Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Melyiket érdemes kipróbálni?

A Brotherhood az egyik legjobb (harmadik rész a sorozatban).

 

Flóri: tehát magyarul ki se próbáltad (a születős rész a tök elején van) de szerencsére már van róla véleményed. Azok szeretik ezt a játékot, akik szeretik a taktikai játékokat és az RPG-ket. A küldetések elképesztően sokszinűek, a bérgyilkosságoktól a komplett ostromokig. Jellemzően fiúk játszanak vele. Videók csak az elején vannak inkább, aztán teljesen szabad kezet kapsz. Ha esetleg tényleg kipróbáltad volna komolyabban akkor persze tudnád.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Játszottam többel is, a torony tetejére mászás és kordéba ugrás bejött, de az nem tetszett, hogy nem lehetett kilépni sok videóból és az idők közötti ugrálás sokáig tartott. Plusz amikor az olaszokkal kellett szenvedni, azt is untam. Már jó rég volt és nem is igazán maradt meg, arra emlékszem, hogy a karakterek beszéltek hozzám, én meg fel-alá futkároztam már unalmamban, de tovább menni nem lehetett. Stratégiában nekem az RTS jön be, nem pedig az amikor egy egységgel TPS-ezel.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Játszottam többel is, a torony tetejére mászás és kordéba ugrás bejött, de az nem tetszett, hogy nem lehetett kilépni sok videóból és az idők közötti ugrálás sokáig tartott. Plusz amikor az olaszokkal kellett szenvedni, azt is untam. Már jó rég volt és nem is igazán maradt meg, arra emlékszem, hogy a karakterek beszéltek hozzám, én meg fel-alá futkároztam már unalmamban, de tovább menni nem lehetett. Stratégiában nekem az RTS jön be, nem pedig az amikor egy egységgel TPS-ezel.

Stratégiában persze, hogy az RTS jön be, mert az a stratégiai játék. Ez meg taktikai, ahol ki kell találni, hogy melyik feladatot, hogy oldod meg, illetve a Brotherhoodban már azt is, hogy hogy irányitod és milyen parancsokat adsz az alád berendelt katonáknak. Ez két teljesen külön dolog. Semmi közük egymáshoz.

 

Olyan meg nincs hogy nem lehet tovább menni. Valószinüelg egyszerüen csak magas neked ez a játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sohasem tetszett igazán az Assasin's Creed, de egyik cimborám nagy rajongója a sorozatnak és volt alkalom látni és kipróbálni a játékot nála. Nos hiába, így sem jött be. Abszolút elfogadom az ő rajongását, milyen jogon is szólhatnék én bele abba, hogy ő mit szeret? Szívesen elnézegetem, amikor játszik ezzel a játékkal, de ennyi... nincs róla kifejezetten negatív véleményem, inkább csak hagyom a levegőben lógni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első résznél azért fényévekkel jobb volt. Igazából nagy baj nem volt vele azon kívül, hogy úgy tűnt a franchise kezd kifulladni. Én vártam, hogy majd úgy beránt, mint a Brotherhood (eddig ez volt a kedvenc) és majd végig kalandozok minden zeg-zugot és teljesítek minden mellék-küldetést, de a katarzis elmaradt. Olyan volt, mintha az Assassin's Creed készítői ráálltak volna a sorozat-gyártásra, de úgy hogy kifelejtették a "lelket" a produktumukból. Jellemzően ami újításokat ott kitaláltak, azt már nem vitték tovább a legújabb részbe, amin nekem az látszik, hogy ők maguk is belátták, hogy az ottani ötleteik (bomba-készítés, utcai ostrom dirigálás stb.) nem sikerültek a legjobban. A hangulat se lett úgy eltalálva. Ez is a ludas abban, hogy gyorsan végignyomtam és a melléküldetések javával nem is foglalkoztam. Le semmiképp nem beszélnélek a játékról, de eddig nálam a második leggyengébb láncszeme a szériának.

Aha, akkor okés, ha az elsőt azért felülmúlja (bár annyira az nem nehéz). Majd ha meglesz a komplett kollekció, kijátszom, bár azt még nem tudom, mi visz rá arra, hogy az első újra kipörgessem... :para:

 

Frenkie, én még ajánlanám a második részt is, az is nagyon jó lett. Illetve az eddigi hírek szerint a három is remekül sikerült.

