Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Örök hiba :D
Már akinek. :D

Nem vagyok egy nagy WARgame fan így nem is bánom hogy azok kimaradtak. A MoH:AA-n és a Moh:PA-n kívül mással nem is játszottam még abból a műfajból. Előbbit többször is lejátszottam de az utóbbit néhány pálya után felfüggesztettem és azóta se folytattam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tolunk ma NFS Wordot? Mikor?
Elfüstölhetünk pár abroncsot :D Először is lealázzuk Dzséjtet kvízben, aztán árokba küldünk minden amatört az NFS Worldben :D :D

 

 

Ez pedig házi feladat lesz átültetni a játékba :D

 

 

Nagyon komolyan tereli a vasat a s*gge alatt :D:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megpróbálok én is belépni.Na ez meg komplett idióta.

http://www.sg.hu/cikkek/77025/az_activisio...eto_jeleneteket

Az ilyen alakok olyan shalomot kapnának tőlem, hogy a siratófalig menekülnének. Nincs még az ilyennek tele a bukszája? Eszement h*lye.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megpróbálok én is belépni.Na ez meg komplett idióta.

http://www.sg.hu/cikkek/77025/az_activisio...eto_jeleneteket

Hát elmehet ám a jó k*rva anyjába!!! :D:):D Sőt, akkor tegyék már fizetőssé a motort, a hangokat, a párbeszédeket, a zenét is! Vegyék meg az emberek darabokban a játékot, mint egy digitális LEGO-t. :D Ez a fickó h*lye!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elmehet ám a jó k*rva anyjába!!! :):D :D Sőt, akkor tegyék már fizetőssé a motort, a hangokat, a párbeszédeket, a zenét is! Vegyék meg az emberek darabokban a játékot, mint egy digitális LEGO-t. :D Ez a fickó h*lye!

 

Az hát. Duna-part és shoti jut eszembe róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elmehet ám a jó k*rva anyjába!!! :yeah::D:P Sőt, akkor tegyék már fizetőssé a motort, a hangokat, a párbeszédeket, a zenét is! Vegyék meg az emberek darabokban a játékot, mint egy digitális LEGO-t. :D Ez a fickó h*lye!

 

Itt megjegyzem, hogy néha azt is kicsit gázosnak érzem, hogy megveszek egy játékot, majd kijön hozzá egy kiegészitő ami teljesen egyértelmüen kész volt -legalább koncepció szinten- már a teljes játék elkészitésénél. Pl. Assassin's Creed 2 -a játék hosszú meg frankó, de feltönő, hogy Firenzében nem lehet átmenni a város közepén lévő hídon. Aztán jött a kiegészitő, amit letöltve már átlehet. Vagy a Resident Evil 5 - átvezető formájában van egy visszaemlékezés, amit aztán a kiegészitőben végig is lehet tolni. Vagy a Dante's Inferno elképesztően lehúzos kiegészitője, ami a játék introját engedi végigjátszani. Ha már kifizetem a kb. 10.000 Ft-ot a játékért, akkor elvárom, hogy a teljes egészet megkapjam. Ha meg fizetek egy kiegészitőért, akkor elvárnám, hogy abban rohadt sok újdonság legyen, de ezek a darabokban eladott játékok néha kissé rossz szájizt tudnak okozni. Mintha egy mozijegynél nem lenne alap, hogy a végső leszámolást is megnézheted. Vedd meg külön...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elmehet ám a jó k*rva anyjába!!! :yeah::D:P Sőt, akkor tegyék már fizetőssé a motort, a hangokat, a párbeszédeket, a zenét is! Vegyék meg az emberek darabokban a játékot, mint egy digitális LEGO-t. :D Ez a fickó h*lye!

 

Hagyjad, hadd csinálja. Ha ilyen h*lye, hát istenem. Majd amikor kirúgják, mert a kutya sem fogja megvenni az intrók és átvezetők nélküli játékot, akkor majd visszaváltoztatják az egészet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt megjegyzem, hogy néha azt is kicsit gázosnak érzem, hogy megveszek egy játékot, majd kijön hozzá egy kiegészitő ami teljesen egyértelmüen kész volt -legalább koncepció szinten- már a teljes játék elkészitésénél. Pl. Assassin's Creed 2 -a játék hosszú meg frankó, de feltönő, hogy Firenzében nem lehet átmenni a város közepén lévő hídon. Aztán jött a kiegészitő, amit letöltve már átlehet. Vagy a Resident Evil 5 - átvezető formájában van egy visszaemlékezés, amit aztán a kiegészitőben végig is lehet tolni. Vagy a Dante's Inferno elképesztően lehúzos kiegészitője, ami a játék introját engedi végigjátszani. Ha már kifizetem a kb. 10.000 Ft-ot a játékért, akkor elvárom, hogy a teljes egészet megkapjam. Ha meg fizetek egy kiegészitőért, akkor elvárnám, hogy abban rohadt sok újdonság legyen, de ezek a darabokban eladott játékok néha kissé rossz szájizt tudnak okozni. Mintha egy mozijegynél nem lenne alap, hogy a végső leszámolást is megnézheted. Vedd meg külön...

