Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Úgy tűnik, hogy sajna a Crysis nem vált be. Már az elején trójai falovat jelzett a vírusírtóm egy exe filera, most meg elkezdett nagyon akadni a játék. Szóval ebből vásárlás lesz. Minden más játék megy full grafikai beállítások mellett. Pl GRID.

Most kipróbálom a COD 4-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy sajna a Crysis nem vált be. Már az elején trójai falovat jelzett a vírusírtóm egy exe filera, most meg elkezdett nagyon akadni a játék. Szóval ebből vásárlás lesz. Minden más játék megy full grafikai beállítások mellett. Pl GRID.

Most kipróbálom a COD 4-et.

 

 

Megint azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz vele.A vírusirtók előszeretettel figyelmeztetnek teljesen ártalmatlan file-okra is, hogy vírusos.A Crysis-é nyilván nem az.Mivel ezt tudod, nem kell vele törődni.Kattintsd le a figyelmeztetést aztán hadd menjen.Nekem egy évek óta látogatott torrentoldalra írta ki, hogy nem stimmel.Amit biztosan tudsz, hogy nem az azt hagyd a francba.

Az akadásról annyit, hogy a Crysisnál ne csodálkozz.Nekem is néha beakadt.Amikor megjelent a legbrutálisabb gépen is akadt full beállításon.Ha megveszed akkor is akadni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hevesen tudok bólogatni. A crackokat a vírusírtók előszeretettel pécézik ki vírusnak, a Crysis alá meg talán még mindig nincs olyan gép, ami maximális beállítások mellett az elejétől a végééig röccenésmentesen futtatná. Az én gépem alatt is csak medium beállításokkal fut játszhatóan (a havasi pályákig bírja a maxot, de ott nagyon beakad, ezért is hagyom mediumon), pedig ez a gép elvben erre a játékra lett építve anno. Ilyen brutális gépigénye még semelyik játéknak sincs most sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hevesen tudok bólogatni. A crackokat a vírusírtók előszeretettel pécézik ki vírusnak, a Crysis alá meg talán még mindig nincs olyan gép, ami maximális beállítások mellett az elejétől a végééig röccenésmentesen futtatná. Az én gépem alatt is csak medium beállításokkal fut játszhatóan (a havasi pályákig bírja a maxot, de ott nagyon beakad, ezért is hagyom mediumon), pedig ez a gép elvben erre a játékra lett építve anno. Ilyen brutális gépigénye még semelyik játéknak sincs most sem.

 

 

Pontosan.Az utolsó jelenetet meg szerintem csak a Nasa egyik gépe tudná röccenésmentesen futtatni.

 

Te is nyomtad az AVP2-öt hálóban?Annak idején mennyit játszottunk így vele?Nappal kollégákkal megbeszéltük, hogy este játék.Msn-en tartottuk a kapcsolatot, felmentünk egy szerverre aztán néha hajnalig nyomtuk.Ezen ok miatt vásároltam meg eredetiben a játékot.Én mindig Marine voltam ,kolléga meg Alien.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is nyomtad az AVP2-öt hálóban?Annak idején mennyit játszottunk így vele?Nappal kollégákkal megbeszéltük, hogy este játék.Msn-en tartottuk a kapcsolatot, felmentünk egy szerverre aztán néha hajnalig nyomtuk.Ezen ok miatt vásároltam meg eredetiben a játékot.Én mindig Marine voltam ,kolléga meg Alien.

Naná :D Bár nekem nincs meg eredetiben sajna (az első megvan), de volt hozzá kódom. Én az esetek többségében alienként másztam a haverok agyára... vagy éppen haraptam ki :) Később mondjuk predatorra váltottam, mert spanok miattam már nem voltak hajlandók olyan pályán játszani, amin vannak szellőzők, mert mindig azokban sunnyogtam (jó alienhez méltón mindig lapultam a sötétben, megvártam, míg elmentek alattam, aztán mögéjük mentem és slatty).

Ráadásul mi egy speckó modot használtunk (AJL AVP2 Mod), ami kicsit fel is turbózta a játékot, lehetett menni akár preatorinnal is, illetve a predatorok speckóbb fegyvereket kaptak (pl.: nyomkövetős plazmalövedék, mely bármilyen kanyart bevett... azt de utáltam, ha nem én használtam). Meg a mozgásdetektor látszódott infra alatt (viszont, ha lőttünk, eltűnt), illetve vollak benne új pályák is. Nagyon szerettük. Remélem az AVP3-nak lesz olyan frankó majd a multija, mint az AVP2-nek volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bazz, skacok, ez a COD4 piszok brutális. :D F*sza kis hangulata van :) Csak ne nyírnának ki a gránátjaikkal. :D

Ha nem lenne a Half Life 2, a kedvenc FPS-em lenne. Remek a sztorija, nagyon reális, és brutális a hangulata. Hol jársz? Van egy szakasz benne, ami mellbe vágott.

 

Ez az AVP2 a 2001-es vagy a 2007-es játék? Ha a 2001-es lenne, akár játszhatnék is vele :D

Mivel az AVP2 2001-ben készült, így csak a 2001-es lehet :D 2007-ben egy PSP-s AVPR készült, semmi más, de azt aligha játszhattuk volna multiban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lenne a Half Life 2, a kedvenc FPS-em lenne. Remek a sztorija, nagyon reális, és brutális a hangulata. Hol jársz? Van egy szakasz benne, ami mellbe vágott.