 

Flóri, anyád megint nem adta be a gyógyszered? Tegyél fel hangtompítót és némulj el! :fuck2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ici-picit lemaradt az index (meglepő?), azóta az EA már felajánlotta a komplett Mass Effect Trilógiát (amit most adtak ki) az első ötven embernek, aki fényképpel bizonyítva jelzi feléjük, hogy ő kapott egy ilyen bónusz Mass Effect 2 kettes lemezt. :D Zseniális marketing húzás a konkurencia hibáját meglovagolni! :lol: Persze az Acktivision cseréli a lemezeket. De ez akkor is blama a részükről (a csomagoló nagyot hibázott), az EA-nak meg remek PR.

 

 

És mennyivel jobban járnak az ME szériával. :evil:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The Walking Dead játékot ismeri innen valaki? Vélemények róla?

 

Én 1. részét próbáltam, annyira nem rossz, bár csak a lakóházig jutottam, akármerre mentem semmi nem történt, aztán Windows 8 telepítés után már nem raktam vissza, de telepítője megvan, szóval lehet nézek majd egy végigjátszást hozzá. Tetszik hogy minden mondatod befolyásolja a sztorit, és elég rövid idő alatt kell dönteni mit mondasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Ezek szerint játékmenet terén hasonló a Back to the Future játékhoz. Az NFS: The Run után adok neki egy esélyt. :)

 

Azzal nem játszottam, de itt a PC Guru teszt, ez részletesebb :) The Runról mi a véleményed?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó játék a The Walking Dead, mondjuk azt nem tudom, hogyan lehet benne elakadni, mivel egy csőben szaladgál az ember. :) Én eddig az elsőt játszottam ki, de igen hangulatos és jó a sztorija. Csak azért jegeltem, hogy amikor meglesz az összes rész, egyszerre le lehessen darálni (nem csípem ezt az epizódikusságot).

Hasonlít a Back to the Future-ra és a Jurassic Parkra, csak itt sokkal több a dialógus, a játék (nem egy interaktív film), és minden tettünknek kihatása van nem csak az aktuális, hanem a következő játékra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Runról mi a véleményed?

Egyelőre csak lesze... megvettem a boltban, kipróbálni még nem volt alkalmam. Állítólag az utóbbi évek egyedüli színvonalas NFS játéka, úgyhogy kíváncsi vagyok. Nem semmi helyet foglal, gondolom nagyon szépek a textúrák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre csak lesze... megvettem a boltban, kipróbálni még nem volt alkalmam. Állítólag az utóbbi évek egyedüli színvonalas NFS játéka, úgyhogy kíváncsi vagyok. Nem semmi helyet foglal, gondolom nagyon szépek a textúrák.

 

 

Próbáld ki a Hot Pursuitot is. A 2010-est. Elképesztő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who Eternity Clock: nemrég kezdtem el vele játszani, és nagyon adja a hangulatot. A zene szuper jó, tele van ötletes fejtörőkkel, puzzle-okkal, és azt hittem ennyi lesz, de aztán kis idő után már be is indult és menekültem a Cybermanek elől, és alig volt idő kinyitni az ajtókat, szóval még izgi is volt. Még jobb mint némelyik rész, mert itt Te oldod meg az ügyet, és mented meg a világot. :D Riverrel annyira nem szeretek menni, sőt most pont nála akadtam meg egy résznél, de nagyon élvezhető a játék, érdemes kipróbálni, főleg akik szeretik a sorozatot. :)

http://www.youtube.com/watch?v=cnX9GoCZcak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre csak lesze... megvettem a boltban, kipróbálni még nem volt alkalmam. Állítólag az utóbbi évek egyedüli színvonalas NFS játéka, úgyhogy kíváncsi vagyok. Nem semmi helyet foglal, gondolom nagyon szépek a textúrák.

