Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A lassú játékmenetű gamékat én se komálom annyira de ez a Splinter sori valahogy mégis megfogott pedig az elsőt nem szerettem igazán amikor tesóm tolta. Aztán meglett a második is amit én is lejátszottam és nem sokkal később az elsőt is végigvittem. Az eddigiek kőzül a harmadikat bírom a legjobban. Az az egyetlen game amit megvettem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit bedurvultak :(

Ennek megvan viszont az első része, de valahogy nem tudott megfogni. Lopakodás helyet én az akciót részesítem előnyben.

 

Én is.Utálom a lopakodást.Főleg amikor észrevesznek és kezdhetem elölről.

Wolfeinstein meg nagyon várós.De már csak egy hét és megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, amikor az első Wolfenstein megjelent, imádott konzolaitok még tervben sem voltak. De a PC-n már akkor ilyen faja game-k voltak :( Duke Nukem 3D, Quake, Wolf 3D, Blood, Star Wars Dark Force, azok voltak a szép idők.

 

A lopakodós játékokat én is rühelem, pont azért, amiért frenkie. Idegesít, hogy ha észrevesznek, akkor kezdhetem elölről. Bakker, ha észrevesznek, engedjék már, hogy átmenjek Rambo style-ba, és az utolsó leheletemig harcoljak, ne egy nyüves "Lebuktál, Game Over" felirat fogadjon. Brrrr....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, amikor az első Wolfenstein megjelent, imádott konzolaitok még tervben sem voltak. De a PC-n már akkor ilyen faja game-k voltak :( Duke Nukem 3D, Quake, Wolf 3D, Blood, Star Wars Dark Force, azok voltak a szép idők.

 

A lopakodós játékokat én is rühelem, pont azért, amiért frenkie. Idegesít, hogy ha észrevesznek, akkor kezdhetem elölről. Bakker, ha észrevesznek, engedjék már, hogy átmenjek Rambo style-ba, és az utolsó leheletemig harcoljak, ne egy nyüves "Lebuktál, Game Over" felirat fogadjon. Brrrr....

 

 

A NOLF 2-ben volt egy rész ahol emiatt alig tudtam átmenni.A Wolfensteinről még annyit, hogy az volt az FPS-ek atyja.Amiket felsoroltál utána jöttek.De nagy nevek voltak ezek.A Duke Nukem 3D-t vagy 6-szor végigjátszottam.Még a fülembe cseng a hangja:"Let"s rock":

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a Wolf minden FPS apukája (illetve, ma már ükapukája :( ), de a Duke Nukem is mérföldkő volt (igaz, csak fél évig, mert aztán jött a Quake), hiszen ebben volt először tényleges 3D (a Doomban még nem lehetett függőlegesen fel és le mozogni). A Quake meg aztán megalkotta a real 3D-t, amiben minden objektum - így az ellenfelek is - 3D-sek voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a Wolf minden FPS apukája (illetve, ma már ükapukája :) ), de a Duke Nukem is mérföldkő volt (igaz, csak fél évig, mert aztán jött a Quake), hiszen ebben volt először tényleges 3D (a Doomban még nem lehetett függőlegesen fel és le mozogni). A Quake meg aztán megalkotta a real 3D-t, amiben minden objektum - így az ellenfelek is - 3D-sek voltak.

 

Igen az első játék ami polygonokat használt azaz tényleg 3D-s volt az a Quake.A Duke Nukem viszont még csak sprite-okat használt az ellenfelek megjelenítésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az első játék ami polygonokat használt azaz tényleg 3D-s volt az a Quake.A Duke Nukem viszont még csak sprite-okat használt az ellenfelek megjelenítésére.

Jaja, mókásan is hatottak, mikor a Quake (itthon én azzal játszottam először, suliban meg csak Wolf volt) után leültem a Duke elé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába jön itt az AVP 2010-re, a jövő év játéka akkor is ez lesz! Kezeket fel!

 

http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?...nt&id=26028

 

 

Azért nézz utána a Rage-nek, és nem tudjuk mikor jön ki a Crysis 2.Én még azért nem boritékolnám a jövő év játéka címet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie jól mondod! Bár jövőre még nagyon sok jó játék jön ki, ami esélyes erre a címre. Ott lesz még pl. a Mass Effect 2 is jövőre, bár Jake-nek is igazaza van, hogy ott lesz a kemény élmezőnyben az AVP.

Apropó Mass Effect 2, itt van az a pár kép az egyik új szereplőről, a kegyetlen bérgyilkosról, Thane-ről. Az egyik képen nagyon úgy tűnik, hogy a társunk lesz.

Thx a képeket!

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.