Még nagyon az elején, éppen valami arab kiskirály tv-stúdióját ostromlom. No meg kell mondjam amikor saját szemszögből vittek túszként a kocsiba az arab város utcáin, megállt az ütő bennem. R*hadt parás az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nagyon az elején, éppen valami arab kiskirály tv-stúdióját ostromlom. No meg kell mondjam amikor saját szemszögből vittek túszként a kocsiba az arab város utcáin, megállt az ütő bennem. R*hadt parás az egész.

És az csak a bemelegítés a későbbiekhez. Az a játék nagyon durva dolgokat tudott felmutatni, és tényleg az a kivégzésre vitt fickó csak az egyik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az csak a bemelegítés a későbbiekhez. Az a játék nagyon durva dolgokat tudott felmutatni, és tényleg az a kivégzésre vitt fickó csak az egyik.

Figy, a feléd dobott gránátokat fel lehet venni amúgy? Erre még nem jöttem rá. Sajna minden olyan gyorsan történt..... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy, a feléd dobott gránátokat fel lehet venni amúgy? Erre még nem jöttem rá. Sajna minden olyan gyorsan történt..... :lol:

Fel. Ha elég közel van, azzal a gombbal lehet felkapni és eldobni, amivel alapból gránátot dobálsz (legalábbis, ha jól emlékszem) Ippen telepítem, mert kedvem szottyant hozzá, meg amúgy is pár hónap, és jön a folytatás).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GOndolom az a "használ" gomb lesz, mert teszem azt ha nálam is van gránát, akkor dupla élvezet eltűnni onnan :P

 

Most tovább vittem picit a Crysist ( már nam szaggatt) és leszedtem a Warheadet is. :lol:

 

A Modern Warfare folytatást én is várom, főleg hogy láttam azt a jó kis E3-as vidit hozzá :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GOndolom az a "használ" gomb lesz, mert teszem azt ha nálam is van gránát, akkor dupla élvezet eltűnni onnan :lol:

Nem, ha gránát van előtted, akkor azt dobja el (mintha szívtam is volna ezzel anno, azért is rémlik). Sajnos mégsem játszom vele, mert a Win 7 szabotált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

COD4 rettenetesen jó játék.Iszonyú hangulatos.Én azt szerettem mikor U.S Marine voltam.A gránátos taktika a következő.Amikor meglátod a gránátjelzőt azonnal kezd el hátrálni.Ha éles a gránátkép akkor a közeledben fog robbani(és biztos halél), ha halványabb akkor távolabb de a szele elér.Tehát csak ennyi.Hátrafutás, majd robbanás után előre és szórd az ellent.

A Marine-nel leszel olyan helyzetben is ami igazi háborús, azt sem tudod honnan lőnek.

Ja és ebben a játékban van szerintem a játéktörténelem legcoolabb jelenete.

Én kétszer játsszottam végig, a COD-ok közül ez a legjobb.Tűkön ülve várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet, hogy van úgy, hogy beszorulsz egy apró szobába és durr be a gránát. No itt aztán futhatsz bármerre. :lol: De tény, így élethű. :P A tv stúdiós pálya -per pillanat még csak itt tartok-, elégé szívatós. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kétszer játsszottam végig, a COD-ok közül ez a legjobb.Tűkön ülve várom a folytatást.

Én meg 10+-szor :lol: Volt olyan, hogy egy nap kétszer végigszaladtam rajta (egyszer történet, egyszer meg terroristavadászat módban). A legnehezebb fokozat amúgy a legélethűbb, akkor nincs olyan, hogy visszabújsz a fedezék mögé és meggyógyulsz. Nem-nem, esélyed sincs rá, azonnal halott vagy, ha célba vettek. A mesterlövészes pályát alig tudtam megcsinálni, rendkívül idegtépő volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg 10+-szor :) Volt olyan, hogy egy nap kétszer végigszaladtam rajta (egyszer történet, egyszer meg terroristavadászat módban). A legnehezebb fokozat amúgy a legélethűbb, akkor nincs olyan, hogy visszabújsz a fedezék mögé és meggyógyulsz. Nem-nem, esélyed sincs rá, azonnal halott vagy, ha célba vettek. A mesterlövészes pályát alig tudtam megcsinálni, rendkívül idegtépő volt.

 

Na ezt a módot nem próbáltam.Én mindig Normal-fokozaton nyomom.A very hard már nekem túl kemény lenne, azonkivűl az idegbaj kerülgetne, ha 1000-szer meghalnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt a módot nem próbáltam.Én mindig Normal-fokozaton nyomom.A very hard már nekem túl kemény lenne, azonkivűl az idegbaj kerülgetne, ha 1000-szer meghalnék.

Én is megszabadultam pár hajszálamtól, és legalább háromszor olyan hosszú volt így a játék, mint alapból :D De végül csak a legutolsó pályát nem tudtam végigjátszani (ahhoz már nem volt türelmem).

 

Apropó, Oldi, nézd végig a stáblistát, érdemes :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, ma mire visszaértem edzésből újra kék halál fogadott. Nem ment semmi a gépen, csak be volt kapcsolva. 0x00000000A hiba. Ezzel kezdődött. Lehet, hogy tényleg sok a memó bele? Nem tudja kihasználni üresjáratban? Vagy fene tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az kizárt, nekem is 4 Gb-om van, és nem okoz ilyen gázt (nem is okozhatna, olyan nem szokott lenni, hogy a sok memória bajt okoz, max ha sz*rok a kártyák). Ott inkább tápegység, vinyó vagy alaplap szinten lesz a gebasz, esetleg szarul lett telepítve a win, vagy valamelyik driver.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.