Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én borzasztóan várom!

Találó szóhasználat. :lol: Én is nagyon várom, bár az ACM fiaskó miatt még mindig kicsit bennem vana félsz. Hiába tetszett az a játék, hiányosságait nem tagadhatjuk, és nem örülnék, ha újra ekkora pofon érné második kedvenc univerzumom.

 

Hátha könnyebben kezelhető járgánnyal kell majd nyomulni. :D

:D Hát, ha kombinálnák a Hammerhead könnyű vízszintes kezelhetőségét az Atlas stabil földhözragadottságávall és a MAKO strapabíróságával, akkro egész jó járművet kapnánk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami meg a Sony prezit illeti, nos... KELL NEKEM EGY PS4!

 

Na, lesz még neked konzolod Dzséjt. És jó választás a PS4. Én is ilyet szeretnék :D

De akkor ezek szerint nagyon sok ígéretes játék jelenik meg ezen platformon. Az nagy boldogság, hogy a Last of Us is feltuningolva érkezik rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Microsoft prezi hót unalmas volt, ráadásul semmi olyat nem mutattak, ami vagy érdekelne, vagy nem jelenik meg PC-re (Witcher 3, Dragon Age 3, Rise of the Tomb Raider, ezek mind jönnek PC-re - ami persze jó, csak üzleti oldalról nézve nem annyira -, a Halo 5 meg nem érdekel). Ellenben a Sony konferencia jó sok faszányos játékkal volt tele, ezek közül nem egy PS4-exkluzív. Szóval na, a Sony zsinorban másodszor csapta szájon a Microsoftot, az Xbox One-t le is lehet venni a piacról akár.

Mondjuk a PS4 megvásárlását már akkor eldöntöttem, amikor kiderült, hogy elkészül a The Last of Us PS4-es változata, és a pletykát, hogy a BEYOND: Two Souls is elkészülhet rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Hát, ha kombinálnák a Hammerhead könnyű vízszintes kezelhetőségét az Atlas stabil földhözragadottságávall és a MAKO strapabíróságával, akkro egész jó járművet kapnánk. :)

Érdekes lenne egy olyan felépítésű verda. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti látjátok a különbséget? Mert szerintem tök elhanyagolhatóak a változások, picit jobb grafika, pár kocsival több, pár száz mérfölddel nagyobb látóhatár. Erre a nagy felhajtás?

http://www.youtube.com/watch?v=pBkCB1zRIx4

 

B*SSZA MEG, új gépet kell vennem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti látjátok a különbséget? Mert szerintem tök elhanyagolhatóak a változások, picit jobb grafika, pár kocsival több, pár száz mérfölddel nagyobb látóhatár. Erre a nagy felhajtás?

B*SSZA MEG, új gépet kell vennem. :D

 

Dehogy kell. Nézd meg a PC-s változatot és tégy lapátot az állad alá. :D Ősszel jelenik meg és nagyon veri a konzolos változatokat. A géped sem egy régi. Bár nem vagyok GTA-fan(sőt), de ezt majd kipróbálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy kell. Nézd meg a PC-s változatot és tégy lapátot az állad alá. :D Ősszel jelenik meg és nagyon veri a konzolos változatokat. A géped sem egy régi. Bár nem vagyok GTA-fan(sőt), de ezt majd kipróbálom.

Az a baj, hogy már a Watch Dogsot sem tudom fullon futtatni (kéne még pár GB a videokártyámba). A GTA-k pedig híresen pocsékul vannak optimizálva. Anno a GTA 4 körül nagyon nagy balhé volt emiatt, és csak a sokadik patch-re sikerült rendesen megcsinálni. Tartok attól, hogy ez a GTA 5-nél sem lesz másképpen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még anno vettem az exclusive Resident Evil címek miatt egy Nintendo GameCube-ot. Máig megvan, működik, de már nagyon ritkán veszem elő. Egyébként az az igazság, hogy sohasem voltam igazán konzolos... mind ezidáig nem is győzött meg egyetlen konzol sem. De egyre inkább nem tartom kizártnak, hogy jövőre beruházok valamelyik next-genre. Azért hezitálok általában, mert azért mégis élesen elüt a PC-ktől. Eleve ódzkodom a kontrolleres irányítástól (főleg FPS-ek esetében) ... de meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha én veszek konzolt, FPS-t tuti nem fogok rajta futtatni, arra megmarad a PC. Meg szerintem úgy másra is, tehát ami kijön PC-re, az továbbra is PC-re veszem meg (főleg, hogy a PS4 is a PC monitorára lesz majd rákötve). Nekem leginkább az olyan exkluzív címek miatt kell, mint a The Last of Us, a BEYOND: Two Souls vagy az Uncharted-széria. Meg ami még majd kijön.

A kontrolleres irányítással hál' isten, nekem is csak az FPS-eknél igazán gáz, mert rengeteg játékot játszom PC-n is kontrollerrel, például a GTA 4-et, most a Watch Dogsot, az összes Assassin's Creedet, ezeket billentyűzetről képtelen vagyok rendesen irányítani. Igaz, azt sem ártana már leváltanom vagy egy PS, vagy egy Xbox kontrollerre, mert az új játékok már nem vagy rosszul ismerik fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. Még a típusban is az dönt, a PS4-re több játék jön ki, ami érdekel, mint Xbox One-ra. Ott jelenleg csak a Gears of War, ami megmozgat, és csak a konzolra jön ki. Minden már, ami érdekel még, az PC-re is megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

A Hadley's Hope után a Nostromóra is visszatérhetünk, ráadásul az eredeti legénység közé, az ismertebb Ripley bőrében.

http://www.pcguru.hu/hirek/alien-isolation-visszater-a-nostromo-legenysege/28133

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1999-es és a 2010-es Aliens vs. Predatort jegyző Rebellion újra AVP-t szeretne csinálni, ráadásul visszatérne az első rész alapjához, azaz visszahozná a véletlenszerű spawn-pontokat, vagyis a véletlenne bízná, hogy adott helyen lőszer, életerőcsomag vagy alien vár minket. EZT várom már 1999 óta! :rock:

http://www.pcguru.hu/hirek/uj-aliens-vs-predatort-keszitene-a-rebellion/28148

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek én is nagyon örülök. Ha AvP játék, mind a mai napig az 1999-es jut eszembe leginkább, az fogott meg a legjobban. AVP2 a sztorija miatt, de az 1999-es para faktorát szerintem azóta se sikerült überelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.