Na igen, ez az új trend, a DLC-k engem is tudnak bosszantani. A Mass Effect 2-nél is ez van, a Shadow Brokerig bezárólag mindegyik integrálva volt már a játékba (szóval nekem ne mondják, hogy "technikai okok miatt nem tudták magyarítani"). A DLC-nél már csak az a jobb, amikor DLC is van, meg még patchet is kell letölteni, mert a boltba kidobott játék nem annyira félkész, hogy a forráskód fele kimaradt a dobozból.

Persze a DLC-kel főleg az a baj, hogy nem a mi pénztárcánkhoz van szabva. Azért amerokkába könnyebben megteszik, hogy megveszik - hozzánk viszonyítva - potom áron a játékot, majd "centekért" a DLC-ket. Nálunk meg, pl a Mass Effect 2 8000 Ft, aztán mellé az X mennyiségű DLC mégegyszer annyi. Hopp, a játék máris 20000-be került, amiből az ember már alkatrészt vehet a gépéhez.

 

Hagyjad, hadd csinálja. Ha ilyen h*lye, hát istenem. Majd amikor kirúgják, mert a kutya sem fogja megvenni az intrók és átvezetők nélküli játékot, akkor majd visszaváltoztatják az egészet...

Frászt, akkor megint a torrentek lesznek szidva, meg azok, akik letöltik a játékokat. Mert ők az okai mindennek, nem ám, hogy a saját házuk táján néznének szét...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DLC-nél már csak az a jobb, amikor DLC is van, meg még patchet is kell letölteni, mert a boltba kidobott játék nem annyira félkész, hogy a forráskód fele kimaradt a dobozból.
Saját szívásomnál maradva, ugye így jártam a FEAR 1-el és a hozzá való Extraction Pointal. A patch használhatatlan. :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: természetesen érzem az iróniát a szavaid mögött (vajon miért :yeah:), de ha 2010-ről mondjuk 2011-re egy ilyen húzás után visszaesnének a bevételek, azt nem lehetne eltusolni, hiszen torrent azelőtt is volt. Szóval kénytelenek lesznek majd szépen elgondolkodni, vagy irány a csőd. Szerintem....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok mester. Most meguntam a half-life-ot meg kiegészitőit annyira hogy ki is dobtam őket. Viszont felraktam újra a Doom 3-atz ami még mai szemmel is brutális grafikát nyújt és félelmetes játékélményt.

 

Külünben kivágtam minden régi játékomat. Volt vagy 30. Dzséjt szerintem kinyír ezért. :D:P Az utóbbi 10-12 év szinte összes fps-e és az nfs is megvolt. Én meg kivágtam.

Csak a következő játékokat hagytam meg:

-Unreal 2

-Doom3

-Unreal Tournament 2004

-Half Life 2

- AVP 2

 

A két utolsó eredeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap egy marha nagy frissítés fog érkezni a NFS Worldhöz. Reggel héttől délután kettőig állni fognak a szerverek. Állítólag ötven új autó közül lehet majd válogatni, pluszban új városrészek fognak megnyílni. De ez még nem megerősített.

 

Viszont ma belegondoltam abba, hogy mi lenne ha valami ügyes honi programozó alternatívát nyújtana nekünk, a keleti blokk egykori KGST-s tagjainak és teszem azt nem nyugati meg távolkeleti autócsodák közt lehetne válogatni, hanem pl elérhetővé vállnának az 1200-es Zsigulik, Sport Skodák, Wartburgok, Daciák. :P Ezen felül lenne olyan Sprint verseny ahol a Lehel tértől a Bach csomópontig kéne eljutni Budapesten :D Mekkora lenne már :P Vagy egy Kőbányai úti gyorsulás :D:P Rednááá, Rednááá, Rednáááá :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.