Az elözetesek jól néztek ki, de a játék egész egyszerüen borzalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rosseb enné meg aki kitalálta a Fallout 3-at! Tegnapi telepítés után, este kilenckor nekiültem folytatni a délután elkezdett küldetést. Némi császkálás, ismerkedés, beszélgetés......mondom magamnak, ez a pár perc most egyelőre elég lesz, majd legközelebb folytatom. Aha. 00.15 volt mikor én így gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiprobáltam a Kane & Lynch 2 demoját és csak egy kérdésem van: ezt igy komolyan gondolták? A hangulat kedvéért kásásodik a kép, a fényforrásoknál ilyen csikok jelennek meg, nagy robbanásnál simán elmegy a kép és csak egy nagy sercegést hallani... olvasom, hogy mindez a hangulatot hivatott erősiteni. Marha jó. Az elözetesek jól néztek ki, de a játék egész egyszerüen borzalom.

A Kane & Lynch első része is elég tré volt PC-re, bár akkor főleg az irányítással voltak gondok. Meg azzal a sok bogárral :D

 

A rosseb enné meg aki kitalálta a Fallout 3-at! Tegnapi telepítés után, este kilenckor nekiültem folytatni a délután elkezdett küldetést. Némi császkálás, ismerkedés, beszélgetés......mondom magamnak, ez a pár perc most egyelőre elég lesz, majd legközelebb folytatom. Aha. 00.15 volt mikor én így gondoltam.

Az ember lazán időutazhat azzal a játékkal a jövőbe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.