 

Szép nagyon, mégiscsak Frostbite :) Hot Pursuit 2010 után ez lett a másik kedvenc, a 2012-es Most Wantednak meg köze nincs az NFS-hez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who Eternity Clock: nemrég kezdtem el vele játszani, és nagyon adja a hangulatot. A zene szuper jó, tele van ötletes fejtörőkkel, puzzle-okkal, és azt hittem ennyi lesz, de aztán kis idő után már be is indult és menekültem a Cybermanek elől, és alig volt idő kinyitni az ajtókat, szóval még izgi is volt. Még jobb mint némelyik rész, mert itt Te oldod meg az ügyet, és mented meg a világot. :D Riverrel annyira nem szeretek menni, sőt most pont nála akadtam meg egy résznél, de nagyon élvezhető a játék, érdemes kipróbálni, főleg akik szeretik a sorozatot. :)

Megjelenése napján megvettem Steamen, volt vagy ezer forint. Imádom a Steamet, föltehetnék a többi DW játékot is ennyiért. :)

Egyelőre csak belenéztem, pár percig nyomtam, de a hangulat már akkor átjött. Nagyon baba. Majd ha letudom újra a Buletstormot, neküilök jobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelenése napján megvettem Steamen, volt vagy ezer forint. Imádom a Steamet, föltehetnék a többi DW játékot is ennyiért. :)

Egyelőre csak belenéztem, pár percig nyomtam, de a hangulat már akkor átjött. Nagyon baba. Majd ha letudom újra a Buletstormot, neküilök jobban.

Szerintem valami bug-os verziót szedtem le, mert többször volt hogy beakadt a játék, és ezért nem tudtam tovább jutni, de már áthidaltam, szóval haladok, és nagyon élvezetes. Tényleg a hangulat jön át először, jó kis zenével és a Doki végig dumál hozzád. :D A Cyberman-ek legyőzését egy sorozat részben is megnéztem volna. :)

 

Riddick: :rock: Majd írj róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép nagyon, mégiscsak Frostbite :) Hot Pursuit 2010 után ez lett a másik kedvenc, a 2012-es Most Wantednak meg köze nincs az NFS-hez.

Milyen videókártyád van?

Az enyém nem mondanám gyengének (a Resident Evil 5 pl. maximális grafikán tökéletesen fut - pedig finoman szólva sem csúnya játék), mégis akadt a játék. A zúzdából való szabadulás és az utána lévő menekülés még jó volt, aztán annyira belassult, hogy élvezhetetlenné vált az egész. Rátenyerelek a bal oldali billentyűre, de vagy 3 mp, mire pár centit mozdul az autó. :facepalm: Pedig nem lenne rossz játék, az a minimális, amit tudtam játszani vele, tetszett. Kipróbáltam minimális grafikán, de ugyanez a gond. Ezért nem hiszem, hogy a kártyámmal lenne a gond.

 

Viszont kipróbáltam a The Walking Dead-et. A sorozathoz hasonlóan nagyon jó, bejön a stílusa. Külön tetszett, hogy vegyítették a képregény és filmes elemeket. Gyakorlatilag egy interaktív film az egész, aminek az alakulását te befolyásolod. Marha jó. :yeah: Bár azt én se értem, hogy lehet eltévedni. :) Az is jó, hogy új karaktereket ismerhettünk meg, a Lee - Clementine duó a legjobb. Gondolom azok forgatnák a szemüket, akik az Aliens-ben is kritizálták, hogy lehet ilyen talpraesett a szörnyűségek ellenére egy kislány, de sebaj. Egyáltalán nem hiteltelen, szerintem abszolút jól oldották meg a reakcióit.

Mondjuk arra kíváncsi lennék, van-e hivatalos sztori, mert finoman szólva is sok verzió lehetséges a játék szerint, a döntéseink alapján.

Remélem, mihamarabb kikerül a 3-4. epizód magyar felirata, mert anélkül nekem sajnos nem sokat ér. Az 5. epizód pedig épp ma jelent meg USA-ban.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kipörgettem a Doctor Whot. Nagyon jó volt az elejétől a végéig. Még mindig a Cyberman-es rész a kedvencem, pedig a többi is marha jó volt, csak egy hibája van: nagyon rövid. Ahogy a trailer is mutatta, van egy Cyberman, Homoreptilia, Silence meg egy Dalekos rész aztán ennyi. Mondjuk majdnem feltűnik egy Weeping angel is. :D De nagyon jól meg lett oldva a harc a szörnyek ellen, szóval állok is neki megint. Aki tudja szerintem easy puzzle-al játsza, mert talán néhol könnyűnek tűnik, de vannak olyan időre menő részek ahol épp a könnyűsége miatt jutsz csak tovább, és a végére már a könnyű sem olyan könnyű. :D (Na jó igazából csak bele kell jönni.) Megyek és kijátszom még1x, kicsit könnyebb lesz így már hogy tudom mit hogyan kell. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.